Top 20 igraca

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
...interesantno noblanje, ...jel moze kakav izvjestaj od tog "masakra", ....nekako izgleda prelako palo selo od 4,5K, ....ocito nas novcic naso "domacina dobra srca"


lp. scapa, :andjeo:


...sumnjiv si...
 

DeletedUser

Guest
...interesantno noblanje, ...jel moze kakav izvjestaj od tog "masakra", ....nekako izgleda prelako palo selo od 4,5K, ....ocito nas novcic naso "domacina dobra srca"


lp. scapa, :andjeo:


...sumnjiv si...

primjetio sam i ja da oni noblaju slozne prijatelje.. nema sta, interesantno.. :lool:
 

DeletedUser

Guest
Bilo kako bilo znamo da ctrl neće prepustiti sela sb-u i obrnuto tu će se vidjeti.......:pivo:
 

DeletedUser

Guest
rubo Odgovara na Temu Top 20 igraca


....vidjeti ovo, .........neprocjenjivo, ......:festa::festa::festa:
 

DeletedUser

Guest
...osobno mislim da je selo prepusteno, ODA i ODD nisu rasli ni jednom ni drugom, dakle, ....BEZ BORBE:

...hadukov ODD

...pennyev ODA

...nema sta, ...ODLICNO ODRADJENO NOBLANJE

hahahha eto tko se javlja i to sa nastavkom nekakvih podbadanja o kojima je jučer bila riječ....ista škola ili bolje rečeno uvijek ista priča

pennyu svaka čast nije noblao neko "šmokljo" selo već pravo od 5k bodova :eek:ok:

Inače danas je bilo svakakvih izvještaja i dobrih i loših,po meni sveukupno loš rezultat za nas jer je bilo par velikih gubitaka...ali što je tu je pokušat ćemo se vratit.
Samo mi nije jasno kako "neki" iz "nekih" plemena imaju obraza sada likovati tu na forumu....ne zbog naših gubitaka,nego nek pogledaju svoje saveznike...ostali su bez 2 top 20 igrača,a njih to ni najmanje ne brine oni su sretni što je nama otišlo sikira i konjice....odnos prema saveznicima za svaku pohvalu
 

DeletedUser

Guest
hahahha eto tko se javlja i to sa nastavkom nekakvih podbadanja o kojima je jučer bila riječ....ista škola ili bolje rečeno uvijek ista priča

pennyu svaka čast nije noblao neko "šmokljo" selo već pravo od 5k bodova :eek:ok:

Inače danas je bilo svakakvih izvještaja i dobrih i loših,po meni sveukupno loš rezultat za nas jer je bilo par velikih gubitaka...ali što je tu je pokušat ćemo se vratit.
Samo mi nije jasno kako "neki" iz "nekih" plemena imaju obraza sada likovati tu na forumu....ne zbog naših gubitaka,nego nek pogledaju svoje saveznike...ostali su bez 2 top 20 igrača,a njih to ni najmanje ne brine oni su sretni što je nama otišlo sikira i konjice....odnos prema saveznicima za svaku pohvalu

ko su ti neki, koja su to neka, rubo ako ja tebi moran crtat de i ti meni malo:D
 

DeletedUser

Guest
hahahha eto tko se javlja i to sa nastavkom nekakvih podbadanja o kojima je jučer bila riječ....ista škola ili bolje rečeno uvijek ista priča

pennyu svaka čast nije noblao neko "šmokljo" selo već pravo od 5k bodova :eek:ok:

Inače danas je bilo svakakvih izvještaja i dobrih i loših,po meni sveukupno loš rezultat za nas jer je bilo par velikih gubitaka...ali što je tu je pokušat ćemo se vratit.
Samo mi nije jasno kako "neki" iz "nekih" plemena imaju obraza sada likovati tu na forumu....ne zbog naših gubitaka,nego nek pogledaju svoje saveznike...ostali su bez 2 top 20 igrača,a njih to ni najmanje ne brine oni su sretni što je nama otišlo sikira i konjice....odnos prema saveznicima za svaku pohvalu

...jednom davno jedan pjesnik spomenu neke argumente, ...jel ovo noblanje ili prenoblavanje, ....ali rubo opet po starom dobrom receptu lupeta samo da lupeta, ...prica o saveznicima je vec pohabana i ne pali, ...ovo su pravi dokazi, kako ono bjese, ...tribalhugs
 

DeletedUser

Guest
ne moraš mi crtat,ja tebi mogu,ali ne znam koliko u detalje moram ić....pokušaj pročitat malo forum što se pisalo danas i juče,pa javi jesi razumio



...jednom davno jedan pjesnik spomenu neke argumente, ...jel ovo noblanje ili prenoblavanje, ....ali rubo opet po starom dobrom receptu lupeta samo da lupeta, ...prica o saveznicima je vec pohabana i ne pali, ...ovo su pravi dokazi, kako ono bjese, ...tribalhugs
što ti ovdje napisa????

ali kad smo već kod dokaza:
2012-01-04 05:05 5134 +25 2h 3 possibilities
2012-01-04 09:06 4864 -270 4h -
vidim penny je noblao svoj multy acc,ali mu je usput skršio zid jer mu se nije dalo ispraznit selo i bilo ga je strah da ne dobije suport kojeg je tražio jer je vidio napade na sebe.....što reći,koju posluku porati
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Penny ja san mislija da se ti šališ da češ čekat selo od 5k:eek:ok:

