TOP 2O - mišljenje o igračima

  • Thread starter The answer is 42
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
A borise dali su slučajno razmišljao o tome da je neko drugi čistio selo a ne Neji.
Pregledaj svima ODA a mozda je i neko iz akademije pregledaj i kod njih ili je mozda neko iz Shake-a pregledaj i kod njih.
Nebi trebalo izbrisati i opcio da je neko iz tvog plemena dobar sa Neji-em i da je baš taj tvoj igrač čistio za njega.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...je, bijelac je moj racun, tu sam, koliko cu ostat vidjet cemo, ali ovdje sam samo zbog okupljanja djela stare ekipe sa hr3, nista drugo, ...a i na forumu se procita interesantnih tvrdnji
 

DeletedUser

Guest
...je, bijelac je moj racun, tu sam, koliko cu ostat vidjet cemo, ali ovdje sam samo zbog okupljanja djela stare ekipe sa hr3, nista drugo, ...a i na forumu se procita interesantnih tvrdnji

dobrodošao nam :)
 

DeletedUser

Guest
Bilo kako bilo nije jos kraj. Imate vi jos.plemena da cimate i jos.igraca da regrutujete :)
 

DeletedUser

Guest
@ disa: Polako, nije bilo nikoga, a sad ima i raje van plemena. :D
Napredujemo.

Pa nasi igraci imaju raje i u RBu i PATu npr. Nikakva tajna nije. Hvataj se ti za konac. I poslusaj "plavo oko plakalo je", nekako mi idealna za tebe u ovom momentu. Toliko saveznika na vlastitom kontinentu, a ti ode zbog admina.


@ Scapa. Wanted je imao jednu jedinu diplomaciju. Tada 15 clanova na kontinentu + 1 diplomacija koje se nimalo ne sramimo.
RB + PAT + akademija cca 80 clanova + 3 saveza na istom kontinentu. I opet gube rat. Igracine ste, nema sta :pivo:
Nadji ponovo onu sliku sto si postavljao rubi na hr7, onu tribal hugs, pa je postavi za potpis :ludilo:

Tocno mi je zao -RB-a sto startase s vama, mozda bi momci uzeli kontinent da su sami posli.


Eto ostavljam vas da prozivate i dalje. Ja sam svoje rekao. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Pa nasi igraci imaju raje i u RBu i PATu npr. Nikakva tajna nije. Hvataj se ti za konac. I poslusaj "plavo oko plakalo je", nekako mi idealna za tebe u ovom momentu. Toliko saveznika na vlastitom kontinentu, a ti ode zbog admina.


@ Scapa. Wanted je imao jednu jedinu diplomaciju. Tada 15 clanova na kontinentu + 1 diplomacija koje se nimalo ne sramimo.
RB + PAT + akademija cca 80 clanova + 3 saveza na istom kontinentu. I opet gube rat. Igracine ste, nema sta :pivo:
Nadji ponovo onu sliku sto si postavljao rubi na hr7, onu tribal hugs, pa je postavi za potpis :ludilo:

Tocno mi je zao -RB-a sto startase s vama, mozda bi momci uzeli kontinent da su sami posli.


Eto ostavljam vas da prozivate i dalje. Ja sam svoje rekao. :pivo:

Napravili su dva plemena strateski rasporedjena jedan juzno jedan sjeverno i u tom smjeru da se razvijaju dok druga plemena na svom kontinentu zamajavaju svoj lijepom pričom o drugarstvu i jedinstvu. Prema jugu su dobro krenuli ali su imali loši poteza na startu što se sad izražava u gubljenju velikog broja sela na sjeveru što čisto sumnjam da mogu zaustaviti. Teško je urazumiti igrače tipa rubo snowboll kriger neji crni vitez latica i mnogi drugi. Svi su prozivani od strane igrača RB-PAT kako na drugim svjetovima tako i na ovom ostalo i mjedino traziti multiračune po karti i nagadjati ovo je multi ovo nije ovo su varalice a ovo nisu.
Ja još jednom pitam gdje je ta RB-mašina i kalle koji voli da posječuje forum ali kad vodi bitku u svoju korist santa de isti tip igrača cerberus pričalica kad mu negori pod nogama travka napušen kao i uvjek piplok cim moze na forum trazi ban da bi bio rahat andjelcici i predatori gangam stari sviralice i ostali igraci neznaju ni sta se desava opet neki igraca mi je i zao sto su tamo na onoj strani ali boris jos uvjek vodi bitku po karti i nastavlja gledati ko ima multi a ko nema za borisa jedan novi savjet za nick. Multiradar.
 

