top 20 igraca

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
1 Journeyman
Spucano preko 10 000 PB to je sigurno.. dug jezik.. nije ga bilo tu duže vrijeme došao počeo da proziva redom.. popio svu pamet svijeta.. opet vidjet ćemo njegove sposobnosti kao igrača, evo imamo priliku..



2 Sniper221
Trenutno jedan od najboljih, Stipe i Zehrudin su odličan spoj.. predobri u svakom pogledu.. ako Hrastovi uzmu dominaciju ne sumnjam da će se ovaj acc boriti za prvu poziciju.


3 TirolerAlpen
Ne znam tko je zaista, ali za sada je odličan.


4 Ludi petak
Spoj vrućeg i hladnog.. Benjamin i Vedad sa mnogo iskustva.. isto kao za Snipera ako Hrastovi uzmu dominaciju zasigurno ce se boriti za prvu poziciju... Iskustvo, skill. i aktivnost, puno očekivanja od njih..


5 Shalom
Pošto nisam sa aktivnošću baš dobar, uđem prelistam brzo, ovaj igrač je pokazao nerealne stvari, vjerovatno što se tiče farmanja oborio i neke rekorde na početku.. ako uzmemo u obzir i ako pogledate mapu oko njega vidjet će te da nema tih sumnjivi igrača, ili otvoreno '' multića '' za sada prevazišao sva očekivanja.. pitanje je gdje ce uci u pleme.. za sada su i više nego odlični..


6 Apocalypse
Iskreno ne znam ni njega, pa neću ni komentarisati..


7 master.ba
Sandro taktičar.. fali tu onaj drugi dio Ahmed, kada su igrali odličan tandem, sve u svemu skillovan momak, ima iskustva i uvijek moze puno da uradi..


8 DAgGeR
Polahko ali sigurno se mjenja i ovaj čovjek, za razliku od prije do sada spustio je malo gard i pronalazi svoje mjesto.. kao igrač nisam ga zapamtio kao nekog ko zna da pruzi otpor i koji nanosi štetu, na hr26 je bio slučaj ali tada je igrao Stipe.. vidjet ćemo..


9 Crazy Cousins 7
Ne znam da li imaju uopće osvojen server.. uvijek sam ih hvalio predobri su oko tajmiranja, pouzdani .. za kratko vrijeme su stekli ogromno iskustvo u ratovanju ali eto to njihovo razmisljanje ih ubija.. jebiga, ne mozes biti i sudija i igrač.. premalo iskustva u situacijama kada treba diplomatski riješiti nešto , ali sve na stranu uvijek su bili fenomenalni, samo eto da prestanu da sude većini u manjini.


10 FoG-666
Old Skul, dugo se znamo.. uvijek pouzdan, kada mu cura dozvoli moze puno da odradi na serveru hahah, veliki prijatelj i veoma dobar igrač.


11 sisavac
Nije ga bilo pa se vratio.. svaki vođa bi ga volio vidjeti u plemenu, konstantan, sposoban da drzi frontu sam kada mu se igra, nenormalno dobar eto ne znam više šta reci, ima čudan karakter, ne priča puno ali kad progovori sjebe sve :D Fenomenalan.

12 Muhammad Ali
hahaha, dobar prijatelj ali se ovaj zajebaje neće da igra..


13 Kenoo
Znam ga ali ne dovoljno da komentarišem , sretno..

14 Otac Na Igricu


15 JOGE THE GREAT
hahah, najjači igrač na serverima.. došao rano vec osvojio par komada servera.. inače pozivitnu energiju siri, kritike ne shvata ozbiljno toliko da se naljuti, predobar je u svakom pogledu, svoje brani i kada nisu upravu, brat.

16 GAME IS OVER
17 luka-99


18 100-ka
Dobar prijatelj i komšija, odličan bio i ostao.. mnogo iskustva pa ćemo da vidimo ovdje nadam se da nece imati vremena preko ljeta pa da odustane :p


19 maki kaki

20 boki007
Na hr26 su bile priče da je mnogo sebičan, nadam se da se nije promjenilo ništa.