Pa sta drugo da radim da uzmem selo od nekih 200 bodova nsiam tolik lud
ja sam rekao radje cu se zakcuati neg to noblati ;)


Efo da se i ja oglasim na ovu temu hvala na cestitkama za noblanje,
ja sam rekao nevolim sitne ribe i mrsko mi razvijati vise sela prjije sam isao na to al ,
kak sam se opekao na masteru udaraj tamo gdje najvise boli :p

a sad sto se tice dal je prepusteno selo vjerujte da nije jer ovo je organizovana akcija,
i to ce vam potvrditi sam GORAN ENT ja vam nista vise ne trebam govoriti ;)
 

DeletedUser

Guest
Pa sta drugo da radim da uzmem selo od nekih 200 bodova nsiam tolik lud
ja sam rekao radje cu se zakcuati neg to noblati ;)


Efo da se i ja oglasim na ovu temu hvala na cestitkama za noblanje,
ja sam rekao nevolim sitne ribe i mrsko mi razvijati vise sela prjije sam isao na to al ,
kak sam se opekao na masteru udaraj tamo gdje najvise boli :p

a sad sto se tice dal je prepusteno selo vjerujte da nije jer ovo je organizovana akcija,
i to ce vam potvrditi sam GORAN ENT ja vam nista vise ne trebam govoriti ;)

gle ti našeg pennya kako je pristojan i kako se fino izražava.
i od mene čestitke :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
dopunio sam post,da ne radim dupli, u kojem ti je objašnjena tvoja .......
 

DeletedUser

Guest
gle ti našeg pennya kako je pristojan i kako se fino izražava.
i od mene čestitke :eek:ok:

plava fazon je u tome da ja vise neam volje da se raspravljam po forumima,
kao sto je meni david rekao SAMO OPUSTENO LADNO AMERICKI ...

:love:

a scapa teb ak nesto nije jasno slobodno se javi na pp
pa cu ti jad ati neke info pomocu kojih ces da promijenis misljenje;)
 

DeletedUser

Guest
SVAKA CAST NA NOBLANJU!
SAD NOBLATI SELO OD 5K POENA JE STVARNO PODVIG I PO!


Gledam malo raspravu sisolskog i rube. U pravu je rubo, zid je rusen jer je selo palo za nekih 200 bodova otprilike.
Ali opet da ovome ni poena OD ne skoci... Noblovi su putovali 05:27:35, sto je puno vremena,
a dosta SP igraca je tu oko njega...
Mozda je ovaj nekome poslao deff pa penny uletio u prazno selo.
Sve je moguce. :eek:k:

Penny moze report pa da se i mi divimo ovom noblanju? :glazba:

I jos jednom cestitam! :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
SVAKA CAST NA NOBLANJU!
SAD NOBLATI SELO OD 5K POENA JE STVARNO PODVIG I PO!


Gledam malo raspravu sisolskog i rube. U pravu je rubo, zid je rusen jer je selo palo za nekih 200 bodova otprilike.
Ali opet da ovome ni poena OD ne skoci... Noblovi su putovali 05:27:35, sto je puno vremena,
a dosta SP igraca je tu oko njega...
Mozda je ovaj nekome poslao deff pa penny uletio u prazno selo.
Sve je moguce. :eek:k:

Penny moze report pa da se i mi divimo ovom noblanju? :glazba:

I jos jednom cestitam! :eek:k:

nemogu da vjerujem da si ovo ti napisao eto ima report na izvjestajima,
moram se pridrzavati rpavila foruma da nebi opet bio pod kljucicem haha,
zaprepastios am se i ja koliko je vojske imao al boze moj svak ima svoj nacin igre :p

hvala na cestitkama !!:pivo:
 

DeletedUser

Guest
evo da vam srčeka sjednu na mjesto i da mi se ne svađate:
pleme SAMO PRIJATELJI sagrađeno je od 90% igrača koji se poznaju iz prijašnjih svijetova (sv2,sv5 i sv6) i stvarno su ekipa koju se ne može nać samo tako,svaka im čast.ostalih 10% su igrači koje smo pokupili usput (naravno mora se proširit krug prijatelja^^),jedan od tih 10% je igrač haduk koji je unatoč savjetima vodstva nastavio po svome,a što je najbolje od svega eto bio čovjek neaktivan u najpogodnije vrijeme za noblanje.na forumu sam javio:pripremite se Vanjuha,haduk i didonius za pennyjev napad...eto Vanjuha se pripremio i zakucali se shutter i još jedan. a haduk je prošao ovako,znači selo nije prepušteno po dogovoru ,nego je haduk iznevjerio nae povjerenje i dobio što zaslužuje.samo mi je žao mojeg maovice1 što nismo predvidili solje situaciju zvanu AvD AtArB.

čestitke plemenu -SB- i njihovom bratskom plemenu na odličnoj akciji,ovu večer nas je nažalost premalo bilo online,drugi put vas čekamo u većem broju i ovako ćemo vas gledat :woot: da ne zaspimo opet ;)

što se tiče ovih ostalih postova neda mi se komentirat ni čitat,jer me moji spameri ne štede nimalo ...
 
Status
Not open for further replies.
Top