Top 20 igraca

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pozz svim igračima svijeta 7! :eek:ok:

Totalno sam neupućen u tamošnja zbivanja, ali sam ulovio malo vremena, pa si razmišljam da odgovorim na poziv i provokacije Borissa i Scape da dođem na ovaj svijet da me restartaju...Ima li uopće smisla da se ulogiram ili? :woot:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Pozz svim igračima svijeta 7! :eek:ok:

Totalno sam neupućen u tamošnja zbivanja, ali sam ulovio malo vremena, pa si razmišljam da odgovorim na poziv i provokacije Borissa i Scape da dođem na ovaj svijet da me restartaju...Ima li uopće smisla da se ulogiram ili? :woot:

pa jedan od njih dvojce je vec restartiran tako da neznam bas :festa::festa:
 

DeletedUser

Guest
20290761.jpg


Po prvi put nas je i 9 u top 20 od toga 6 u top 10... :D
 

DeletedUser

Guest
resetovane bi zamolio da se igraju farmanja na acc sto su dobili od drugih igaca,
necu da imenujem al nace se oni sami :p

ipak nije ih puno resetovano hahahhaha xDDD
 

DeletedUser

Guest
resetovane bi zamolio da se igraju farmanja na acc sto su dobili od drugih igaca,
necu da imenujem al nace se oni sami :p

ipak nije ih puno resetovano hahahhaha xDDD

...ponovit cu pitanje, ...jel bilo tako tesko restartat nas, ...uvijek se nadju bolji, brzi, jaci, nije to nista strasno,


lp. :glazba:
halid mjesto halida
 

DeletedUser

Guest
scapa,gdje su price kako ce te nam pokazati na hr7
gdje su price sa hr4

ti i boris ste tako olako pali kao neki amateri
 

DeletedUser

Guest
ti i boris ste tako olako pali kao neki amateri


Dobar je boriss bio, isao je dosta na vojsku ali sam morao da ga noblam zbog ovih postova.


Pa moramo se zaliti.
U igri nam ne mozete nista,pa nam ovdje na forumu brisete postove

Pa mene ni sad niko ne smije dirati u igri.
Vjerovatno zato se evo svete na forumu. :andjeo:

ali najvise zbog ovoga, mislim da ne smijem pisati imena tako da cu samo vama na mastu staviti:

xxx: niko ti ne brani
xxx: ali ne mozes pricati o tome i suditi o tome
xxx: n osnovu price ljudi koji su izgubili taj server
xxx: pricaj o onome sto znas i sto si igrao
xxx: a babskih prica se manes
xxx: nego gledam ti polozaj na mapi
xxx: trojica iz SB...
xxx: tesko cete tu prezivjeti
xxx: pogotovo jer cunge lunge nece biti za mjesec dana
aaa: ti to iz pouzdani izvora
xxx: pa ja tako predvidjam
xxx: ctrl je prejak,preaktivan, stvarno od kada igram nisam vidio ovoliko dobrih igraca na jednom mjestu
xxx: a cunga lunga su dosta losiji



Bio sam neko vrijeme neaktivan i jos sam slab sa vremenom, tako da sam ispao iz top20, ali u top 5 cu se vratiti kad tad. :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
scapa,gdje su price kako ce te nam pokazati na hr7
gdje su price sa hr4

ti i boris ste tako olako pali kao neki amateri

Kazu mi borisse opet te spominju tamo na forumu. :D

Napisao sam Wickedu na tiketu da zbog admina i njihove upletenosti u igri necu vise igrati na hr serverima.
Sat vremena poslije Danny zbija salu i kaze da mu je zao sto boriss nece vise igrati plemena na hr serverima.
Mislim da to sve govori. Privatnost tiketa ne postoji, radite sta vam je volja na serveru!

Ok, SB jeste bolji, najbolji su na serveru, za sada su kandidat broj 1 za osvajanje,kad osvojite server ja cu prvi doci i cestitati vam na uspjehu.

Ali molim vas nemojte me prozivati na forumu kad znate sta ste sve radili.
Prema tome Ravka jezik za zube i igraj igricu.

Vjerovatno ce mi post biti izmjenjen, obrisan, ja banovan opet zauvijek i slicno.

Igrajte igricu,najbolje ste pleme,ne treba vam ovo namjestanje admina i kad vec boriss ne igra nema potrebe da ga prozivate. Jer ako pocnem tikete postavljati,od hr 3 do hr 7, bice ovdje velika bruka i niko nece igrati hr servere. Igrajte igricu. Hvala.
 

DeletedUser

Guest
Kazu mi borisse opet te spominju tamo na forumu. :D

Napisao sam Wickedu na tiketu da zbog admina i njihove upletenosti u igri necu vise igrati na hr serverima.
Sad svi znamo pravi razlog:zid:

Jer ako pocnem tikete postavljati,od hr 3 do hr 7, bice ovdje velika bruka i niko nece igrati hr servere. Igrajte igricu. Hvala.

