Treba mi dual

DeletedUser

Guest
trebao bi mi neko ko ce ovaj novi svijet 4 da igra samnom.


Ne zanosite se, nece biti nista veliko, sve sto treba doticni/a da radi je da farma, farma i farma, kad ja nisam tu. naravno i balans resursa.. i najbitnije, da salje fejkove kao sumanut kad mu kazem.. Kad ja nisam tu, naravno, ipak i ja imam dusu..

Premium ce biti obezbedjen, i skripte takodje, nista nije manualno, samo automatic..

Za uzvrat dajem ogromno iskustvo i cari TW koje malo ko zna.. Igranjem na ovom serveru samnom ucinice vam mnogo na dugorocnom planu, stoga bih voleo da to bude osoba koja je pre svega mlada, od 14-16 god. zenski pol samo dodatni bonus :)..

Hvala, molio bih moderatore da paze na spam, ravkiceeee.

Putin..
 

DeletedUser

Guest
*bump* ako moze da se preimenuje naslov teme (samo izbrisati kvarno slovo), gramaticka greska i izbrise ovaj moj komentar
 

DeletedUser

Guest
nisam te mislio za duala, al msm da si skapirao. da igramo, bilo bi fino, steta sto te mrzi, siso :D..

demon13 posalji mi CV na pp :)
 

DeletedUser

Guest
Da ne otvaram novu temu, ja trazim nekog ko ce da cisti sela, a ja da upadam sa plemicima. Naravno kad sam ja tu. Za uzvrat taj cistac naucice da salje napade i da sabira i oduzima, a eventualno i da gleda na sat :D

CV saljite na pp, osoba ne mora biti zenskog pola, vazno je da ima vojsku :zid:
 

DeletedUser

Guest
budem ti ja dual, pola sela tebi pola meni:andjeo: podjelimo poso:lool:
 
Top