Zatvaranje svijeta 4

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Još malo i slijedi zatvaranje svijeta. Nagrade su:

1. mjesto: 1400 premium + Plemena majica
2. mjesto: 1000 premium
3. mjesto: 600 premium

Svi članovi pobjedničkog plemena: 200 premium

Čestitke!

P.S. Primjetili smo da određeni broj igrača ima sitting uključen na nekoliko računa unutar pobjedničkog plemena. Jako dobro ćemo pratiti kuda idu premium bodovi, ako ustanovimo da se premium bodovi šalju uokolo i da igrači pokušavaju profitirati od toga biti će trajnih banova i brisanja cijelih računa. Molim privedimo svijet kraju na fer način.

P.P.S. Molim igrača united 09 da mi se kao br1 na svijetu javi privatnom porukom s adresom za dostavu i veličinom majice :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Hvala na nagradama i cestitkama!
Svim igracima koji zatvaraju svijet zelim srecno igranje na nekom drugom svijetu! :eek:k:

I na kraju komentarisao bih ovaj Vas p.s.. Mislim da je pravo svakog igraca da raspolaze svojim premijumom kako zeli, premijum bodovi su tu da bi se koristili i prebacivali izmedju igraca.
Mozda neko ne zeli vise da igra,pa ce da prebaci drugu premijum,ovaj ima viska premijuma pa ce prebaciti trecem drugu....
Igraci koji su zatvorili svijet su profitirali od toga, zar ne, dobili su odredjenu kolicinu premijum bodova,
a kako ce je iskoristiti, izvinite, ali nije Vasa stvar gospodine admine.

Uzmimo hipoteticki, ja sam bio sittan, vratio sam se sad na plemena,i zelim drugu koji mi je pomogao i sittao me pred kraj da prebacim svoje premijum bodove jer ne planiram vise igrati,nemam vremena na primjer.
I zasto ja to ne mogu napraviti???

Ovo Vase p.s. ja sam shvatio kao tesku uvredu,i nas kao osoba a i nasa prava kao igraca.

Ako ste mislili na nesto drugo,onda bih Vas molio da se preciznije izrazite,
ovako pobjednike servera indirektno kroz recenicu
"Molim privedimo svijet kraju na fer način." omalovazavate.

Nadam se da cete znati primiti kritiku. Hvala.

S postovanjem

boriss
 

DeletedUser

Guest
i mene je malo iznenadilo to za premium....prvo jer kod nas i nije bilo sittanih igrača(pričam za sv2,za sv4 ne znam) a i u našoj temi je to spomenuto,drugo premium bodovi se i ne mogu prosljedit ukoliko ne upišete šifru,znači preko sitta to niste u mogućnosti....
ali dobro nije to tako dramatično kako boriss prezentira,normalna stvar da će netko odustat, dat svoje bodove nekom drugo i to je ok, ali apsolutno podržavam to da budu sankcije za one koji pokušaju profitirat na račun toga
 

DeletedUser

Guest
Objasniti mi to "profitirati"?

Ako sam ja nekoga sittao,i sad mu javio da je svijet zatvoren i on dosao i rekao e bas ti hvala sto si mi sacuvao racun do kraja posto necu igrati evo ti moj premijum i srecno.

Jesam ja to "profitirao" ili nesto nelegalno i neposteno uradio, nesto protiv pravila ?

rubo probaj razmisliti prije nego sto napises nesto.
Ti podrzavas a nije ti jasno i nemas pojma sta podrzavas.

normalna stvar da će netko odustat, dat svoje bodove nekom drugo i to je ok, ali apsolutno podržavam to da budu sankcije za one koji pokušaju profitirat na račun toga
 

DeletedUser

Guest
s kim se ti svađaš,samnom ili wickedom ili svima ili sam sa sobom....dobro ti znaš što znači profitirati u ovom kontekstu

p.s. ako si ti nekog sittao i sad mu javiš da je svijet zatvoren onda to znači da taj netko ne igra već 45 dana jer je prije toliko rečeno kad završava :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
s kim se ti svađaš,samnom ili wickedom ili svima ili sam sa sobom....dobro ti znaš što znači profitirati u ovom kontekstu

p.s. ako si ti nekog sittao i sad mu javiš da je svijet zatvoren onda to znači da taj netko ne igra već 45 dana jer je prije toliko rečeno kad završava :andjeo:

Ne znaci. To znaci da rubo ima jos jednu glupost da izvali.
Mozda mi je dao sitt prije 10 dana,mozda juce a zasto i ako je dao prije 50 dana,zna se koliko se ko smije sittati.

Evo mi nismo znali kad ce tacno lock servera, mislili smo da je u petak.

Necu da se svadjam, htio sam samo da admin pojasni kako to misli da ce neko profitirati od premijuma.
Sa ovom svojom izjavom ispada da mi muckamo sa premijumom,sta...?.....

A ti dodjes rubo i samo jednu glupost za drugom pises...
Ma da covjece nemoj se vise blamirati.

