Top 20 plemena

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ti si takođe izdajica,znate kako su scapa i boris zeznuli .sd. i obecanje koje su prekrsili a ti si zasluzila da pređeš,uvijek si bila loš igrač(mislim bodovno i napadački) a vidili smo sta su ti uradili sa DIGITAL ZONA i jos nekima,cim su presli izgubili su gotovo sva sela,pa ti skontaj kako pleme tako jako nije moglo poslati ni trnku deffa tim igračima
bravo i za tebe

Oni su izdajice a ti si se sam htio vratiti nazad. Hm....

Sto se tice DIGITAL ZONE evo ti Ravka Sabby pa neka ti kaze jesam li je ja izdao ili slagao bilo sta sto sam obecao. Ovo isto sam govorio i Retriveru na skypeu,i sabby je bila tu,i djevojka kaze da je nisam nista slagao i retriver odgovor je bio, ne on je tebe slagao. Znaci nemoguce kakva glupost...
 

DeletedUser

Guest
Mene Boris nikada nije zeznuo uvijek kada mi je trebao kakav savjet bio je tu,za razliku od tebe po treci put si mi ravko ostavio na cijedilu pleme i rekao si da brises acc na hr4 i da imas posljednju molbu za mene a to je da organiziram taj prelazak nekih u smajlice a neki su s mnom otisli ,jos si izbrisao tada sa foruma od S.D neke stvari koje su mi bile potrebne da bih deff organizovala. Vrlo dobro znas da sam imala zeznut polozaj i da nisam mogla napredovati moj OD u napadu je bio duplo veci od mojih bodova.Htijela sam da se prebacim na neko mjesto gdje cu se moci siriti Boris mi je i prije bio nudio acc i nisam prihvatila tek sam kasnije prihvatila.
 

DeletedUser

Guest
džabe pričati kad vam ne idu u glavu neke stvari
sagledajte i drugu stranu price sem svoje...

a tebi borise dzabe objasnjavati...procitaj moj post ranije pa ces skontati (procitaj 1000 put ako treba)

ma jesi bido,uvijek si u losem polozaju na svakom svijetu
ovako kad ti i boris dobijete acc na sigurnome onda je lako ganjati bodove i prosipati pametne ;)
 

DeletedUser

Guest
ravko nije istina samo na hr4 sam bila u losem polozaju,sjeti se ba2 da sam se uvijek selila gdje je bilo potrebno
 

audia4

Member
Reaction score
0
sabyy nemoj se prepirati ravka je pokazo svoje lice kakav je kao osoba a ja sam ga stitio cijelo vrijeme i nisam dao na njega govorio kako je najposteniji i zalago se za njega i svadio sa vodstvom i to mi se vratilo na ljep nacin sad barem znam drugi puta da malo bolje upoznam nekoga ali eto to mi je skola jedna ravka tebi hvala i svaka cast neda mi se vise uopce ista pisati i boris i scapa i sabyy su svoje rekli
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
***HOT***

Svi koji bi željeli acc na hr7 na najboljem položaju možete se javiti na pvt. Već sam sebi našao, ima još 4.
 

DeletedUser

Guest
džabe pričati kad vam ne idu u glavu neke stvari
sagledajte i drugu stranu price sem svoje...

a tebi borise dzabe objasnjavati...procitaj moj post ranije pa ces skontati (procitaj 1000 put ako treba)

ma jesi bido,uvijek si u losem polozaju na svakom svijetu
ovako kad ti i boris dobijete acc na sigurnome onda je lako ganjati bodove i prosipati pametne ;)

Kazes da sam izdao Bidu i slagao je zbog racuna DIGITAL ZONA. Ona ti licno kaze da to nije istina Ravka.
I sta ti odgovoris na to.... da je meni dzaba objasnjavati.

Dzaba je tebi objasnjavati Ravka.
Jer kao prvo prozivas mene za laganje i izdaju neke osobe,i kad ti ta osoba kaze da nisi u pravu(citaj ti lazes)
ti umjesto da se izvines,kazes "dzaba je tebi borise objasnjavati".
To je nekultura Ravka.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
džabe pričati kad vam ne idu u glavu neke stvari
sagledajte i drugu stranu price sem svoje...

a tebi borise dzabe objasnjavati...procitaj moj post ranije pa ces skontati (procitaj 1000 put ako treba)

ma jesi bido,uvijek si u losem polozaju na svakom svijetu
ovako kad ti i boris dobijete acc na sigurnome onda je lako ganjati bodove i prosipati pametne ;)

...i Ravka rece, ...dopire li moja ric do vase nutrine....


...u pocetku bjese rjec...

lp. scapa, :glazba:


http://www.youtube.com/watch?v=98ywL8rote8&NR=1
 

retriver

Member
Reaction score
0
boriss
A mozda je na vas obraz izlazak iz Plemena i krsenje rijeci date MH. Razmisli malo i o tome.

Vidimo se na hr 7.
Bolje je šutjeti i biti smatran budalom nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju.:ludilo:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Suplje price, a svijet haman zatvoren...

A da za promjenu prestanete sa svadjanjem i prepucavanjem?
 

starcevica

Member
Reaction score
1
posto vidim da je ovo neka moda po forumu evo i od mene jedna


Bolje je biti bogat i zdrav nego siromašan i bolestan


:kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top