Top 25 plemena

Status
Not open for further replies.

zima dolazi

Guest
Da jer sam kažnjen...a odavno sam ja tu..opet ne kažem da ste svi al objektivno šta je tu je

@toni na osnovu toga što ih dosta poznajem

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Nisam ljubitelj RB-a,tacnije pojedinih clanova,ali morate priznat da su ljudi najjaci i da osvajaju svijet,i to zbog igraca koji znaju igrat,i sve cestitke..
A onaj sa onim planom,pa covjece gdje si bio prije da Hitleru razradis statistike,ide ti od ruke.. :D

bektaa

Member
Reaction score
0
činjenice je da ste pola vas u Rb nobovi i sad ste našli da se javljate prvi put ste u prvom plemenu na svijetu pa vam drago..kao što ima puno dobrih časnih i poštenih igrača ima tu i dosta šljama..pojedinci smirite euforiu..naravno neosporavam da je rb favorit, i da ima i puno strašnih igrača..ali polahko tek smo počeli :)
:boks::boks::boks:

zyex

Member
Reaction score
0
bacite pogled na stanje hahaah ... ajde ljudi da ja cestitam ovima iz RB ;)

Poredak Ime plemena Ukupni broj bodova Članovi Bodova po igraču Sela Bodova po selu
1 -RB- 6.574.654 23 285.855 714 9.208
2 =RB= 2.521.563 18 140.087 296 8.519
3 -SPN- 2.116.189 22 96.190 284 7.451
4 2+2=5 1.928.812 19 101.516 262 7.362
5 A-C:) 395.032 25 15.801 86 4.593
6 *B*K* 300.958 25 12.038 78 3.858
7 X+Y=Z 285.588 13 21.968 59 4.840
8 NW 272.555 21 12.979 73 3.734
9 RASTA 245.311 25 9.812 60 4.089
10 BAG.

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
kako god mi imamo velike planove s vama... evo dio.. gotovi ste ;)

JakoW. Ožu 28, 16:50
Pozdrav stari

Evo da odmah prijeđem na stvar, predstavit cu odmah ideju :)

--------------------------------------------------------------------------

Ako bi svih 6 plemena pristalo na savez, mi bi trebali voditi kljucnu rijec..

posto smo mi najblizi jezgri rb-a, mi cemo napasti prvi njihove offere, njihova najjaca sela jer nece imati deffa u njima sigurno jer im se sav deff nalazi na granicama kontinenta

no i mi se trebamo osigurati, pa ce zato najudaljenija sela saveznika nama poslati deff i napunit nas vojskom, tako da cemo se bez ikakvih problema obnavljati i odbijati im napade

isto bi trebala napraviti i kraljevina hrvatska, te bi se rb nasao u sendvicu

naravno, slabljenjem jezgre, slabe i krila, pa to nastupaju DKL i OTP s eventualnom podrskom TTT plemena

---------------------------------------------------------------------
CJELOKUPNI PREGLED PLANA:
Matemticari i Supernaturalci deffaju HDZ i Kraljevinu Hrvatsku

HDZ i Kraljevina HRV. napadaju prvi RB

DKL i OTP istovremeno napadaju "krila" RB plemena te zatvaraju krug

Matematicari dolaze skupa sa SuperNatural i zauzimaju najdalja moguca sela
---------------------------------------------------------------------

to bi se moglo organizirat kroz dva tjedna sigurno, ja jos ne znam tko je s njima u savezu, dklovce cu danas provjerit, imam frenda u njihovom plemenu

ostali ne bi trebali biti s njima u savezu..eventualno shawdow pleme jer ih dijeli od vas, i supernaturala..

jedina im je opcija dkl jer ista situacija prevladava izmedju na njihovim kontinentima, pa cu zato provjerit jesu li u savezu

--------------------------------------------------------------------------
Mogu i graficki predstaviti svoju ideju ako zelis, al nije potrebno jer si sigurno vizualizirao to u glavi kako bi izgledalo

vasa nam je pomoc najbitnija, ako vi idete u savez, poslat cu i ostalim prijedlog, al vjerovatno ce svi pristat :)

Ceka se vas odgovor :)

Winter is coming Ožu 28, 23:05
Evo mene opet. ODLIČNO

Muy bueno! :D Samo paziti puno mi ići preko krila a tu su oni el más fuerte ... hmm mislim da bi trebali kroz sredina više?
:pivo: :pivo:

Status
Not open for further replies.