21 punica
Poštovanje za tolike godine igranja.. mislim da od njega nece biti ništa, jedan od onih koji sluze za prebacivanje na frontu..

22 better than you
I od njih očekujem puno, ne znam što :D


23 stolica
24 Ghoul.
25 stalker1
 

amko

Member
Reaction score
2
Objektivna misljenja:
#1
9420_thumb
Sniper2216.203
Dok je boba ima ih, kad nema boba rr
#2
9422_thumb
Apocalypse4.583
Nez ko je
#3
9339_thumb
LUKA54.251
Nez konje
#4
coa_unknown.png
master.ba4.149
Fin igrac
#5
9397_thumb
Journeyman3.883
Banovani :(
#6
9335_thumb
Ludi petak3.557
Jaka ekipa, dobri drugovi, vidjet cemo na koga ce krenuti kad train naprave hehe :D
#7
9351_thumb
Shalom3.140
prejak
#8
9366_thumb
DAgGeR2.732
nisam igrao sa njima nikada, al cine se ko super momci i dobri igraci
#9
9353_thumb
sisavac2.644
Kornjaca, zestok deffer, nije pretjerano offanzivan inace, vidjet cemo ga kakav je sad
#10
coa_unknown.png
FoG-6662.452
Dobar, komsija hehe
#11
18.jpg
Crazy Cousins2.333
Jaka ekipa, ocekujem dosta od njih
#12
19.jpg
luka-992.261
Dobro igra, jos bolje ce bit kad dodju standardni dualli, ocekujem puno
#13
coa_unknown.png
Kenoo2.169
Majstor
#14
9345_thumb
JOGE THE GREAT1.902
Fali mu mnogo iskustva, jak na rijecima
#15
9327_thumb
Otac Na Igricu1.810
Bez obzira sto mi nije gotivan kao osoba i sto smo se svadjali, dobar je igrac, nadam se da se nece sluziti nikakvim podmuklim stvarima
#16
9387_thumb
GAME IS OVER1.721
Ne znam ko je, al gotivan si mi sto volis ninu hahaha
#17
9380_thumb
Muhammad Ali1.715
Ne znam sta da kazem, nema motivacije ni zelje da igra servere vise od mjesec dana
#18
9347_thumb
Ghoul.1.656
Solidan
#19
coa_unknown.png
ERROR1.64
Error, kralj, ako bude igrao ko 24. bice najjaci offer servera

#20
maki kaki1.637
Ne znam sta da kazem, vidjam ga cesto, smatram ga igracem koji razvija sela za druge
#21
Tomek1.631
Ne pratim koji svijet je izdao pa svi to spominjete, meni je okej momak
#22
Kralj Nedo1.631
Nedo je ljudina, samo takav ostani
#23
Max.Payne1.570
Ocekujem puno
#24
boki0071.568
Hmm, ne znam jel ovo onaj boki dklovac il neki drugi, tako da necu komentarisati
#25
komunista1.553
Vlado legenda, samo jako druze moj


Nisam igrao od hr24 do hr29, tako da se mozda nesto promijenilo sto se tice ovih igraca al eto, ja ih pamtim kao ovakve..
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Znam da ste napravili akademiju prije par sati i da sam primarna meta za noblanje :(o_O
znam da ja nisam napravio akademiju, da su vedad i benjo, i da si njima primarna meta za noblanje..

a inače? kakvo je stanje? kako sex?
 

amko

Member
Reaction score
2
a dobro, znas na sta sam mislio, sve vas svrstavam kao igrace sa Ludog Petka

Inace je fino stanje, ganja se i 29 pa sam na dvije strane podijeljen, vrijeme nije problem, najteze je zbog pba, tamo se trosi duze vrijeme, ovdje tek pocinje, a nema nam kozine da sve to pokrije

sex ne ide nikako, u vezi sam sa finom djevojkom ne zelim da zurim, kad bude ona htjela bice, bas sam se zaljubio hahaha
Kako je u sloveniji, padajul slovenke na bosanski humor? Hahaha
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Druže profulao si sa komentarima.. objektivno si ispao glup sa tim komentarisanjem, tako da nema potrebe da više komentarišeš..
 
Top