Wtf???

gluse

Member
Reaction score
0
e draga moja
ponasas se ko pliticar koji zna da je sve krivo napravi pa sad pokusava oprat sa sebe sve te krive postupke
to sto si banirala bareta je tebi na dusi i nije nimalo smjesno nego je zalosno
sve sta nevalja je kriva Njemacka a sve sta valja to ste vi napravili
da istina mi pisemo po forumu kritike jer nemamo pojma o cemu se radi a zato ste opet vi krivi
cinjenica je da dok se nismo mogli spojit dolazili su pravi napadi a kad smo se spojili nismo mogli napadat i vracat izgubljeno
najbolje bi bilo da ovaj forum ljepo ukines i otvoris neki gdje ce te ljudi samo hvalit
kritiku moras prihvatit ma kakva god ona bila

ma koliko god ti ljudi banirala zbog toga ovo ste skroz krivo napravili i to vas nece oprat od cinjenice da ste jako pogrjesili i sad se izivljavate na ljudima koji su vam to rekli

zalosno
 

DeletedUser

Guest
Dobiti ban ili reći istinu? Deja, možeš pomoći pri odluci??? I da, molim te, reci koji si igrač na svijetu 1, da te mogu malo fejkat?! :ljut:
 

DeletedUser

Guest
mi kako dobivamo obavjesti odma ih prosljedujemo vama, da vam olaksamo bar malo igru,(tj da znate koliko i mi u tom trenu, ako ti nemožes uc na server, svati da nemožemo ni mi) i da istovremeno je nas admin lobiro kod njemaca da smanje tu pauzu da cim prije krene normalna igra,
.....primjer profesionalnog i jednostavnog odgovora s činjenicama i bez sarkastičnih komentara:eek:k:

i odma cim pristali, dali vam tu obavjest.
-da to je bilo u 16:47 u 18:07 potpuna suprotnost u 18:13 opet prvotna priča.

i daljnji spam ce se kažnjavat.
ovo ne možeš napisati,pa spam se kažnjavao i do sada i to je normalna stvar,ovo više zvuči kao"svaki sljedeči komentar će se kažnjavat":confused: a i kad smo već kod kažnjavanja ako je ikako moguće da ukinete kaznu baretu pa lik je car nakon njegovog komentara glanza je obećao 2 dana premiuma, a kao što si i sama rekla i ti si igračica i moraš priznat da bi bilo super kad bi se bare češće javljao i svako malo 2 dana premiuma u plusu:festa:
 

DeletedUser

Guest
Ja Sam Vec Dobio Opomenu Radi Svog Komentara Koji Glasi :



Jel' Se Ovde Na Forumu Smije Bilo Shta Reci(Napisat) Shto Ne Opravdava Modove,Admine Itd..

A,Da Se Pri Tome Ne Dobije Ban ?
 

DeletedUser

Guest
nije nakon njegovog komentara:) jer nema nikakve veze s njim nego je praksa da kad nakon pada sustava pokušamo bar malo igracima nadoknadit gubitke s kojima mi stvarno nemamo veze.
baza ove igre je u Njemackoj, jedino sto vašim napadima, mogli ste postic da ja i rafka pješacimo u Njemacku(ili bi nam skupili vi za karte) i da pokusamo sami popravit servere. Ako vi nemate pristup, nemamo ni mi:)


edit:
razor tebi je glavni cilj radit nemire, sve zalbe na moderatore salji administratoru na privat,a sve zalbe u vezi igre na suport, jer se ne mogu sredit na forumu, nego tamo, i da koliko znam ti se oprostio od igre:)
 
Last edited by a moderator:

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
manite se gluposti i motike u ruke, dosta igraca je izgubilo vojsku, o tome da li ce se vracati neka admin odluci ili vec ko

a za sada, istekao pt, navalite,sta cekate :boks:
 

DeletedUser

Guest
razor pa neki su dobili i za smišljene rečenice pokrepljene činjenicama, a di nećeš ti za najobičniji primjer spama,pa da nisi(i da ja znam da nisi)deji bi uputio još jednu kritiku....još da to napiše netko drugi već ti koji se javljaš u apsolutno svakoj temi i nikad ništa pametno da kažeš


p.s. "nego je praksa da kad nakon pada sustava pokušamo bar malo igracima nadoknadit gubitke"-tko to pokuša? vi ili u njemačkoj?
kao što gluse kaže što je dobro od vas je što nevalja u njemačkoj je
a da nije nakon njegova komentara-jasno mi je to,ali vidim smajli pa bar znam da sam uspio u namjeri da malo humora ubacim u raspravu,a i ti si ubacila neko pješačenje u njemačku;) .... ili bolje :zid:
 

DeletedUser

Guest
modovi isti kao i na .ba

zaboravljate da se ovo isto vama desavalo...ha Ravka? ne sjecas se kakvih je problema bilo sa Beom ;)

Razumite ove obicne smrtnike, hoce da budu obavjesteni, hoce da ako vec nesto placaju da imaju uslugu koja im pripada...ako je covjek platio premium zasto onda nebi mogao dobiti i obican odgovor koji trazi?

