za jadnike

DeletedUser

Guest
Nemam pojma kakvi jadnici igraju ovu igru kad napadaju selo koje je na početku izgradnje, koje se ne može obranit.Htjela sam vidjet kako se selo izgrađuje i ne znam kako se uopće ovo igra i vidim da su neki jadnici napali, pitam se sta je ljudima u glavi, imte li sta u životu osim bit na netu, žalosno!!
 

DeletedUser

Guest
moras biti mudra i iskoristiti najbolje prednosti neke koje ti se pruzaju i nadmudrit napadaca tako da te prestane napadati...
 

DeletedUser

Guest
restart, kreni otpocetka. istina je da trebas bit aktivna ovdje al i bez toga mozes dobro proci.
 

Dukmag

Active Member
Reaction score
0
Lol imam odlicnu igru za tebe szove se sims :)

Nemoras biti aktivna a niko te nece niko napast :D
 

DeletedUser

Guest
jednostavno treba imati vojske i neko pleme dobro pa nece biti problema oko napadanja,, bar privremeno
 

DeletedUser

Guest
slusaj imas pocetnicku zastitu 5 dana 1-3 dana se gradi rese zadnja dva zid i vojska tako mi na bosanskom i odma napadas... ili ti sve svoje komsije lagano restart ili ce oni vremenom ojacat...

ja sam se bio u startu sa csds u ~D-a~ na bosnaskom 3 jbg nisu me moji suportovali nismo bili organizovani... ja sam bio off igrac ja tuko njih oni mene i tako 7 dana mi rusili sve sa katama... strasno oni sruse ja napravim... xD al staces nemoze covek sam vs svih.... a gresku sam samo napravio sto nisam 1 napao... vec ja skupljam jos sekira napadam ove druge cistim kad se budim 10 napada em me ocistili em mi sve zivo srusili...
 

DeletedUser

Guest
treba imat srece, jbg, moze se ponovo, i ja sam tako jedanput na bosanskom serveru
 

DeletedUser

Guest
Problem je sto se kasno pridruzila svijetu. Normalno da ce te izownat ako imas lika od 100k kraj sebe, a ti si na stotinjak bodova.


Neka zapocne svijet pri pocetku, i uz malo srece, lako dogura do par gradova. I onda je netko rimma, al boze moj
 

DeletedUser

Guest
Nemam pojma kakvi jadnici igraju ovu igru kad napadaju selo koje je na početku izgradnje, koje se ne može obranit.Htjela sam vidjet kako se selo izgrađuje i ne znam kako se uopće ovo igra i vidim da su neki jadnici napali, pitam se sta je ljudima u glavi, imte li sta u životu osim bit na netu, žalosno!!

Ma ja nemogu vjerovat da se tu napadaju!! Šta nije ovo igra gdje je mir i sve?? :D
Ovo je sve samo igra, i nema tu napadat ću slabije napadat ću jače. Deri dok možeš :)
 

izo10

Member
Reaction score
0
Ma ja nemogu vjerovat da se tu napadaju!! Šta nije ovo igra gdje je mir i sve?? :D
Ovo je sve samo igra, i nema tu napadat ću slabije napadat ću jače. Deri dok možeš :)

HAHAH da samo deriiiiiiiii dok mozes kao sto kaze skept nama tu mira i too hehe :D
 

DeletedUser

Guest
Pa bilo bi "malo" glupo da se nemogu napadat ovi koji su tek došli :D
Il se restartaj il im se uliži :p :p
 

DeletedUser

Guest
Bilo bi bolje da je zaštita bar mjesec dana možda MALO manje. Ipak da digneš selo. :D
 

DeletedUser

Guest
Znam ja da je to previše. Hehehhehe... Ko bi to izdržo uopće?! :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
jbg... prvo pravilo sa jacima si dobar a slabije ko sljivi ehehe
:kul:
 
Top