"Nije mi jasna demokratija koju vode SAD ali podrzavam svaki oblik demokratije!" :zid::zid::zid:
 

DeletedUser

Guest
znači ti imaš jedan sit od jučer,jedan od prije 10 i jedan od prije 50 dana i sad se zalažeš da ti oni na ljepe riječi svojevoljno prebace premium,ali te zanima dali će netko to protumačit kao profitiranje....samo reci tako i netko će valjda odgovorit:festa:
 

DeletedUser

Guest
znači ti imaš jedan sit od jučer,jedan od prije 10 i jedan od prije 50 dana i sad se zalažeš da ti oni na ljepe riječi svojevoljno prebace premium,ali te zanima dali će netko to protumačit kao profitiranje....samo reci tako i netko će valjda odgovorit:festa:

Kakve ti samo gluposti znas pisati...

Evo da ti odgovorim konkretno. Imao sam jedan racun na sittu.Mozda se momak nekad vrati i bude ponovo igrao,ne znam ga,nije mi prebacio premijum.

A evo da uzmemo tvoju hipoteticku situaciju.
Sta da sam sittao 7 racuna i da su svi oni na kraju meni prebacili premijum?
Sta sam ja tu nelegalno profitirao?
Vole me ljudi, postuju kao vodju, neko je i popularan... :love:

50 ljudi bilo na sittu, svi dali premijum jednom covjeku na kraju.
Njihova stvar. Sta tu admin ima da procjenjuje o profitabilnosti?
Koje pravilo igre se ovdje krsi..?
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Bili na sittu ili ne, igrači su članovi pobjedničkog plemena i kao takvi treba da dobiju premium... Ako već dobiju premium bodove u svoje vlasništvo, pa valjda vlastitom stvari možeš raspolagati onako kako želiš, tj prebaciti ili ne prebaciti premium bodove kome želiš...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ne kužim boriss zašto se toliko pjeniš,i meni je normalno da svak tko ne namjerava više igrat pošalje premium nekom tko će nastavit,da je netko nekom posudio i ovaj mu sad vraća i brdo normalnih situacija,ali isto tako da je moguće i profitirati na svemu tome....a ti si taj kojeg je sve tako pogodilo- da citiram :"ovo Vaše p.s. ja sam shvatio kao tešku uvredu"

i sad se pitaš za ovu hipotetsku situaciju "koje pravilo igre se ovdje krši...?"

pravilo br.5

dosta od mene,čekam wickeda da eventualno prokomentira i možda detaljnije objasni ne ulazi mi se u još jednu raspravu sa borissom
 

scapa

Banned
Reaction score
0
ne kužim boriss zašto se toliko pjeniš,i meni je normalno da svak tko ne namjerava više igrat pošalje premium nekom tko će nastavit,da je netko nekom posudio i ovaj mu sad vraća i brdo normalnih situacija,ali isto tako da je moguće i profitirati na svemu tome....a ti si taj kojeg je sve tako pogodilo- da citiram :"ovo Vaše p.s. ja sam shvatio kao tešku uvredu"

i sad se pitaš za ovu hipotetsku situaciju "koje pravilo igre se ovdje krši...?"

pravilo br.5

dosta od mene,čekam wickeda da eventualno prokomentira i možda detaljnije objasni ne ulazi mi se u još jednu raspravu sa borissom

ocito je netko ovdje pobrko loncice, ...otkud gospodinu adminu pravo da odredjuje mojoj malenkosti nacin konzumiranja moje zarade, ...ovo je vrhunac, slag na sve ovo sta sam do sad cuo

lp. scapa
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Ima ljudi koji imaju po 3-4 racuna na sittu. Ako vidim da je s tih 4 racuna nakon sto su dobili premium sav premium poslan na taj racun koji je sitao to cu kazniti jer se radi o ocitom muljanju (naravno da cu provjeriti i sve logove, ip-eve i sve ostale stvari koje upucuju da se ista osoba spajala na sve te racune). Muljanja ima na kile oko tih sitova, tolerancija na muljanje s premiumom je nula.

To je sve sto imam reci.
 

DeletedUser

Guest
hmm... nešto novo,boriss ispiše par gluposti pa dolazi scapa da ga čupa:zid:

ma što se ti petljaš,zar i tebi netko drma kavez?
nitko tvojoj malenkosti ne određuje način korištenja tvoje zarade,wicked upozorava da će provjerit eventualna korištenja tuđe zarade....osim ukoliko ti ne smatraš da je premium igrača koje si sitao tvoja zarada....u tom slučaju sve je jasno:hmm:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Ima ljudi koji imaju po 3-4 racuna na sittu. Ako vidim da je s tih 4 racuna nakon sto su dobili premium sav premium poslan na taj racun koji je sitao to cu kazniti jer se radi o ocitom muljanju (naravno da cu provjeriti i sve logove, ip-eve i sve ostale stvari koje upucuju da se ista osoba spajala na sve te racune). Muljanja ima na kile oko tih sitova, tolerancija na muljanje s premiumom je nula.

To je sve sto imam reci.

