zagor vs. rasta

Status
Not open for further replies.

kickyourass

Member
Reaction score
0
Evo ovim putem mogu čestitati plemenu rasta što su došli na listu neprijatelja plemenu zagor,budite na to ponosni . Mislim da ne moram objašnjavat zašto, sami ste to tražili pruživši pomoč igračima joks plemena .

Sretno i neka bolji pobjedi(več se zna :D)

Ok evo da dodam zagor ratuje protiv
JOKS
~ZIN~
~ZINA~
RASTA
TM
UTD
*Euro*


to su sve plemena u top 10,ali ne zaboravimo da kad je zagor bio na listi 3 ratovo je sa ostaala 4 plemena koja su bila u top 5 i izašli kao pobjednik,dali če se povijest ponoviti,,nije baš identično isto ali nije ni daleko od toga


evo da i mapu pokažemo i želim čuti prognoze :D


http://hr.twstats.com/hr1/index.php...&zoom=500&centrex=500&centrey=500&fill=000000


ili na ovu kako ocete-http://hr.twstats.com/hr1/index.php...&zoom=500&centrex=500&centrey=500&fill=000000



samo stisnete na generate new map
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
oh pa imamo i posebnu temu za nas....kako ljubazno i brizljivo od tebe :mig:
 

DeletedUser

Guest
pa jednom mora da se izgube sela, bolje odmah nego da glavim godinu dana na serveru :D

i da prognoza... "jadni vi" reci moje keve posle bacanja pogleda u prolazu na mapu :D
 
Last edited by a moderator:

kickyourass

Member
Reaction score
0
ajmo bacit oklade koje če se pleme prvo raspast---velika je konkurencija--tu ipak ima 5-6 plemena hihi

:D
 

marli

Member
Reaction score
0
zin, zina, euro, da sve vasi neprijatelji. samo sto smo ih svi mi cistiili, nemojte zaboravit. niste vi bas mocni da ste svih poubijali a mi smo kao barbe uzimali. jos uzmimo u obzir otkada igrate. i svakog tko je bolji zovete kod sebe. zar nas se bojite? bolje uza sebe nego protiv sebe,ha? :p
ja samo cekam svijet dva ako ga ikada bude pa da se onda odmjere snage :p
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
zin, zina, euro, da sve vasi neprijatelji. samo sto smo ih svi mi cistiili, nemojte zaboravit. niste vi bas mocni da ste svih poubijali a mi smo kao barbe uzimali. jos uzmimo u obzir otkada igrate. i svakog tko je bolji zovete kod sebe. zar nas se bojite? bolje uza sebe nego protiv sebe,ha? :p
ja samo cekam svijet dva ako ga ikada bude pa da se onda odmjere snage :p

tko čeka taj i dočeka ;) a dotad ....-vi ste čistili na sjeveru utd i na istoku tm ;)--ne bih baš reko ali to ču da provjerim
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: RASTA
Players:

Side 2:
Tribes: TM UTD
Players:

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 233
Side 2: 405
Difference: 172

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 5
Side 2: 1
Difference: 4

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 536,407
Side 2: 1,091,324
Difference: 554,917

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 16,364
Side 2: 4,559
Difference: 11,805

