Trenutna događanja !

DeletedUser

Guest
Vec u ranom periodu na ovom svijetu su poceli ratovi, samo nakon 30 i nesta dana od pocetka svijeta...
Doslo je do rata izmedu plemena TH i njihovi saveznika VS Elite i BARBARA + akademija.
Evo ovde i jos to slikovito http://prntscr.com/3ms1aq :ludilo:

Dok nas iskusni i dragi FATE ucjenjuje igrace plemena BARMA oni se pripremaju za rat.
Uz to pleme CROWS i WALL i dalje nije u ratu, samo mirno posmatraju i cekaju da kucne njihov cas...



Ajmo TH imate nasu podrsku da derete Velicanstvenog Fate-a i a NaturWho, koji je ponizen od svog igraca :lool:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ma šta TH :D
Kakav Army o čemu ti koda si osvojio ne znam ti šta. Inače oni su bili najjači hahahha. CROWS pametnice uletiti i vi gdje, da bude zanimljivije :D

http://i.imgur.com/cFN5OCs.png

a tek smo počeli jbmu miša
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Toga će uvijek biti mi s tim ništa nemamo mi samo osvajamo sela
josipp je napisao:
neznam i ne zelim da se svadjam ali znam da uzimam sela i ubijam vojsku
 

DeletedUser

Guest
Zasto da mi upadamo u ratove, mi vama dajemo prednost..Necemo da se nigjde mjesamo pa da pricate kasnije da smo vas sa ledja udarili :)
Mi rjesavamo svoj kontinent :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
TH ima moju podrsku :pivo:

@Madridista - cekamo pravi trenutak,tesko cete i s nama na kraj,kamoli s 2 front.
 

DeletedUser

Guest
TH ima moju podrsku :pivo:

@Madridista - cekamo pravi trenutak,tesko cete i s nama na kraj,kamoli s 2 front.

ma dobri su oni, a nama ako se vodje bas uozbilje bice snage ujednacene( i sa vama i sa njima) :D
th-trenutno su male mace hihi
kad vodju svog vlastitog uspiju spasit katanja neka pricaju :D
 

DeletedUser

Guest
Joj kad ovako mi pocnu pricepricati i gluposti.Vi ako bi mogli sa nama izdrzati front ja bih odmah stao sa igrom, a kamoli 2 fronta :)
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
pričaš "lane malo dozivalo majku" u nekom budućem u prošlosti svršenom vremenu , dobar si ti :) , i selfconfident ~~~~~~~~~ pa čućemo se u ratu :)


i zlatno pravilo je :U ljubavi i ratu je sve dozvoljeno" tako da ko god je šta uradio trenutno dobro je

jes da ne znam to oko rata , al zato ne znam ni oko ljubavi :glazba:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Joj kad ovako mi pocnu pricepricati i gluposti.Vi ako bi mogli sa nama izdrzati front ja bih odmah stao sa igrom, a kamoli 2 fronta :)

Nije ti loša ideja da i svejedno staneš sa igrom, nije to za tebe ionako :love:
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
Naprijed TH...

Podrska Crows-a i Wall-a nemoze izostat....

da sam vodja pridruzio bi vam se da se i brojcano izjednaci rat..;))

TH :pivo: za vas
 

Fate

Member
Reaction score
0
Vec u ranom periodu na ovom svijetu su poceli ratovi, samo nakon 30 i nesta dana od pocetka svijeta...
Doslo je do rata izmedu plemena TH i njihovi saveznika VS Elite i BARBARA + akademija.
Evo ovde i jos to slikovito http://prntscr.com/3ms1aq :ludilo:

Dok nas iskusni i dragi FATE ucjenjuje igrace plemena BARMA oni se pripremaju za rat.
Uz to pleme CROWS i WALL i dalje nije u ratu, samo mirno posmatraju i cekaju da kucne njihov cas...



Ajmo TH imate nasu podrsku da derete Velicanstvenog Fate-a i a NaturWho, koji je ponizen od svog igraca :lool:

Pas koji laje ne ujeda :)
Dragi druze vidim da imas komplekse od mene i da ti tesko pada sto me vidis da sam jos tu i da ti svakodnevno bodem tvoje lijepe oci.. ali veruj bicu tu i taj dan kada ti budem uzeo i zadnje selo sto imas
toliko od mene a ovaj djeciji forum vise necu posecivati jer samo sto vidim jeste sve vise i vise napaljene djece koja nezna sta ce od sebe

Pozdrav i prijatno .
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Pas koji laje ne ujeda :)
Dragi druze vidim da imas komplekse od mene i da ti tesko pada sto me vidis da sam jos tu i da ti svakodnevno bodem tvoje lijepe oci.. ali veruj bicu tu i taj dan kada ti budem uzeo i zadnje selo sto imas
toliko od mene a ovaj djeciji forum vise necu posecivati jer samo sto vidim jeste sve vise i vise napaljene djece koja nezna sta ce od sebe

Pozdrav i prijatno .

da niste ti i osmicevic u rodu šta? :andjeo:
Nekako slični ste ful :predaja:
 

DeletedUser

Guest
Pas koji laje ne ujeda :)
Dragi druze vidim da imas komplekse od mene i da ti tesko pada sto me vidis da sam jos tu i da ti svakodnevno bodem tvoje lijepe oci.. ali veruj bicu tu i taj dan kada ti budem uzeo i zadnje selo sto imas
toliko od mene a ovaj djeciji forum vise necu posecivati jer samo sto vidim jeste sve vise i vise napaljene djece koja nezna sta ce od sebe

Pozdrav i prijatno .



Hahahah standardna prica Fate, gdje ti je jaran TRAne na svakom svijetu osnujete pleme i raspadnete i sss.
Ne znam ja koje htio kod nas na pocetku u pleme, ja ili Toni kod tebe, ili ti kod nas ?
 

DeletedUser

Guest
Nije ti loša ideja da i svejedno staneš sa igrom, nije to za tebe ionako :love:

Slusaj me Nobu jedan dosadni, poceo si toliko dosadjivati i tvoje vise price ..Usput ovde nesta pricas vam' se preko skype ulizujes da se kasnijes regrutujes tako sss :*
Pametni si da ne igras, i onako nema nikakve svrhe od tebe :S

Pljačkaš (Drvo - Razina 1)
Opljačkaj sirovine iz drugih sela 10 puta.


Kradljivac (Drvo - Razina 1)
Opljačkaj ukupno 500 sirovina.



Tvoje nagrade dovoljno dokazuju :)
 
Last edited by a moderator:
Top