Od hr3 do hr7.....to ovo vrijeme dok ti igraš: već je bruka
 

DeletedUser

Guest
Sad svi znamo pravi razlog:zid:



Od hr3 do hr7.....to ovo vrijeme dok ti igraš: već je bruka

rubo, ja ne bih da se opet natezemo, ...lijepo sam napisao svoje misljenje, pokusao ostat dosljedan i kad gubim, ...ali, rubo, ti, ...pa ti brate jedino znas pisati gluposti, ...jel ovo "bruka" htjede napisat nesta o "tribalhugsu"....


lp.


P.S. Ravka, o tebi necu niti slova napisat, ...sam si ih podosta ispisao...
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
mislim da treba prestati sa mobingom vise ...

i on je covjek ko i mi ... i one slike sto je papi postavljo je stvarno previse ...

nemojte pretjerivati uredu je malo se zezati prepirati i slicno ... ali nekad moramo i stati stim
 

DeletedUser

Guest
rubo, ja ne bih da se opet natezemo, ...lijepo sam napisao svoje misljenje, pokusao ostat dosljedan i kad gubim, ...ali, rubo, ti, ...pa ti brate jedino znas pisati gluposti, ...jel ovo "bruka" htjede napisat nesta o "tribalhugsu"....


lp.


P.S. Ravka, o tebi necu niti slova napisat, ...sam si ih podosta ispisao...

Ma samo sam ponovio što je boriss napisao, nisam ništa pokušavao napisat između redaka niti s tobom počinjati neku raspravu,što se mene tiče sve je rečeno:pivo:
 

retriver

Member
Reaction score
0
ajd razguli
Kazu mi borisse opet te spominju tamo na forumu.

Napisao sam Wickedu na tiketu da zbog admina i njihove upletenosti u igri necu vise igrati na hr serverima.
Sat vremena poslije Danny zbija salu i kaze da mu je zao sto boriss nece vise igrati plemena na hr serverima.
Mislim da to sve govori. Privatnost tiketa ne postoji, radite sta vam je volja na serveru!

Ok, SB jeste bolji, najbolji su na serveru, za sada su kandidat broj 1 za osvajanje,kad osvojite server ja cu prvi doci i cestitati vam na uspjehu.

Ali molim vas nemojte me prozivati na forumu kad znate sta ste sve radili.
Prema tome Ravka jezik za zube i igraj igricu.

Vjerovatno ce mi post biti izmjenjen, obrisan, ja banovan opet zauvijek i slicno.

Igrajte igricu,najbolje ste pleme,ne treba vam ovo namjestanje admina i kad vec boriss ne igra nema potrebe da ga prozivate. Jer ako pocnem tikete postavljati,od hr 3 do hr 7, bice ovdje velika bruka i niko nece igrati hr servere. Igrajte igricu. Hvala.
Imam nekih obaveza pa nisam tu ali mi je žao čitati ovakve postove od "dobrih" igrača koji su do juče bili nedodirljivi. Pitam se šta se to desilo? Pročitana taktika ili nešto drugo? Glupo je zbog igrice gubiti prijatelje ali, na žalost, ponekad igrica može poslužiti kao dobar filter za odrediti ko je ili nije prijatelj! I najbolje se učiti na tuđim greškama kako kažu, ali eto mene je zapalo da se podučim na sopstvenoj grešci! _No nikad nije kasno spoznati i prihvatiti grešku te je ispraviti.:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
mislim da treba prestati sa mobingom vise ...

i on je covjek ko i mi ... i one slike sto je papi postavljo je stvarno previse ...

nemojte pretjerivati uredu je malo se zezati prepirati i slicno ... ali nekad moramo i stati stim

ono sto su radili sa slikama je stvarno glupo i bezobrazno...mozes coeka zajebavati, al da postavljaju covjeku slike i komentiraju ga...cujem da je boriss radio u nekoj secerani pa su zato stavili ono...msm ono...covjek radi za kruh i sta bi trebalo bit to smijesno?
 

DeletedUser

Guest
Ja vas nerazumijem, stvarno ste djeca i to velika....

Pljuvali ste po borisu i scapi na sv4 i prebacivali im da igraju tribalhugs...

Sad pljujete po njima što ste noblali njih i neznam koliko naših članova na način da odrađujete akcije sa 4 plemena na nas. Šta je to nego tribalhugs onda? Boli me ona stvar kako ćete igrat, imate takvu diplomaciju i uopće me ne zanima...to je vaše pravo kao što je bilo pravo i borisa i scape na sv4. I šta sad opet pljujete po njima. Ja nigdje nisam pročitao da su oni sebe nazivali bogovima i neznam kakvima....da je neznam kakav igrač jednostavno se ne može na taj način igrati protiv 4 plemena jer nemamo jednostavno toliko vojske, jedan val ćemo preživjet, drugi nećemo više. Ovo je igra i jako puno dobrih igrača je već bilo noblano.

