TOP 10 Plemena

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ah stvarno to tako mislis ili si vidio od nekih plemena ? Ja mslim da je ovo drugo,ti i tvoje pleme se ne mozete poredit sa takvim plemenima koji su na svijet ulazili sa 20-ak igraca.Prosjek bodova ne igra prema tome tišu.
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
AlkoSi sv5, na početku nisu ni u top 20 bili, a gledaj ih sada. Recimo COMA će pasti, For će pasti, =SAS= ako odigra pametno ostaje, ako ne pada, NoName pad je već počeo, |FD| oni će ostati, OO mislim da će i oni ostati, -ZB- vjerojatno pad, YouMe? oni će još i porast, THC rast, (SP) pad!
 

DeletedUser

Guest
AlkoSi ok,ali ti i tvoja ekipa nemate kvalitete kao alkosi prema tome to je fail za vas sve.Isto tako mislim i za dio svoje ekipe,zato ih i ne dizem visoko u nebo.I eto nemoj da se dizete toliko..Rekao sam ti vec ne mora znacit sto su Alkosi(Quit) i ostala plemena sa 20-30 clanova u vrhu i sad da ce te vi..

:pivo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ja ne dižem svoju ekipu u nebesa ja sam rekao da ja smatram da će oni ući u top 10. A što se tiće kvalitete, pogledaj nickove u tim plemenima ima jako velikih (jakih igrača) nickova!
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
Prepirete se po forumu čije je pleme bolje :hmm:

Vidjet čemo sve za koi tjedan , ko če se :predaja: , a ko :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Opet on..Kad vec govoris "velikih" "jakih" nickova,mora da su dobili acc pa samo nastavili igrat.Kazem ti dizanja nemoj vidjecemo sve na bojnom polju koliko su jaki ti tvoji igraci...
 

DeletedUser

Guest
ovako: pogledajte neka plemena po 40 članova,OD im je nikakav,a pogledajte FB i YouMe? npr. a dobro,YouMe? je ubacio nekoliko članova,ali poanta je da nisu bitni bodovi i koje ste mjesto na ranku,nego OD(na neki način) vojska i organizacija..nas je samo 25 a vodimo u 3 rata,od 5!!! :festa:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
evo da malo sijeknem

1 COMA - K55 velika guzva. Ako nepovecaju ODA mogli bi imati veliki problema
2 ~FoR~ - imaju jakog konkurenta na kontinentu, bice im jako tesko opstati
3 =SAS= - Sjajna pozicija mislim da bi mogli puno uraditi ali ce morati brzo reagovati nesmiju dugo spavati
4 |FD| - K55 guzva na kontinentu. Dosli organzovani i zele puno. Tu sam ja nije to onaj RBK. Ovaj put je tu puno iskusnija ekipa
5 NoName - nisam siguran koliko ce moci na dva kontinenta sad trenutno variraju
6 OO - sta reci K55 treba igrati mudro
7 -ZB- - nisam siguran da ce ikako postojati
8 YouMe? - veliki favoriti imaju dobru ekipu mala konkurencija i sigurno dobru dobru diplomaciju
9 THC - vidjecemo sta ce biti
10 MILF - nece dugo
11 Primo - i opet K55 bas ce da se usija taj kontinent
15 FB - pleme koje sigurno ide prema vrhu
18 Massai - isto pleme koje moze puno ali taj K55
20 AlkoSi - O ovom plemenu nezelim da pricam neznam dali su to oni sa hr5 ako jesu onda se vidimo ;)


Iz ovog sto sam ja izvukao mozete primjetiti da je najveca guzva na k55 zato je tesko reci koje ce pleme propasti a koje opstati puno ce znaciti i taktika dali pustiti da se ljudi porokaju medjusobno pa onda iskoristiti guzvu ili pak preduhitriti sve i prvi poceti sa napadima. Sto se tice ovi ostali kontinenata tu je konkurencija nesto manja pa bi moglo lako doci do nekakvi ujedinjenja zbog brzeg rasta i ciscenja kontinenta sto bi po meni bilo razumljivo.
Veliku ulogu odigrace plemenske diplomate koje sad trebaju prave poteze povuci i odabrati sebi saputnika i koga ce ostaviti za NAP do daljnjeg ili ono ako Bog da na kraju se vidimo.

Evo ja sam pokusao malo docarati sa ovom slikom

top10.png
 

DeletedUser

Guest
ako ne pocnu cistiti k55(povecaju ODA) biti ce problema,valjda je tako misljeno :zid:
 

DeletedUser

Guest
ako ne pocnu cistiti k55(povecaju ODA) biti ce problema,valjda je tako misljeno :zid:

Ma nema to veze, ODA i problemi nikako zajedno, uostalom vrijeme će pokazati ko zaslužuje mjestu u vrhu :eek:k:

Ja sam veoma aktivan što se tiče "napadanja" a i nemam neki velik ODA ,
u svom prostoru 9x9 sam očistio nekih 85% igrača koji su sada moje farme, ostatak tek dolazi na red.

Svijetlo zelena boja - očišćeni igrači (tu se nalaze i dva barbara) a ODA mi je 180, što za broj očišćenih je premalo, tu bi trebala biti još jedna nula na kraju da su igrači malo više od početnika.

plemena.png
 

*lucifer*

Member
Reaction score
0
Ma nema to veze, ODA i problemi nikako zajedno, uostalom vrijeme će pokazati ko zaslužuje mjestu u vrhu :eek:k:

Ja sam veoma aktivan što se tiče "napadanja" a i nemam neki velik ODA ,
u svom prostoru 9x9 sam očistio nekih 85% igrača koji su sada moje farme, ostatak tek dolazi na red.

Svijetlo zelena boja - očišćeni igrači (tu se nalaze i dva barbara) a ODA mi je 180, što za broj očišćenih je premalo, tu bi trebala biti još jedna nula na kraju da su igrači malo više od početnika.

plemena.png

Ajde prijatelju ne balavi :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Povuko sam se sa hr6 al vidim mogo bi se vratit,djeca se previse dizu! :D
 

DeletedUser

Guest
otvorili ste si spam temu pa tamo spamajte.

ovdje se bar pokušajte držati teme
 
Status
Not open for further replies.
Top