Top 25 Igraci

Reaction score
0
Ne kontam, kad se kače slike drugih onda je sve u redu, a kad se kače slike vas, vaših saplemenika dižete glas, prijetite i ta sranja..

Pozić

ne dizem ja glas kad neko ko je napadao objavi nesto dobro makar to bilo i protiv mene, postujem maksimalno.

Ali igrac koji je sa mnom zapoceo svijet, igrao sa mnom u plemenu, otisao u neprijateljsko, nije uopste ucestvovao u akciji, i umjesto da bude kulturan i fin pita kako je buraz proslo jel sve ok s racunom on po externom lijepi izvjestaje u kojim njegova vojska ne ucestvuje, da bi mene i moje pleme sto vise ocrnio. Ali dzaba, tabela i dalje pokazuje seljaci prvi po ODA ... NM tek treci... Toliko o ubijanju deffa...

za sela jos jednom sve cestitke, lijepo ste me odradili...


Boze mili,
 

kwonel

New Member
Reaction score
0
Cestitke za akciju mene samo izbija sto ovaj slovonakura kaci slike-sela su tu da se uzimaju i da se gube
Ista stvar je i sa vojskom, dolazi i odlazi, tako da, u jednom trenutku je bilo oko 200 napada na mene u intervalu od 8 do 11 ... nije to mala stvar

btw, zasto mi niste isli plemicima na 001? kad ste se vec izlijepili na njemu

da jbg nije lako se obranit kad ti se ide na dosta sela , doduse da si bio aktivan vjerujem da bi snipo al ovako nama fino ispalo :)
 

DeletedUser

Guest
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ovo bi trebao kao off bit ? :kokice:

kad svi pisu izgovore da i ja, toni ovi sto su slali 90% ih je neaktivci cekajte dok dodju ove prave macke u akciju :kokice:

Robert docemo i tebi na vrata polako ne preko reda, nek ti posalju seljaci sta deffa trebat ce ti :hahaha: :boks:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
kad svi pisu izgovore da i ja, toni ovi sto su slali 90% ih je neaktivci cekajte dok dodju ove prave macke u akciju :kokice:

Robert docemo i tebi na vrata polako ne preko reda, nek ti posalju seljaci sta deffa trebat ce ti :hahaha: :boks:

koliko vidim King Darius ima 40k :kokice:
 

DeletedUser

Guest
pajsone sold soul onaj sto si ga vec izje** ahaaahhahahaha pa se ne smije javit ig ahahaha

On mene? sve je to faktor srece bio u ostalom akcija je bila u 8h ja sam u pola 11h otiso jer sam bio na framanju nisam uopste planiro noblat a reko sam jedno i evo ponovit cu jer vidim da imate probleme sa pamcenjem poslano je 5 plemica(1. pa poslije 2,5h 2.,3. i 4., te na kraju jos jedan nakon 2h u slucaju da odanost padne na 1 i slicno zbog razmaka medju plemkama) selo je noblano sa 4im plemicem i 5i je bio u planu da prenobla jer je u napadu bio paladin sa bakljom, a ako imas muda stavi kolko si deffa pobio i stavi na simulaciju +100 katapulti i paladinu baklju simuliraj pa objavio ovdje kolko bi ostalo od onih tvojih 2k sikira i 1k lake sto si poslo, poslije je bilo prenoblavanja al na kraju sam ja uzeo selo na koje i dan danas nema napada ja se slomi cekajuci -.-
 
Top