A rubo s tobom sam igrao u rasti, odličan si igrač i mislim da nema potrebe da sad nekome stalno držiš pravu nekakvu svoju. Jer po tvom pisanju ispadaš jako arogantan čovjek. Na sv4 si tamo u prepirci borisu na ovo pitanje ovako odgovorio:

Citiraj:
Prvotno napisano od boriss Vidi poruku
Odlucite se, sta zelite...?.....
-tribal wars


I sada se na ovom svijetu protiv takvog načina ne buniš? :confused: Vidite da svi jednom pričate gluposti i pravite se pametni i onda kasnije radite to isto. Mi smo na ovaj svijet došli da igramo bez puno diplomacija. I niti smo ih imali, i vaše pretpostavke da smo mi imali u planu ovo i ono uopće nije istina. I onda da se nađemo protiv 6 plemena na jednom kontinentu je takvo stanje kakvo je. I dobro, borit ćemo se do kraja, kad nas riješite super za vas. JA ću vam čestitat i to je to....nema se tu šta pričat. Osigurali ste si sigurnost i puno vam je lakše igrat. Imate pivopije na kontinentu koji su uglavnom u velikoj većini defferi i nemate problema sigurno sa deff-om i neznam čime.

Sad da ne uperujem prstom, tamo se je nekoliko postova igrač sprda s time da mi nemamo ni jedan cijeli njuk. Pa kad da ga skupimo prijatelju? Pa nemam ja u off selu 3 full deff-a pa da ja nemoram brinut o tome kako sam siguran.

Imate diplomaciju dobru, jako puno deffera u saveznicima i kakvih bi vi problema trebali sad imati?

I prestanite se ponašati kao djeca nego se počnite više poštivat, možda ćete jednog dana svi igrat u istom plemenu.
 

DeletedUser

Guest
Ja vas nerazumijem, stvarno ste djeca i to velika....

Pljuvali ste po borisu i scapi na sv4 i prebacivali im da igraju tribalhugs...

Sad pljujete po njima što ste noblali njih i neznam koliko naših članova na način da odrađujete akcije sa 4 plemena na nas. Šta je to nego tribalhugs onda? Boli me ona stvar kako ćete igrat, imate takvu diplomaciju i uopće me ne zanima...to je vaše pravo kao što je bilo pravo i borisa i scape na sv4. I šta sad opet pljujete po njima. Ja nigdje nisam pročitao da su oni sebe nazivali bogovima i neznam kakvima....da je neznam kakav igrač jednostavno se ne može na taj način igrati protiv 4 plemena jer nemamo jednostavno toliko vojske, jedan val ćemo preživjet, drugi nećemo više. Ovo je igra i jako puno dobrih igrača je već bilo noblano.

A rubo s tobom sam igrao u rasti, odličan si igrač i mislim da nema potrebe da sad nekome stalno držiš pravu nekakvu svoju. Jer po tvom pisanju ispadaš jako arogantan čovjek. Na sv4 si tamo u prepirci borisu na ovo pitanje ovako odgovorio:

Citiraj:
Prvotno napisano od boriss Vidi poruku
Odlucite se, sta zelite...?.....
-tribal wars


I sada se na ovom svijetu protiv takvog načina ne buniš? :confused: Vidite da svi jednom pričate gluposti i pravite se pametni i onda kasnije radite to isto. Mi smo na ovaj svijet došli da igramo bez puno diplomacija. I niti smo ih imali, i vaše pretpostavke da smo mi imali u planu ovo i ono uopće nije istina. I onda da se nađemo protiv 6 plemena na jednom kontinentu je takvo stanje kakvo je. I dobro, borit ćemo se do kraja, kad nas riješite super za vas. JA ću vam čestitat i to je to....nema se tu šta pričat. Osigurali ste si sigurnost i puno vam je lakše igrat. Imate pivopije na kontinentu koji su uglavnom u velikoj većini defferi i nemate problema sigurno sa deff-om i neznam čime.

Sad da ne uperujem prstom, tamo se je nekoliko postova igrač sprda s time da mi nemamo ni jedan cijeli njuk. Pa kad da ga skupimo prijatelju? Pa nemam ja u off selu 3 full deff-a pa da ja nemoram brinut o tome kako sam siguran.

Imate diplomaciju dobru, jako puno deffera u saveznicima i kakvih bi vi problema trebali sad imati?

I prestanite se ponašati kao djeca nego se počnite više poštivat, možda ćete jednog dana svi igrat u istom plemenu.

Svaka čast..;):eek:k:
 

Unsilent

Member
Reaction score
0
Uz to vrijeđaju stvarima nevezanim za igru ovdje po forumu, liječenje frustracija sa prošlih svjetova valjda. Žalosno...
 
Status
Not open for further replies.
Top