zanemarivanje napada verzija 7.0

DeletedUser

Guest
Ja Mislim ...

Postavke => Postavke :

Postavke

Postavke
Širina prozora: Pikseli
Brzi izbornik: Prikaži brzi izbornik
Dinamični izbornik: Prikaži dinamični izbornik
Strelice za mijenjanje sela: Mijenjati iz posljednjeg u prvo selo i natrag
Bilješke o selu: Prikaži bilješke o selu
Veličina karte:
Zadnja prijava: Prikaži nakon prijave u igru
Ignoriraj napade: Napadi mogu biti skriveni
Klasične grafike: Klasični modus grafike, koji deaktivira nove karakteristike grafike
Red za gradnju: Potvrda prije zadavanja novih naloga

Ja Mislim Da Je To Ovo ... Al' Nisam Siguran.
 

DeletedUser

Guest
ma znam ja to :D nego kad se ode na napadi ne postoji opcija za zanemarivanje tj ignoriranje napada, vec ta opcija samo stoji kad se ode na selo. Pa me interesuje kako ja da zanemarim hiljadu napada ako moram ulaziti u svako selo i tako ih zanemarivati? :zid:
 

DeletedUser

Guest
ma znam ja to :D nego kad se ode na napadi ne postoji opcija za zanemarivanje tj ignoriranje napada, vec ta opcija samo stoji kad se ode na selo. Pa me interesuje kako ja da zanemarim hiljadu napada ako moram ulaziti u svako selo i tako ih zanemarivati? :zid:

To Te Neko Fake Na HR 2 ?
 

DeletedUser

Guest
diesel a za mene nema odgovor? ko da odgovor a da je onaj koji zelim dobija :kokice:
 

DeletedUser

Guest
samo stavi filter za napade,tj. da ti ne dolaze fejkovi u izvještajima
odeš na pregled napada,preimenuješ one koji nisu pravi i zdravo
 

DeletedUser

Guest
cek ne kapiram. meni treba da ja sa pregleda napada mogu da selektiram npr 500 napada i da ih zanemarim, i onda ih preimenujem u fejk. Sad ta opcija ne postoji u preglede napada vec samo kad odem na selo u koje stizu napadi opcija je tu.
 

DeletedUser

Guest
postoji skripta za to
nemam je nažalost

pretraži tw.net forum
 

DeletedUser

Guest
opet me ne razumes, naravno da znam da postoji ta skripta i naravno da je imam. Problem je u tom sto ja izgleda po ovoj verziji 7.0 ne mogu na pregledi napada da selektujem napade koje hocu, da ih zanemarim, odem na zanemarene napade, kliknem na skriptu i ona te zanemarene napade promeni u fejk. Vec moram ici iz sela u selo i odatle zanemarivati napade pa tek onda ih promeniti skriptom. A to na vise stotina napada zahteva poprilicno mnogo vremena dok je na staroj verziji to bio posao za 5-10 sekundi. Stoga ako je odgovor da je ignorisanje napada moguce samo iz pregleda sela pucajte mi u glavu da se ne mucim :kisa:
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
opet me ne razumes, naravno da znam da postoji ta skripta i naravno da je imam. Problem je u tom sto ja izgleda po ovoj verziji 7.0 ne mogu na pregledi napada da selektujem napade koje hocu, da ih zanemarim, odem na zanemarene napade, kliknem na skriptu i ona te zanemarene napade promeni u fejk. Vec moram ici iz sela u selo i odatle zanemarivati napade pa tek onda ih promeniti skriptom. A to na vise stotina napada zahteva poprilicno mnogo vremena dok je na staroj verziji to bio posao za 5-10 sekundi. Stoga ako je odgovor da je ignorisanje napada moguce samo iz pregleda sela pucajte mi u glavu da se ne mucim :kisa:

820_0_st-smile_with_bullet.jpg
:D


Valjda nema sad te opcije, pojma nemam, nisam je nikad ni koristio pa ne znam...ali ako nema te opcije, imaš način da u izvještaje staviš filter na napade bez tvojih gubitaka, i neće ti doći 500 izvještaja od fejkova :)
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
papi, kako mislis da ce to pomoci, jer ako se malo kontam u te stvari svi fejkovi ce izginuti osim osim ako nisu samo izvidjaci koje idu na selo sto je bez izvidjaca :/

mladenke , izgleda da vise nema te opcije :(
 

DeletedUser

Guest
heh, ne treba meni zbog izvestaja, to se obrise skriptom nije problem. Problem je zanemariti 500 napada sad kad nema opcije da ih sve zanemarim posto sad moram ici iz sela u selo i tako ih zanemariti. Jedno doslo dobro sa novom verzijom, a nesto postalo gore. Valjda nikad ne moze ici samo na bolje :)
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
papi, kako mislis da ce to pomoci, jer ako se malo kontam u te stvari svi fejkovi ce izginuti osim osim ako nisu samo izvidjaci koje idu na selo sto je bez izvidjaca :/

Nisi me dobro skontao...ti misliš da ja pričam kad Mladenke napada...nisi upućen u temu...
Ako na mladenka idu fejkovi, recimo po jedan ovan, on označi ovo u filteru: Napadi na Vaša sela bez Vaših gubitaka, kad jedan ovan udari na njegovo selo, mladenke neće imati gubitaka i kad je prazno selo a zid lvl 20, znači neće mu dolaziti report, što je dobro jer mene najviše smaraju ti reporti :) Skrećemo s teme...
 

DeletedUser

Guest
Ma skrenuli mi odavno, i sa teme i ovako. :D

Nista, moze lock. Ostaje da u novoj verziji to vise nije moguce. :ljut:
 
Top