image.php




svaka čast hihi
 

marli

Member
Reaction score
0
ne vidim da sam spominjala tm utd i to . a l svejedno radi ti statistike kakve hoces, igrate od pocetka servera i skupljate ikoga iole dobrog igraca. i mislite da je neko veliko postignuće da umjesto da nekog ponoblate samo regrutirate. ma nebitno,kao sto sam rekla zao mi je sto nece brzo svijet dva. i taj tm, navukli ste jokse da vam ih ciste pa kad su to napravili udri po njima. tu je njihova krivica naravno ne vasa, ta naivnost. al uzmemo li u obzir da ste njihove vođe regrutirali pred dva, tri mjeseca prakticki, ne cudi me sto su vam posluzili kao pijuni. sve je super, vi ste broj jedan i ostat cete. al zapamtite, nikada necete imati postovanje igraca kao najbolje pleme. na pocetku sam vas smatrala puno boljima a onda sam shvatila o kakvima se radi. najace pleme je ono sto se najbolje bori i casno igra i umire. vi ste smiješni. bez konkurencije ste definitivno, iz razloga prije navedenih, i nebrine me sto cete me ponoblat za 10/20-tak dana, al ja sam bar igrala. znam da nisam presla k vama, ostavila i svoje pleme kao ostali izdajice i iluzeri. bilo mi je zabavno, upoznala sam dobre ljude, s nijima se borila, neke smo ucili igrat, al sve u svemu bez velikih preseravanja i to je to. pozdrav!
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ne vidim da sam spominjala tm utd i to . a l svejedno radi ti statistike kakve hoces, igrate od pocetka servera i skupljate ikoga iole dobrog igraca. i mislite da je neko veliko postignuće da umjesto da nekog ponoblate samo regrutirate. ma nebitno,kao sto sam rekla zao mi je sto nece brzo svijet dva. i taj tm, navukli ste jokse da vam ih ciste pa kad su to napravili udri po njima. tu je njihova krivica naravno ne vasa, ta naivnost. al uzmemo li u obzir da ste njihove vođe regrutirali pred dva, tri mjeseca prakticki, ne cudi me sto su vam posluzili kao pijuni. sve je super, vi ste broj jedan i ostat cete. al zapamtite, nikada necete imati postovanje igraca kao najbolje pleme. na pocetku sam vas smatrala puno boljima a onda sam shvatila o kakvima se radi. najace pleme je ono sto se najbolje bori i casno igra i umire. vi ste smiješni. bez konkurencije ste definitivno, iz razloga prije navedenih, i nebrine me sto cete me ponoblat za 10/20-tak dana, al ja sam bar igrala. znam da nisam presla k vama, ostavila i svoje pleme kao ostali izdajice i iluzeri. bilo mi je zabavno, upoznala sam dobre ljude, s nijima se borila, neke smo ucili igrat, al sve u svemu bez velikih preseravanja i to je to. pozdrav!

e kad na maturi budem piso esej zazovem te jeli može ? :D

da non stop zovemo igače u pleme zato nas je ovoliko puno čak 25-pogledaj druga plena koliko imaju članova-slažem se o izdavanju-ali njima na obraz-a ne zagoru cijelom,i jest malo čudna politika naših vođa ali smo prvi znači da i nije tako loše-po nas,malo mi je žao joksovce jer sam dobar sa par igrača ali jebiga ovo je igra-moglo je i drugačije završit da su me poslušali:(
 

marli

Member
Reaction score
0
moze! neki ratna tema? :D al naravno naplatit cu ti, i moze po nekoj veceoj cijeni s obzirom na moje gubitke u igrici. :D
 

Dukmag

Active Member
Reaction score
0
A kickyourass stai ma ? =)

@ Mladenke limit plemena je dostignut nemozes u pleme :( :D

@ Behemot znam da sam car :D xD
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: RASTA
Players:

Side 2:
Tribes: ZAGOR
Players:

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 2
Side 2: 0
Difference: 2

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 12,646
Side 2: 0
Difference: 12,646

image.php
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
hihi tek je poceo rat a joks ide prvi na restart--a onda ste vi na redu vidit cemo za 1 tjedan do 2 statistiku-raduj se dok možeš :D
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: ZAGOR
Players:

Side 2:
Tribes: RASTA JOKS TM UTD EURO ~ZIN~ ~ZINA~
Players:

Timeframe: Forever


Total conquers against opposite side:

Side 1: 182
Side 2: 18
Difference: 164

image.php



Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 937,185
Side 2: 98,421
Difference: 838,764

image.php
 

DeletedUser

Guest
kickyourass

vidi ti njega hehe
pa gdje si ti izbjeglico sa ba2
sta ima :D
kako ide ovaj hrvatski server ,izgleda da cemo ratovati po prvi put jedan protiv drugog: :)
by.Fantactik
 
Status
Not open for further replies.
Top