DeletedUser

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=2oFI9QG3Blo

:festa:

delije.jpg



:zid::zid:
eto mentorla, ko o cemu, delija o bariju.. pa brate, imate li sad po cemu da se hvalite..


vaterpolo klub nemate, kosarkaski klub vam je u stecaju..
u vaterpolu smo u 5 najboljih timova evrope i sveta, u kosarci smo u 10 najboljih timova evrope..

u rukometu dominiramo.. u hokeju dominiramo..
ni u odbojci niste bolji...
rvacki klub partizan sampion evrope


mi igramo ligu sampiona, vi ispadate od slovana u kvalifikacijama za ligu evrope.. ejjjj...
a ti pricas o bariju i proslosti..


4ta uzastopna titula nam dolazi.. dupla kruna...
u kosarci 10ta titula uzastopna, a vama se gasi klub..
u vaterpolu ponovo idemo na f4, a vi nemate klub...
u rukometu nam se druga smesi, a vas kolubara dere...


mi dovodimo igrace iz Boke, a vi iz jugonatisa..
nas real zove na prijateljske, vas dere slovan i hapoel..


sportsko drustvo Cz moze partizan pobediti samo u bocanju, a ti pricas o proslosti.. nije ni cudo sto vam je history channel sponzor
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Lepo si sve to napisao,postujem tvoj trud.

Al proslost ne mozemo izbrisati i takve stvari se pamte :kokice:
 

DeletedUser

Guest
naravno da se pamte ;), i lepo je pamtiti, jos lepse ziveti u proslosti..

a posebno mi lepo kad shvatim da ce me neciji unuci za nekih 10-15 zezati i provocirati kako vi imate bari..

imamo i mi istanbul ;), no ne hvalimo se nicim sto je bilo u proslom milenijumu...

nastavite se vi secati vaseg barija, i vasih 100k na marakani, i pobeda.. uskoro ce vam samo to i ostati, secanja..
 

DeletedUser

Guest
Doslo dete pita majku 'Mama jel imas pastetu iz 1991 god.?'
Majka mu odgovara :'Nemam,idi pitaj delije'
Dete kaze:'Zasto delije?'
Zato sto samo oni zive u 1991.
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Jeste upravu si,al razlika izmedju zvezde i partizana je ogromna.

Zvezda ima vecu prednost,za razliku od hajduka :D
 

DeletedUser

Guest
gomy, nedeljom u 9 na S.O.S. kanalu... 2 sata traje emisija.. zove se "Secanja"
 

ginosaji

Active Member
Reaction score
0
HAHHA NAŠAO SAM :D

Dijalog oca i sina:

Tata, za koga ti navijaš?

Za Dinamo sine.

A je li Dinamo bolji od Hajduka?

Jeste, naravno sine.

Znači Dinamo ima više titula, jel' da tata?

Ovaaj, pa ne baš. Hajduk ima 17, a Dinamo 16.

Ali mi smo stariji od njih, zar ne tata?

Zapravo,Hajduk su osnovali Splitski studenti 1911, dok je Dinamo osnovao KPJ 1945.

Ali Dinamo je dao više reprezentativaca od Hajduka, zar ne tata?

Ustvari, ne.Hajduk je dao puno više reprezentativaca kroz povijest, a dva igrača su mu čak igrala za reprezentaciju svijeta!

Ali Dinamo je dao najboljeg igrača i trenera?

Pa, Tomislav Ivić i Bernard Vukas se smatraju najvećim trenerom i igračem na ovim prostorima.

Ali Dinamo je nanio najveći poraz Hajduku od 6:1?

Da to je istina ali oni su Dinamo pobijedili sa 0:6 i to na Maximiru.

Ali većina Hrvata ipak navija za Dinamo, zar ne tata?

Paaa, sine, po svim statistikama, za Hajduk navija oko 40% a za Dinamo 35%.

Znači Hajduk ima više titula, stariji je klub, dao je više reprezentativaca i više ljudi navija za njega. Ali mi sigurno imamo ljepši stadion, zar ne tata?Paaa, ne. Poljud je 1980 bio jedan od najljepših stadiona u Europi a i danas je među ljepšima u južnoj Europi prima oko 35 000 gledalaca, dok je Maximir i sam znaš kakav.

Tata a kako stojimo sa uspjesima u Europi?

Pa sine Hajduk je igrao polufinala i četvrtfinala kupa uefa, te četvrtfinala lige prvaka, dok smo mi osvojili nekakav pazarski kup!

Ali ipak su naši navijači bolji, jel da tata?Naravno sine, naši BBB su najbolji.

A zašto smo se tako nazvali?Paaa znaš, nismo mi sebi dali taj naziv, već su nas tako nazvali navijači Hajduka.

Hmmm tata, ali zato je naša grupa starija i poznatija, jel?Ne baš sine, oni su najstarija navijačka grupa u Evropi i osnovani su daleke 1950 i njihovom navijanju, bakljadama i koreografijama nema premca, dok smo mi osnovani 1986 i jedva nas se skupi 1000 na tribini.

Ali nas ima više na utakmicama, jeli tata? Paaa ne, ove sezone Hajdukui dolazi prosjećno 20 000 ljudi na utakmice, a nama oko 2500.

Dobro tatice ali zato je njihov grad puno veći pa ih zato i ima najviše!

Ma ne sine njihov grad je 5 puta manji od našeg.

