Zagor vs Borna

Status
Not open for further replies.

Tose23

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: ZAGOR
Players:

Side 2:
Tribes: Borna BORNA@ BORNAa
Players:

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 2,309
Side 2: 3,287
Difference: 978

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 28
Side 2: 105
Difference: 77

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 14,486,359
Side 2: 12,281,030
Difference: 2,205,329

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 201,997
Side 2: 803,440
Difference: 601,443

chart
 

izo10

Member
Reaction score
0
da vidimo kako ce clanovi ZAGOR-a uzvratiti hehe

sad sam postao i komentator hehe

:pivo::kokice:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
malo sam promijeni text pošto ja nisam vođa


evo ovako nemoj da ti se to odbije od glavu jer znaš kako ste postigli taj score u vašu korist i znaš da imamo nap a nismo u ratu,ali nakon ovoga budemo vidjeli što če vodstvo naše odlučit
 
Last edited:

izo10

Member
Reaction score
0
ne mi imamo nap,ali ako hočeš več rat,dobičeš ga o ovemu idem odma obavijestit torin-a,sretno jer trebat če vam,nadam se da če te nešto više pružit otpora od |nq ;)

cini se da je neko nadrapao haha :andjeo:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
kick prijatelju moj
ovo je stavljenu tu čisto iz jednog jedinog razloga a to je sljedeće.
Rat s |nq ste ljepo započeli svaka čast razbili ste ih to ti priznajem
ali presutili ste jedu bitnu stvar.
Nije nq prekinuo savez s vama nego vi s njima i odma ste ih napali te uhvatili nespremne. Dok su oni vodili rat s unitmo i kod njih prebacili deff vi ste udarali na prazna sela.
Igrač mucko je bio okruzen vama i nije bilo teoretske sanse da ga se obrani
usto taj igrac je neaktivan jako dugo i bio je na situ. a sav njegov deff na granici s unitmo.
Zasto vas ova statistika toliko boli
samo pokazujem kako ste vi to izgubili 75 sela u roku od 48 sati i da ste poslje toga tukli po nama 3 dana i niste preuzeli ni jedno selo.

Zasto to niko nije spomenuo.

O veliki zagore i nisi bas tako velik s obzirom da je pola plemena na situ i sobzirom da vam je pola igrača odustalo.
Ako zelite objavite i nama rat objavite ga i cjelom serveru kaj se mene tiče, al ishod takvog scenarija je poznat i prije neg takav rat započmete.
Dečki spustite se na zemlju, prije ili kasnije neko to bude učinio za vas.
Pozzdrav.
 

DeletedUser

Guest
Dobra večer.

Tose23 ja neznam tko si ti. Ja samo s Jack000 razgovaram. Jel ti pretstavljaš Borna ili si samo dosao da se malo bahatiš ovdje?

Ako si se došao bahatiti onda možda je važno spomenuti da ste ta osvojena sela dobili protiv igrača koji cijelo vrijeme nije niti jednom rekao da je napadnut i bio je totalno neaktivan, te protiv igrača kojeg smo primili baš zato jer je bio protiv vas a svi ste ga napadali (tu smo znali da ce biti negativne statistike ali to nam nije važno). Niti jedno selo niste uzeli našim starijim iskusnijim igračima. Nakon toga smo NAP dogovorili.

Naš prekid diplomacije s INQ je imao jako dobar razlog, i to Velimir zna što je. Kada nemaš diplomaciju s nekim plemenom nema razloga da ga se ne napada onda.
Mi smo časno pleme i INQ je bilo na vrijeme obaviješteno o prekidu diplomacije.

Dalje mi INQ nismo razbili, i taj "rat" je tek počeo. Ali smo zato razbili [o_O], JOKS (kasnije Barbar pa SAS), ZIN, RASTU i TM, neke od njih i u isti čas i to dok smo morali s unutarnjim izdajama se bakćati. Vi s druge strane se tek morate dokazati isto kao INQ. Jedino je još Kill pokazao da zna igrati.
A tko ti daje informacije o odustajanju pola plemena moraš plaćati više jer ti daje neke krive info LOL
 
Last edited by a moderator:

Tose23

Member
Reaction score
0
ok
nisam se ja tu doso bahatit prijatelju
ja samo ukazujem na neke stvari koje se na forumu ne spominju
ako vi kazete da je bio dobar razlog za prekid diplomacije onda ok valjda je.
sta se mene tiče neka bolji pobjedi ko bio da bio.
pozdrav.

e da ja pričam u svoje ime
zasto da se sakrivam izmedu nekog plemena.
 

