Tražilica za farme (a.k.a. Farm finder)

DeletedUser

Guest
http://hr1.twmentor.com/?tool=finder

Ovdije mozete lakocom naci sva barbarska sela oko sebe ili cak i sela koja nisu barbarska ali upadaju u neki radius i kriterij velicine.

Ispis je prilagodjen za koristenje u skripti npr

Code:
javascript:sp=0;sw=0;ax=0;ar=0;scout=0;lc=0;hv=0;cat=0;ra=0;coords='***********OVDJE KOPIRATI LISTU KOORDINATI********;var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20rally%20point');coords=coords.split("%20");index=0;farmcookie=document.cookie.match('(^|;) ?farm=([^;]*)(;|$)');if(farmcookie!=null)index=parseInt(farmcookie[2]);if(index>=coords.length)alert('last village');if(index>=coords.length)index=0;coords=coords[index];coords=coords.split("|");index=index+1;cookie_date=new%20Date(2009,11,11);document.cookie ="farm="+index+";expires="+cookie_date.toGMTString ();doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].spear,sp);insertUnit(doc.forms[0].sword,sw);insertUnit(doc.forms[0].axe,ax);insertUnit(doc.forms[0].archer,ar);insertUnit(doc.forms[0].spy,scout);insertUnit(doc.forms[0].light,lc);insertUnit(doc.forms[0].heavy,hv);insertUnit(doc.forms[0].ram,ra);insertUnit(doc.forms[0].catapult,cat);end();


Ili ako nemate premium sucelje mozete koristiti normalni ispis i direktno sa rezultata pretrage farmati, klik na neki od rezultata pretrage ce vas direktno dovesti na Okupljaliste (rally point) gdje ce vec biti podesene koordinate sela koje zelite farmati/napasti.

-BA
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
to je skripta a farmanje ili? ja imam neku ali nije takva

zaradit ces ban, nesmijes igrat sa skriptama

http://spole.pbf.hr/tw/farm_finder/plemena.php

Ovdije mozete lakocom naci sva barbarska sela oko sebe ili cak i sela koja nisu barbarska ali upadaju u neki radius i kriterij velicine.

Ispis je prilagodjen za koristenje u skripti npr

Code:
javascript:sp=0;sw=0;ax=0;ar=0;scout=0;lc=0;hv=0;cat=0;ra=0;coords='***********OVDJE KOPIRATI LISTU KOORDINATI********;var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20rally%20point');coords=coords.split("%20");index=0;farmcookie=document.cookie.match('(^|;) ?farm=([^;]*)(;|$)');if(farmcookie!=null)index=parseInt(farmcookie[2]);if(index>=coords.length)alert('last village');if(index>=coords.length)index=0;coords=coords[index];coords=coords.split("|");index=index+1;cookie_date=new%20Date(2009,11,11);document.cookie ="farm="+index+";expires="+cookie_date.toGMTString ();doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].spear,sp);insertUnit(doc.forms[0].sword,sw);insertUnit(doc.forms[0].axe,ax);insertUnit(doc.forms[0].archer,ar);insertUnit(doc.forms[0].spy,scout);insertUnit(doc.forms[0].light,lc);insertUnit(doc.forms[0].heavy,hv);insertUnit(doc.forms[0].ram,ra);insertUnit(doc.forms[0].catapult,cat);end();


Ili ako nemate premium sucelje mozete koristiti normalni ispis i direktno sa rezultata pretrage farmati, klik na neki od rezultata pretrage ce vas direktno dovesti na Okupljaliste (rally point) gdje ce vec biti podesene koordinate sela koje zelite farmati/napasti.

-BA

sigurno je to legalno?
 

DeletedUser

Guest
zaradit ces ban, nesmijes igrat sa skriptama



sigurno je to legalno?

Pa kak ti ni neugodno lagat tak? Seres a sam trosis sigurno pa ti neugodno da slucajno neko drugi jos nebi jel?:confused:

Premium racun postoji zato da se na njemu mogu vrtiti skripte
Ilegalne su skripte u nacelu koje rade automatsko pritiskanje submit/ok/attack tipa gumba :p

Niti skripta niti koristenje stranice nije ilegalno...

Znam ovo cudo ;D

Ukro si mi CoA :p
 

DeletedUser

Guest
Hvala prika ovo mi je nedostajalo.

I usput za sve koji misle da je nelegalno, nije, ovo je odlican alat. Hvala jos jednom na trudu.

Ne ovo nije skripta za farmanje ovo je trazilica farmi.

Scripta za farmanje je nesto sasvim drugo.

ooops tek sad vidih da si stavio i scriptu..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Not Found
The requested URL /tw/farm_finder/plemena.php was not found on this server.

Gdje grijesim??????

Izgleda da ne sljaka :(
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Farm Finder nadjes je i farmas je :D

Kad po tom sistemu napravis ovakav start bit ce mi jako interesantno da mi ispricas kako ih ti nadjes.
Nakon 18 dana worlda (1.2 speed) farm 27 nuke i nobletrain... igrano bez co playera... 2 3 puta night sitter u prvom tjednu.
Farmano oko 11 - 12.000 svkog res na sat u prosjeku zadnjih 4 5 dana... sa 2000 LC sam cistio kruznicu polumjera 17 polja
povrsine ukupne kruga oko 900 kockica... prva noble zrtva je bio #1/#2 igrac na serveru...

balkanski-as-twstats-start.jpg
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
popravljeno... :S
dodao sam hrvatski server na glavni link gdje su i ostali worldovi koje obradjujem

Hvala jos jednom, valjda ce drugi cijenit ovo, ja sam odustao od ovega servera (malo mi je dosadan).
 