DeletedUser

Guest
@disa

RB + PAT + akademija cca 80 clanova + 3 saveza na istom kontinentu. I opet gube rat. Igracine ste, nema sta

Koja tri saveza ?
 

DeletedUser

Guest
@disa

RB + PAT + akademija cca 80 clanova + 3 saveza na istom kontinentu. I opet gube rat. Igracine ste, nema sta

Koja tri saveza ?

Oi koje ste zamajavali biče bolje kad mi budemo glavni.
Nestalo sela za noblati i saveze ukinuli sa njima i onda ih noblali u vasem stilu nema šta.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Oi koje ste zamajavali biče bolje kad mi budemo glavni.
Nestalo sela za noblati i saveze ukinuli sa njima i onda ih noblali u vasem stilu nema šta.

Ako sam te dobro razumio(a nisam), kažeš da smo nekome nešto obećavali ?

Šta će RB i PAT kome obećavat ? Ne treba mi takva taktika, to je vaša taktika, vi ste NM tako pridobili i od početka imate prste u sličnim (ne isuksnijim) plemenima, koje je lagano navesti na tanak led. Ako znaš čitati, scrolaj na vrh i pročitaj šta sam napisao za ukidanje saveza sa sličnim plemenima kao Skype(vaš pokušaj obmane). :)
 

DeletedUser

Guest
Ako sam te dobro razumio(a nisam), kažeš da smo nekome nešto obećavali ?

Šta će RB i PAT kome obećavat ? Ne treba mi takva taktika, to je vaša taktika, vi ste NM tako pridobili i od početka imate prste u sličnim (ne isuksnijim) plemenima, koje je lagano navesti na tanak led. Ako znaš čitati, scrolaj na vrh i pročitaj šta sam napisao za ukidanje saveza sa sličnim plemenima kao Skype(vaš pokušaj obmane). :)

A ljudi Božiji žene moje vama nikako da dodze iz guze u glavicu i da svatite da nadjačani na sasvim fer i korektan način zato vas i boli rasplet situacije jer da je na vaš način bilo bi vam super i bili bi ste zadovoljni jer još neko igra poput vas.

Ja sam čestitao vašu pobjedu tamo doduše preko srca i očekujem u skorom roku da i vi jednom skinete vaše kape naklonite se i kazete svaka čast dobar uragan ili ti ga party nije bitno kako če te to nazvati ali zar je toliko teško reči "svaka čast na akciji idemo dalje sad je red na nas" Ja sam vam morao govoriti kad je red na vas a kad na nas pa zar vam nije jasno da ništa još nije gotovo ima još opcija u plemenima a to je kreni ponovo pa kad vas pita ona stranica koju stranu biraš ti samo naglasiš hoču tamo gdje nema Royala i njihovi saveza da dobijem na vremenu ali problem dobiješ odgovor ovaj gdje god da odeš oni če doči po tebe aj vozdra nosi te djavo
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Vidi se koliko si ustvari neiskusan, ne čitaš forum, ne pratiš, samo kad baneš, površinski provaljuješ gluposti.
Napisao sam već, uzeli ste prošle dvije borbe, okey, al' mi imamo rat, što ne znači da ste ga već osvojili, kol'ko su se pojedinci kao ti ponadali. Teška si osoba za dublju raspravu.

Pozz
 

DeletedUser

Guest
@disa

RB + PAT + akademija cca 80 clanova + 3 saveza na istom kontinentu. I opet gube rat. Igracine ste, nema sta

Koja tri saveza ?