DeletedUser

Guest
hehhehehehhe
tako je reci im tose ko bio da bio
lol
eh kako sam se ja mlatio sa zagorom
al nakraju su me ipak oprali
lol
steta kaj auto nisam istro iz garaze da mi i njega srede malo. :pPPP

pozdrav kick.

eto da se i ja malo javim po forumu nisam odavno
 

izo10

Member
Reaction score
0
hehhehehehhe
tako je reci im tose ko bio da bio
lol
eh kako sam se ja mlatio sa zagorom
al nakraju su me ipak oprali
lol
steta kaj auto nisam istro iz garaze da mi i njega srede malo. :pPPP

pozdrav kick.

eto da se i ja malo javim po forumu nisam odavno

A u kojem si ti plemenu bio?????:confused:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
hehhehehehhe
tako je reci im tose ko bio da bio
lol
eh kako sam se ja mlatio sa zagorom
al nakraju su me ipak oprali
lol
steta kaj auto nisam istro iz garaze da mi i njega srede malo. :pPPP

pozdrav kick.

eto da se i ja malo javim po forumu nisam odavno


pozdrav :pivo:
 

experience

Member
Reaction score
0
Dobra večer.

Vi s druge strane se tek morate dokazati isto kao INQ. Jedino je još Kill pokazao da zna igrati.

:hahaha::hahaha: torine sve ok sve mozes rec...ali ovo.....ovo je totalna ludost....ne kazem da smo mi sad nesto extra dobri ili tako nesto ali brate mili nasa 4 igraca sama ih rokaju i ne prodje nijedan dan da im ne uzmu par sela......ne kazem da nema dobrih...ali generalno ne igraju nesto posebno.....:hahaha::hahaha:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
:hahaha::hahaha: torine sve ok sve mozes rec...ali ovo.....ovo je totalna ludost....ne kazem da smo mi sad nesto extra dobri ili tako nesto ali brate mili nasa 4 igraca sama ih rokaju i ne prodje nijedan dan da im ne uzmu par sela......ne kazem da nema dobrih...ali generalno ne igraju nesto posebno.....:hahaha::hahaha:

i mene je malo s ovim znenadio lol

ali mislim da je htio reći da znaju barem razlikovat off od deff,bar veča večina
 

DeletedUser

Guest
:hahaha::hahaha: torine sve ok sve mozes rec...ali ovo.....ovo je totalna ludost....ne kazem da smo mi sad nesto extra dobri ili tako nesto ali brate mili nasa 4 igraca sama ih rokaju i ne prodje nijedan dan da im ne uzmu par sela......ne kazem da nema dobrih...ali generalno ne igraju nesto posebno.....:hahaha::hahaha:

Ne cijeli kill ali mi se neda sada nabrajati pojedine igrače. Ja plemena ionako cijenim po članovima, po meni kao pleme ima nekoliko/dovoljno dobrih članova onda je i pleme dobro. Tih nekoliko članova najčešće mogu nositi ostatak plemena.

Vas nisam spomenuo jer ste vi odustali.
 

experience

Member
Reaction score
0
a da...to stoji...definitivno ima dobrih clanova....mislim da bodovno stanje ne govori bas sve jer u top 20 ima likova koji znaju igrat daleko losije od mene....nemojte sad mislit da przivam zagor... :p....nego ima nekih sto je zalosno...:zid:
 

izo10

Member
Reaction score
0
a da...to stoji...definitivno ima dobrih clanova....mislim da bodovno stanje ne govori bas sve jer u top 20 ima likova koji znaju igrat daleko losije od mene....nemojte sad mislit da przivam zagor... :p....nego ima nekih sto je zalosno...:zid:

haha :D :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top