DeletedUser

Guest
jel ja sad trebam umjesto ovog sto pise u skripti upisi kordinate sela stavljat kordinate ili samo ovako skriptu stavit
 

DeletedUser

Guest
ja dobijem u bb kodu sela za farmat a ne samo koordinate koje mogu stavit u skriptu jer ovako u bb kodu nemog stavit... kako izvuc samo koordinate sela za farmanje koje bi kopiro u skriptu...
 

DeletedUser

Guest
ja dobijem u bb kodu sela za farmat a ne samo koordinate koje mogu stavit u skriptu jer ovako u bb kodu nemog stavit... kako izvuc samo koordinate sela za farmanje koje bi kopiro u skriptu...

zadnji checkbox (script output/ispis za skripte)
 

DeletedUser

Guest
a eo nisam vidjeo tu glupost malu, jesam gloup hahahaha

hvala lipa ;)
 

DeletedUser

Guest
Blo0DAngel, ako ce ovaj novi Power Farmer raditi onako kako stoji u opisu, onda svaka cast:) Kad se sjetim koliko je posla potrebno napraviti da bih osigurao da se farme ne preklapaju kad igrac ima vise sela iz kojih farma. Jedva cekam da doguram do par sela pa da isprobam alat.

Da odmah pitam jednu stvar...vidim da ovo stoji u opisu:

Value of radius modificator range from 70,80 for very big coverage (radius) around village for extremely active farmers early in world who farm with large number of small farm teams.
Higher value of radius modificator of 150 - 200 for farming with larger troop counts fewer farms around village,
Values of 500 and more for very tight radius around full farm 30 villages for farming with basicaly full troop counts


Koliko vidim moguce je odabrati samo jednu postavku, ali sto ako imam jedno selo s malom farmom iz kojeg bi farmao s jako malim brojem jedinica po napadu, i jedno s punom farmom, gdje bih radije farmao s vecom kolicinom trupa? Zar tad ne bi bilo potrebno za svako selo posebno odrediti radius?

Inace, vece vrijednosti radijusa bi trebale oznacavati veci radijus. A ne manji hehe. Al fino pise u opisu, pa nece biti zabune.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Blo0DAngel, ako ce ovaj novi Power Farmer raditi onako kako stoji u opisu, onda svaka cast:) Kad se sjetim koliko je posla potrebno napraviti da bih osigurao da se farme ne preklapaju kad igrac ima vise sela iz kojih farma. Jedva cekam da doguram do par sela pa da isprobam alat.

Da odmah pitam jednu stvar...vidim da ovo stoji u opisu:

Value of radius modificator range from 70,80 for very big coverage (radius) around village for extremely active farmers early in world who farm with large number of small farm teams.
Higher value of radius modificator of 150 - 200 for farming with larger troop counts fewer farms around village,
Values of 500 and more for very tight radius around full farm 30 villages for farming with basicaly full troop counts


Koliko vidim moguce je odabrati samo jednu postavku, ali sto ako imam jedno selo s malom farmom iz kojeg bi farmao s jako malim brojem jedinica po napadu, i jedno s punom farmom, gdje bih radije farmao s vecom kolicinom trupa? Zar tad ne bi bilo potrebno za svako selo posebno odrediti radius?

Inace, vece vrijednosti radijusa bi trebale oznacavati veci radijus. A ne manji hehe. Al fino pise u opisu, pa nece biti zabune.

Pa gledaj kad ti npr definiras da hoces farmat sa 100 lc, program ce automatski pretrazit sva sela gdje imas 100 lc i staviti da kad se skripta pokrece iz tog sela da se u polje lc upise 100, imao ti tamo 3000 ili samo 100 lc-a.

No ako imas samo 100 lc-a , onda ce radius biti znatno manji nego za selo u kojem ima 3000 lc-a.

Radius modifikator ce utjecati na to koliki radius ce biti dodijeljen svakom selu obzirom na kolicinu vojske.
Znaci ako vrijednost "radius modifikatora" onda ce malo selo (malo vojske) dobit malo veci radius, a veliko selo (isto malo veci radius)
Ako stavis "radius modifikator" na vece onda ce radiusi biti manji kako za sela s malo, tako i za sela s vise vojske...

formula za radius je konkretno

zaokruzi na najblizi cijeli broj (Korijen iz (( kapacitet koji vojska moze ponjeti / radius modifikator / 3.14) /2 ))

pa ti vidi sad kako radius modifikator utijece :)

ideja je bila iz kolicine vojske s kojom se farma izvesti radius, pa sam to ja malo onak po nekim svojim iskustvima tako u oblicio.
da bi stvar bila malo bolja i postenija trebam uzeti jos u obzir brzinu vojske s kojom bi se farmalo.

naravno prijedlozi uvijek su dobrodosli.

i da :) alat radi pre mocno... farmam gledajuci TV s pivom u drugoj ruci :p ne moram niti gledati mapu.
 
Last edited by a moderator:
Top