E tata tata, oni sigurno iza sebe imaju sudačku organizaciju, HNS i propagandu?Zapravo sine, većina sudaca je iz sjevernog dijela Hrv te je dobra s našim podpredsjednikom, dok je šef HNS-a bivši Dinamovac, a i HRT je u Zagrebu te ga vode Dinamovci!

Čekaj da vidim da li sam te razumio tata,.

Hajduk je stariji, dao je više poznatih igrača i trenera, navijači su mu stariji i bolji, ima više titula i uspjeha u Evropi, iza njih ne stoje sudci i HNS ni propaganda, imaju ljepši stadion, više navijača, a naziv naših navijača nije naš, već su nam ga dali Hajdukovi navijači koji su takođe i brojniji na utakmicama?

Paaaaa tako nekako sine. Ovaj, tata.... KUPI MI HAJDUKOV DRES!!!
 

Tose23

Member
Reaction score
0
HAHHA NAŠAO SAM

Dijalog oca i sina:

Tata, za koga ti navijaš?

Za Dinamo sine.

A je li Dinamo bolji od Hajduka?

Jeste, naravno sine.

Znači Dinamo ima više titula, jel' da tata?

Ovaaj, pa ne baš. Hajduk ima 17, a Dinamo 16.

Ali mi smo stariji od njih, zar ne tata?

Zapravo,Hajduk su osnovali Splitski studenti 1911, dok je Dinamo osnovao KPJ 1945.

Ali Dinamo je dao više reprezentativaca od Hajduka, zar ne tata?

Ustvari, ne.Hajduk je dao puno više reprezentativaca kroz povijest, a dva igrača su mu čak igrala za reprezentaciju svijeta!

Ali Dinamo je dao najboljeg igrača i trenera?

Pa, Tomislav Ivić i Bernard Vukas se smatraju najvećim trenerom i igračem na ovim prostorima.

Ali Dinamo je nanio najveći poraz Hajduku od 6:1?

Da to je istina ali oni su Dinamo pobijedili sa 0:6 i to na Maximiru.

Ali većina Hrvata ipak navija za Dinamo, zar ne tata?

Paaa, sine, po svim statistikama, za Hajduk navija oko 40% a za Dinamo 35%.

Znači Hajduk ima više titula, stariji je klub, dao je više reprezentativaca i više ljudi navija za njega. Ali mi sigurno imamo ljepši stadion, zar ne tata?Paaa, ne. Poljud je 1980 bio jedan od najljepših stadiona u Europi a i danas je među ljepšima u južnoj Europi prima oko 35 000 gledalaca, dok je Maximir i sam znaš kakav.

Tata a kako stojimo sa uspjesima u Europi?

Pa sine Hajduk je igrao polufinala i četvrtfinala kupa uefa, te četvrtfinala lige prvaka, dok smo mi osvojili nekakav pazarski kup!

Ali ipak su naši navijači bolji, jel da tata?Naravno sine, naši BBB su najbolji.

A zašto smo se tako nazvali?Paaa znaš, nismo mi sebi dali taj naziv, već su nas tako nazvali navijači Hajduka.

Hmmm tata, ali zato je naša grupa starija i poznatija, jel?Ne baš sine, oni su najstarija navijačka grupa u Evropi i osnovani su daleke 1950 i njihovom navijanju, bakljadama i koreografijama nema premca, dok smo mi osnovani 1986 i jedva nas se skupi 1000 na tribini.

Ali nas ima više na utakmicama, jeli tata? Paaa ne, ove sezone Hajdukui dolazi prosjećno 20 000 ljudi na utakmice, a nama oko 2500.

Dobro tatice ali zato je njihov grad puno veći pa ih zato i ima najviše!

Ma ne sine njihov grad je 5 puta manji od našeg.

E tata tata, oni sigurno iza sebe imaju sudačku organizaciju, HNS i propagandu?Zapravo sine, većina sudaca je iz sjevernog dijela Hrv te je dobra s našim podpredsjednikom, dok je šef HNS-a bivši Dinamovac, a i HRT je u Zagrebu te ga vode Dinamovci!

Čekaj da vidim da li sam te razumio tata,.

Hajduk je stariji, dao je više poznatih igrača i trenera, navijači su mu stariji i bolji, ima više titula i uspjeha u Evropi, iza njih ne stoje sudci i HNS ni propaganda, imaju ljepši stadion, više navijača, a naziv naših navijača nije naš, već su nam ga dali Hajdukovi navijači koji su takođe i brojniji na utakmicama?

Paaaaa tako nekako sine. Ovaj, tata.... KUPI MI HAJDUKOV DRES!!!

hahahahahhaha:eek:ok::eek:ok:

da ne ispadne da politiziram
:D

ako cemo gledat realno trenutno je dinamo 3 puta veci klub i sposobniji od hajduka.

Hajduk prodaje svoje najbolje igrace za sicu
a dinamo neke klince za kesu para
|00|

jbg
cinjenica je dok god se stvari nastave u hajduku po starom običaju ova priča će dobit obrnute aktere
nazalost:kisa:
 

DeletedUser

Guest
ozbiljno trebas da je pogledas.. taman da dobijes dozu secanja za hvaljenje pre spavanja..
potrebno je to vama delijama..
 

ginosaji

Active Member
Reaction score
0
torcidaVele1v.jpg


I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!!!

I U VESELJU I U PLAČU ZA HAJDUKA ŽIVOT DAT ĆU!!!


hajduk-split-fc-wallpaper.jpg
 
Top