Ova sto je Indigo potvrdio da je bila diplomacija. Vidi, vasa stvar. To sto ste imali ili niste imali diplomacija ne govori nista o kvaliteti vas kao vas. Mene licno ni ne interesuje vasa diplomacija. Rekao sam vec, imate jako puno kvalitetnih igraca, imate jos uvijek sansu i rijesit kontinent. Ja vas nisam nijednom prozvao (niti bi ikad) da se nije pocelo prozivati nase pleme. I zao mi je sto jesam radi nekih clanova i PATa i RBa. Samo mi je smjesno (da ne kazem jadno) da proziva Boris koji svijeta nije odigrao bez diplomacije. Nismo ni mi, ali imat 1 savez, i 3-4 nije isto, pogotovo na svijetovima od 4 kontinenta.

Ja se licno nadam da cete uspjeti organizirat ponovo pleme. Lijepo je vidjeti dobar fajt, a ROYAL i vi mozete pokazati puno u igri i bez provociranja po forumima.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Ova sto je Indigo potvrdio da je bila diplomacija. Vidi, vasa stvar. To sto ste imali ili niste imali diplomacija ne govori nista o kvaliteti vas kao vas. Mene licno ni ne interesuje vasa diplomacija. Rekao sam vec, imate jako puno kvalitetnih igraca, imate jos uvijek sansu i rijesit kontinent. Ja vas nisam nijednom prozvao (niti bi ikad) da se nije pocelo prozivati nase pleme. I zao mi je sto jesam radi nekih clanova i PATa i RBa. Samo mi je smjesno (da ne kazem jadno) da proziva Boris koji svijeta nije odigrao bez diplomacije. Nismo ni mi, ali imat 1 savez, i 3-4 nije isto, pogotovo na svijetovima od 4 kontinenta.

Ja se licno nadam da cete uspjeti organizirat ponovo pleme. Lijepo je vidjeti dobar fajt, a ROYAL i vi mozete pokazati puno u igri i bez provociranja po forumima.


...disa, smješan si, hr 8 je najčišće uzet server i njčišće odigran server do sad, ...samo jbg. odigralo ga je PLEME, da ste kojim slučajem vi, diglo bi vas se u nebesa, ovako ...., Boriss je upravo u tom PLEMEnu, ...u konačnici, ovdje je ostalo još definitivno puno igre i puno toga za učinit
 

DeletedUser

Guest
Nije ni to bez diplomacije ikakve, sama dodili je rekla da ste imali nekakve napove saveze, ne znam tocno. Iskren da ti budem, ne pratim taj svijet nit me zanima sta se dogadja posto ne igram tamo. Ali koliko me pamcenje sluzi, na samom pocetku na hr8 sam komentirao na vasem forumu da vas kao pleme ne preferiram, al da tamo jeste moji favoriti upravo zbog nacina na koji ste bili startali, kad je bila ona nekakva koalicija protiv vas.
Ali tu recimo i jeste razlika mene i tebe - ti samo trazis nacin da "ujedes" nekog bez obzira koliko je taj "ugriz" smjesan i koliko nema smisla, dok ja pohvalim tvoje pleme i tebe koji mi i nisi najomiljenija osoba na ovome forumu kad (po mome misljenju) napravite nesto vrijedno pohvale.

Rekao sam da necu vise komentirat na tu temu pa eto opet jesam, al evo nek ovo bude zadnji moj post ovdje vezan za ovu raspravu. :)
 

DeletedUser

Guest
Disa,moraš shvatit da igrači RB,PAT ne umeju da daju pohvalu ili nešto slično.

Takva sorta ljudi,ako gubiš - idemo nabrajat po forumu
A da su kojim slučajem pobijedili ili da bar vode u ratu sklapali bi pjesmice tu i omaložavali

jednostavno takav tip ljudi
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Opet griješiš Kbasher, ako si upratio forum kol'ko misliš da jesi, onda si vidio ko pravi pjesmice i ko pravi video zapise. Općinjeni ste RB i PATom. Ohladite malo...

Ja sam vam svaku akciju čestitao i iznio svoj lično mišljenje, tako da bacaš priču niz vodu.
A da vam ja laskam ovdje na forumu, ne pada mi napamet, neka vam laskaju vaši !
 

DeletedUser

Guest
I ja sam vama čestitao,mada samo jednom jer i nije bilo više šanse da to uradim ali eto.

ali hajde mi ti citiraj gdje si ti to uradio bez nekakvog sarkazma tipa čestitam na akciji ali ali ali....
 
Status
Not open for further replies.
Top