top20 igrači

Status
Not open for further replies.

Pire

Member
Reaction score
2
Sto Soft kaze....trenutacna dobit. E evo gledam od dobrih poznanika ofarma bruku....to ti je kao nekretnine...zlatno pravilo...lokacija lokacija lokacija...usto malo ostalog da ne spominjem...al sve to djaba nakon 5-6 sela....aktivnost pobjedjuje haj :pivo:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
za sexisa sam napisao..a amazon...kao neki vodja plemena...TV..predstavljate se kao ozbiljnije pleme...zar takvo pleme da ima lošeg igrača za vodju...hmm :)
Iznenadjujete me :p

OigHxwq.png


sta fali mom od-u? haha nisam ja kriv sto uhvatim protivnika na spavanju :)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Sto Soft kaze....trenutacna dobit. E evo gledam od dobrih poznanika ofarma bruku....to ti je kao nekretnine...zlatno pravilo...lokacija lokacija lokacija...usto malo ostalog da ne spominjem...al sve to djaba nakon 5-6 sela....aktivnost pobjedjuje haj :pivo:

A zar nije bolje farmat recimo 500k resursa i bit aktivan, nego biti aktivan i farmati po 200k dnevno, ovdje se ustv. otprilike pokazuje koliko ko ima vojske :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
A zar nije bolje farmat recimo 500k resursa i bit aktivan, nego biti aktivan i farmati po 200k dnevno, ovdje se ustv. otprilike pokazuje koliko ko ima vojske :D

netriba znacit,ako si na nakupini dobrih igraca/aktivaca sto farmaju,uvijek ce bit tu manje resa nego neko ko farma gdje su botovi
 

DeletedUser

Guest
A zar nije bolje farmat recimo 500k resursa i bit aktivan, nego biti aktivan i farmati po 200k dnevno, ovdje se ustv. otprilike pokazuje koliko ko ima vojske :D

vidio sam da si nafarmao 400k resa i dobio nagradu

reci mi sad jesi li siguran da imaš više od mene vojske ja još ni jednom nisam uzeo nagradu

ili recimo da imaš veću farmu nego ja ili recimo da si iskovao više zlatnika ili ili ili

šta god hoćeš uporedi sa mojim i da se kladimo u acc
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
vidio sam da si nafarmao 400k resa i dobio nagradu

reci mi sad jesi li siguran da imaš više od mene vojske ja još ni jednom nisam uzeo nagradu

ili recimo da imaš veću farmu nego ja ili recimo da si iskovao više zlatnika ili ili ili

šta god hoćeš uporedi sa mojim i da se kladimo u acc

Naravno da nisam siguran, ustv. rekao sam "otprilike", što ne mora da ono bnukvalno da znači, ja znam da imaš više vojske od mene, prije 5 dana ja sam svoju bio restartovao, takođe znam da si duplo veći "pro" od mene, ne osporavam to i imaš moj respekt. Samo mi ide na živce to što ne znaš reći "svaka čast" ili prešutiti, da li nagrade idu u PF! il bi se kuračio ovdje il ne bi ništa pisao, a ovako na neki način omalovažavaš, nije u nagradi fazon, fazon je u tome da se aktivno i da se razvija, a nagrada ko nagrada nabij je, ko što ti kažeš ništa od nje.
 

DeletedUser

Guest
Naravno da nisam siguran, ustv. rekao sam "otprilike", što ne mora da ono bnukvalno da znači, ja znam da imaš više vojske od mene, prije 5 dana ja sam svoju bio restartovao, takođe znam da si duplo veći "pro" od mene, ne osporavam to i imaš moj respekt. Samo mi ide na živce to što ne znaš reći "svaka čast" ili prešutiti, da li nagrade idu u PF! il bi se kuračio ovdje il ne bi ništa pisao, a ovako na neki način omalovažavaš, nije u nagradi fazon, fazon je u tome da se aktivno i da se razvija, a nagrada ko nagrada nabij je, ko što ti kažeš ništa od nje.

