Top 20 igraca

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ali lijepo on diže to selo, ima 216, a jučer nije imalo 100 i još je bonus selo. Ako je avantura zaista na tom accu, nije ga uzeo bezveze.
 

DeletedUser

Guest
a jeste se raspisali :)

eto hvala na komplimentima (još ono sa druge stranice :p),ako avantura kaže da sam dobar,onda moram biti ;)
pozdrav Domingusu,Fearlessu farreu i naravno Avanturi :pivo:
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Cinjenica je da je nobl bacen na neko barbarsko selo od 100 bodova.
Da je mogao da se iskoristi verovatno mnogo pametnije,al eto nagrada Kao prvi ste okupirali 2 sela ga je mozda vise privukla,ili mozda nije imao dovoljno vojske da ocisti aktivnog igraca :predaja:
 

DeletedUser

Guest
Kad se god nobla neko barbarsko selo to je po meni bacanje plemica.
Ali nekad uzeti bonus barbarsko selo ili barbarsko selo na dobroj lokaciji je odlicna stvar.
Pogotovo ako je igrac dobar strateg. Ali to je sad sve nebitno.

Bitno je da je Avantura prvi noblao selo, uzeo nagradu, samim tim je pribiljezio i CTRL u istoriju svijeta hr 7. Svaka cast Avantura!
 

Shutter

Member
Reaction score
0
Šta se opterećujete oko njegovog sela.

Noblao, njegova stvar, nećete ga vi razvijati. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
I kliknem na njega a on vec u CTRL hahaha jesam se ismijao.

HAHAAHAHAHAHAAHAHAhAHAAHAHAHAHAHAHAHA No1

tema:

Cestitke na prvom selu, za ovo je trebalo mnogo rizika i odricanja, na sta ne pristaje bar ja da znam nijedan ozbiljniji igrac ili profi igrac za kojeg ja znam. Nikad nisam bio deff na pocetku, niti cu ikad biti tako da i ne razumem ovaj postupak, ali svako zasto ima svoje zato.

A stvarno je neko mogao za njega ocistiti selo pa da on nobla, mada to je do komunikacije u plemenu i odnosa igraca. To sve pokazuje da kod njih ocigledno svi igraju za sebe. Moje misljenje i stojim iza njega.

:predaja:
 

DeletedUser

Guest
Da znas da je smesno...
Steta sto nema takvih musterija kod nas na kontinentu:zid:

Da mi je bit takva mušterija..
A i mislin da većina smatra da će glavni rat na hr7 bit SB-CTRL(bez obzira šta CTRL ima dosta posla na kontinentu, Neile đaba si krečio:D)
 

DeletedUser

Guest
A stvarno je neko mogao za njega ocistiti selo pa da on nobla, mada to je do komunikacije u plemenu i odnosa igraca. To sve pokazuje da kod njih ocigledno svi igraju za sebe. Moje misljenje i stojim iza njega.

:predaja:

A super. Znaci da nemamo pojma, i da cete nas lako razbiti. Samo naprijed. :eek:ok:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
I kliknem na njega a on vec u CTRL hahaha jesam se ismijao.

Meni je smiješnije šta vi neznate da vam se savezničko pleme raspada,a još je smiješnije što si tako odgovorio do prije par sati savezničom igraču..

nema šta-idila vlada :love:
 

DeletedUser

Guest
na kraju krajeva,da ste neko ozbiljno pleme igraču koji je prvi došao do akdemije mogli ste pomoć sa nekim čišćenjem...

A stvarno je neko mogao za njega ocistiti selo pa da on nobla, mada to je do komunikacije u plemenu i odnosa igraca. To sve pokazuje da kod njih ocigledno svi igraju za sebe. Moje misljenje i stojim iza njega.

I moja prva reakcija je bila da čestitam složenoj braći na osvajanju svijeta, pa reko pričekat ću još malo s tim
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Čestitam avanturi na prvom noblanju na svijetu 7. Razlozi zbog čega takvo barbarsko selo...neželim ulazit u to...
Drago mi je da je njegova nagrada... Čestitam još jednom..
 

DeletedUser

Guest
i šta je bilo kad si se probudio? :hmm:

Mnogo se brčiš za nekoga ko uvika najebe, ili sam od sebe ili od drugih, mada češće sam od sebe:hmm:
da san kraj tebe ja te nebi dira uopće samo bi posli pokupija barbare:D
 
Status
Not open for further replies.
Top