Slazem se, bila je obavjest gdje je pisalo da je server u kvaru i sve to...al nemoras TI i ostali modovi se nesto uzdizat i takve komentare pisat momku...pa jos i banovat...

Niste vi nista radili...ADMIN radi na otklanjanju problema...vi ne! Moderatori nemaju veze stim tako da nemoj govoriti "radimo na tome"...

Haj sad...uzivajte...
 

DeletedUser

Guest
modovi isti kao i na .ba

zaboravljate da se ovo isto vama desavalo...ha Ravka? ne sjecas se kakvih je problema bilo sa Beom ;)

Razumite ove obicne smrtnike, hoce da budu obavjesteni, hoce da ako vec nesto placaju da imaju uslugu koja im pripada...ako je covjek platio premium zasto onda nebi mogao dobiti i obican odgovor koji trazi?

Slazem se, bila je obavjest gdje je pisalo da je server u kvaru i sve to...al nemoras TI i ostali modovi se nesto uzdizat i takve komentare pisat momku...pa jos i banovat...

Niste vi nista radili...ADMIN radi na otklanjanju problema...vi ne! Moderatori nemaju veze stim tako da nemoj govoriti "radimo na tome"...

Haj sad...uzivajte...
tvrle..ako te bas zanima svatko od nas moderatora sreduje i jedan server,tako da smo svi i u igri koliko i na forumu.
i da trudimo se pojasnit i sve al niko nema pravo nas dolazit napadat.

i da kaznjavat cemo to. jedno je pitanje..a drugo je napad.

i ja sam tu isto jer i ja cekam sto ce bit..i meni ne godi ovo, imam i ja isto štete u igri ko i svi ostali.
 

DeletedUser

Guest
modovi isti kao i na .ba

zaboravljate da se ovo isto vama desavalo...ha Ravka? ne sjecas se kakvih je problema bilo sa Beom ;)

Razumite ove obicne smrtnike, hoce da budu obavjesteni, hoce da ako vec nesto placaju da imaju uslugu koja im pripada...ako je covjek platio premium zasto onda nebi mogao dobiti i obican odgovor koji trazi?

Slazem se, bila je obavjest gdje je pisalo da je server u kvaru i sve to...al nemoras TI i ostali modovi se nesto uzdizat i takve komentare pisat momku...pa jos i banovat...

Niste vi nista radili...ADMIN radi na otklanjanju problema...vi ne! Moderatori nemaju veze stim tako da nemoj govoriti "radimo na tome"...

Haj sad...uzivajte...

zašto pišeš kad si neupućen?
imaš li pametnijeg posla?

na ba serveru sve je beo radio sam i nije ličilo ni "t" od tima
mi smo uvezani i preko skype se non stop čujemo
kao što deja reče svi modovi su admini
svako od nas drži jedan svijet tako da i mi učetvujemo u saniranju štete.

umjesto da pišete gluposti na forumu bolje se javite na suport i da riješimo
probleme koje imate.

ja sam spreman da pomognem kako mogu za hr1 :lool:
 

DeletedUser

Guest
pisem zato sto hocu da stanem ispred ovog sto ste ga banovali...jer mislim da je covjek upravu...

znam te - znas me....plako si u plemenu kad je admin banovao pola pata (iako sam ja uvijek govorio "nemoj te") a sada...kada imas funkciju ponasas se slicno kao i taj zbog koga si plakao :)

necemo raspravljat...samo sam iznio svoje misljenje i upucen sam vise nego sto ti mislis...
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Nekima serveri ne rade!! Molimo Vas strpite se, ekipa iz Njemačke se trudi ukloniti problem!!
 

Vebit

Member
Reaction score
0
razor pa neki su dobili i za smišljene rečenice pokrepljene činjenicama, a di nećeš ti za najobičniji primjer spama,pa da nisi(i da ja znam da nisi)deji bi uputio još jednu kritiku....još da to napiše netko drugi već ti koji se javljaš u apsolutno svakoj temi i nikad ništa pametno da kažeš


p.s. "nego je praksa da kad nakon pada sustava pokušamo bar malo igracima nadoknadit gubitke"-tko to pokuša? vi ili u njemačkoj?
kao što gluse kaže što je dobro od vas je što nevalja u njemačkoj je
a da nije nakon njegova komentara-jasno mi je to,ali vidim smajli pa bar znam da sam uspio u namjeri da malo humora ubacim u raspravu,a i ti si ubacila neko pješačenje u njemačku;) .... ili bolje :zid:

,,,potpisujem,i za razora, a i bome za deju
ja pitanje postavih pa opomenu dobih !?
al' neka i dok sam u školu (više pokraj nje) išao bilo je opomena k'o u priči
pa da mi i tu diploma sliči :pivo:
 
Top