ok razumjemo se znači nagrada ničemu ne služi osim za zastavicu i moral, e a za šta bi trebao reći svaka čast

drugo više imam poraženih nego ti samo što sam ja za razliku od tebe morao da pravim i deff i off u prvom selu jer tebe očigledno nisu napadali kao mene


softi vecina nas u top15 smo tu negdje po aktivnosti vjeruj mi :p

ok samo koliko nas kojih smo u top15 je imalo svaki dan napade ili barem fejkove pa sklanjaj off,čuvaj za backtajm i sl

sad ću ti kažem 2-3 igrača ostalo sve su igrači koji su ladno pravili off pucali komšiluk čistili okolo farmali bez problema

ali ne raspravljam se to je sve nevezano igra je to meni je zanimljivo tako igrati i volim to

isto tako volim komentarisati na forumu i svaki komentar koji mi je upućen vratit ću, htio sam samo da objasnim nexusu da nema razloga nekom čestitati za nešto što je nevažno bar sa moje tačke gledišta


edit: i da nismo baš svi tu po aktivnosti u tome debelo grješiš ali ne mogu ti to dokazati i neću da se trudim ali budi siguran da nismo
 
Last edited by a moderator:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
ODD možda imaš više, ali ODA sigurno ne :D Za tvoju informaciju ja sam prvi na serveru primio onu nagradu "Glavni Borac", opet nagrada ko nagrada ali eto :D

A ovaj svijet neće uzeti profesionalizam, nego srednji igrači sa velikom aktivnošću, na ovom serveru više znači član koji nije baš neki profić a aktinost na nivou nego neaktivan ili slabije aktivan profesionalac :D
 

DeletedUser

Guest
ODD možda imaš više, ali ODA sigurno ne :D Za tvoju informaciju ja sam prvi na serveru primio onu nagradu "Glavni Borac", opet nagrada ko nagrada ali eto :D

A ovaj svijet neće uzeti profesionalizam, nego srednji igrači sa velikom aktivnošću, na ovom serveru više znači član koji nije baš neki profić a aktinost na nivou nego neaktivan ili slabije aktivan profesionalac :D

opet on o nagradama, ok, čestitam ti što si prvi dobio nagradu! jel ti srce na mjestu ?

jel sam ti ja kriv što si spucao vojsku na neku kornjaču? pa sad stagniraš u mjestu pa ćeš sa tim rankom od ODA da se spustiš nekoliko mjesta u nazad dok drugi igrači iskoriste svoju vojsku malo pametnije

a ko će svjet uzeti to će mo da vidimo još je do toga daleko
 

DeletedUser

Guest
edit: i da nismo baš svi tu po aktivnosti u tome debelo grješiš ali ne mogu ti to dokazati i neću da se trudim ali budi siguran da nismo

nisam ni rekao da su svi vec vecina, a ni ti ne znash kolko sam ja tacno aktivan, isto kao shto ja ne znam za tebe :p
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
opet on o nagradama, ok, čestitam ti što si prvi dobio nagradu! jel ti srce na mjestu ?

jel sam ti ja kriv što si spucao vojsku na neku kornjaču? pa sad stagniraš u mjestu pa ćeš sa tim rankom od ODA da se spustiš nekoliko mjesta u nazad dok drugi igrači iskoriste svoju vojsku malo pametnije

a ko će svjet uzeti to će mo da vidimo još je do toga daleko

Naravno da nisam spuco off na jednu kornaču, nego pametno taktički podero ne jednu kornaču nego 30 igrača :D I jest mi srce na mjestu :p :D Evo ti jedno <33 za ono čestitanje :D
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Igrači plemena tv, evo vam vođe kukavice!

salepg said:
amazon kol 31,2013 08:26
e brt 0vi moji igraci stalno napustaju oces ja idem u glavno a ovi neki neka idu u akademiju

amazon kol 31,2013 11:59
eto ako moze da ja dodjem u vase pleme,sada stalno pravim vojsku u sva tri grada.kako sam osvojio ova 2 grada samo sam vojsku pravio u sva 3.dosad je nisam toliko pravio jer sam bio na sigurnom mjestu,niko me nije dirao a nije ni mogao jer je oko mene bilo sve moje pleme i akademija.ali ja sam i kada si mi ti uzimao sitt izgubio vojske u farmanju,a i kada sam osvajao takodjer sam malo izgubio.sada stvarno stalno pravim vojsku.

salepg kol 31,2013 16:21
5-6 vasih igraca mi je trazilo ulaz u pleme... Inace, moji su odbili onu ponudu pa da ti javim...

amazon kol 31,2013 16:37
e jbg sad de mogul ja bar u akademiju molim te
 

DeletedUser

Guest
hahahhahahaha hahahhaa hahahhaa to domingus nek si ga ocrnio hahahaha :D odoh i ja tako molit da me primaju po akademijama
 
Status
Not open for further replies.
Top