walterr

Status
Not open for further replies.

walterr

Member
Reaction score
0
ev da se predstavim..Zovem se Haris (prezime nije bitno)
zivim u Varesu(BiH),imam 16 god..a plemena igram vec nekih 4-4.5 god..imam nekog iskustva..ali kako stari ljudi kazu covjek uci dok je ziv tako je i kod mene..
po prvi put igram HR server, igrao sam uglavnom BA server koji je trenutno postao cisto sra**..

igram na sv4, pleme tooney, nick kinng (ali ne zadugo brisem acc zbog beowolfa)..
popio ban na sv6 zbog multi(kojeg nije bilo)..tako da evo me ovdje..
 
Last edited:

Holiday

Member
Reaction score
0
ev da se predstavim..Zovem se Haris (prezime nije bitno)
zivim u Varesu(BiH),imam 16 god..a plemena igram vec nekih 4-4.5 god..imam nekog iskustva..ali kako stari ljudi kazu covjek uci dok je ziv tako je i kod mene..
po prvi put igram HR server, igrao sam uglavnom BA server koji je trenutno postao cisto sra**..

igram na sv4, pleme tooney, nick kinng (ali ne zadugo brisem acc zbog beowolfa)..
popio ban na sv6 zbog multi(kojeg nije bilo)..tako da evo me ovdje..

Benvenuti :D
 

DeletedUser

Guest
ev da se predstavim..Zovem se Haris (prezime nije bitno)
zivim u Varesu(BiH),imam 16 god..a plemena igram vec nekih 4-4.5 god..imam nekog iskustva..ali kako stari ljudi kazu covjek uci dok je ziv tako je i kod mene..
po prvi put igram HR server, igrao sam uglavnom BA server koji je trenutno postao cisto sra**..

igram na sv4, pleme tooney, nick kinng (ali ne zadugo brisem acc zbog beowolfa)..
popio ban na sv6 zbog multi(kojeg nije bilo)..tako da evo me ovdje..



Pozdrav staroj musteriji sa S1 BIH servera....
zato i ovako hladna dobro doslica od tebe posto si bio vjerovatno jedna od meta mi na S1
 

walterr

Member
Reaction score
0
Pozdrav staroj musteriji sa S1 BIH servera....
zato i ovako hladna dobro doslica od tebe posto si bio vjerovatno jedna od meta mi na S1

uglavnom dok sam igrao nisam imao napada ni od tebe ni od bilo koga iz CSDS..:eek:k:
kako god na s1 bio sam deff igrac tako da bi se branio dokle god bi mogao..:boks:
kad su ovi moji odlucili da obrisu acc-ove onda sam ga i ja obrisao..:zid:

a hladna dobrodoslica..pa i meni nije bitno da li ce mi ljudi komentarisati neku temu ili moje predstavljanje na forumu..
niti me interesuje misljenje ljudi koji meni nisu bitni..
:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top