...ako je ovo tvoje objasnjenje oko mog raspolaganja mojom imovinom, a dobiveni premium je to sigurno, onda ti je objasnjenje suplje i nije na mjestu, te ga ja i ostali igraci PLEMEna mozemo protumacit jedino kao nekakav pritisak, omalovazavanje i prijetnju, ...i molim te da ovo ne izbrises i da ne protumacis kao nekakvo vrjedjanje admina, ...ovo nije nista drugo nego rasprava izmedju vlasnika, odnosno prodavatelja usluge i korisnika iste, te ima pravo biti javna i stavljena na uvid svim igracima isto kao i tvoja opaska o nekakvim "profitima" i muljanjima...


hmm... nešto novo,boriss ispiše par gluposti pa dolazi scapa da ga čupa:zid:

ma što se ti petljaš,zar i tebi netko drma kavez?
nitko tvojoj malenkosti ne određuje način korištenja tvoje zarade,wicked upozorava da će provjerit eventualna korištenja tuđe zarade....osim ukoliko ti ne smatraš da je premium igrača koje si sitao tvoja zarada....u tom slučaju sve je jasno:hmm:


rubo, znas jako dobro da sa sita ne moze biti prebacen premium, dakle ovo gore napisano je glupost, ...ukoliko je postojalo ikakvih sumnji u koristenje multya, admini su to trebali sprjeciti u igri a ne sad bacat sjenu na jedan zatvoreni server, samim time otvaraju raspravu i o tome sta su radili sve ovo vrijeme, ...utoliko je borissova tvrdnja o omalovazavanju teza..
lp. scapa
 
Last edited:

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ima ljudi koji imaju po 3-4 racuna na sittu. Ako vidim da je s tih 4 racuna nakon sto su dobili premium sav premium poslan na taj racun koji je sitao to cu kazniti jer se radi o ocitom muljanju (naravno da cu provjeriti i sve logove, ip-eve i sve ostale stvari koje upucuju da se ista osoba spajala na sve te racune). Muljanja ima na kile oko tih sitova, tolerancija na muljanje s premiumom je nula.

To je sve sto imam reci.

Istina bilo je nekoliko računa koji su ostali na situ, no WICKED,ako malo bolje pogledaš i promotriš situaciju vidjet ćeš da su ti računi igrali i osvajali sela . Na situ su recimo više-manje zadnjih mjesec dana.
Na ovom serveru znam barem jednog igrača koji je kod sebe imao na desetke sitova i svojih drugih nickova... no to se toleriralo i nikoga se ne proziva javno.Pitam se zašto.

Ako ništa drugo kao pleme smo do kraja koristili premium-dakle barem 80 računa bilo je pokriveno premiumom. Znamo da se koristio i pomoćnik za farmanje i tako... Kao pobjedničko pleme donjeli smo dobit da bi nas se na kraju javno prozvalo radi 700-800 premium bodova?

Pitam se zašto mi moramo kad nas nešto smeta odrađivati sve preko podrške, jer ako izađemo javno to ja izazivanje pobune, a kada ti nas ovako javno sramotiš to je u redu?
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Gospodo iz PLEMEna, vi volite stvari tumačiti uvijek kao prijetnju, ucjenu i pritisak :ludilo: (sorry, morao sam bilo je jače od mene i OVO JE ŠALA; ZAFRKANCIJA; NEOBVEZATAN KOMENTAR I POKUSAJ LOSEG HUMORA. Ovaj disclaimer je išao kako ne bi bilo ludila odmah.).

Dakle, moj prvi komentar u otvaranju topica je upozorenje ljudima koji su razmisljali o tome kako ce unovciti sitane racune igraca koji (mozda) ne igraju. Buduci da za baš sve račune ne možemo fizički utvrditi da li je igrač trajno prestao igrati ili samo privremeno, mogu samo zaprijetiti svima onima koji osim sita imaju i lozinku za taj račun da ne prebacuju sami sebi premium. To nije fer i nije korektno i protiv pravila je - svaki igrač smije imati jedan račun i pristup (login) jednom računu. U komentaru sam napisao da ću sve one koji će to prekršiti strogo kazniti, kao i uvijek (i za vrijeme trajanja svijeta), a pogotovo sad kad se još ubacuje i veća količina premiuma u igru.

I to je to, nije nikakav pritisak, teška ruka, masivna toljaga ili mač nad glavom na koji način ćete vi potrošiti premium. To je naravno na vama, pošteno ste ga osvojili, pošteno ga potrošite i nemojte raditi dramu oko toga. Dramski program ide na HTV-u redovito, pratite ga tamo.

Dopuna: U međuvremenu je dodili dao jedan razuman i argumentiran komentar. Moj komentar nije bio omalovazavanje ili podcjenjivanje: jednostavno sam upozorio igrace koji misle muljati i na svijetu 2 i na svijetu 4 oko sitanja i multi loginova. Ne ulazi mi se u kilometarske rasprave oko mojeg prava da upozorim ljude koji bi mozda htjeli iskoristiti situaciju na nelegalan način.

U svakom slučaju pobjednicima svijeta 2 i svijeta 4 još jednom čestitke i svako dobro na ostalim svjetovima. Toliko u ovom topicu.
 
Last edited:

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Zamolila me Dodili da dodam još ovaj komentar, taman sam zakljucao kad ga je pisala:


DODILI said:
Ja osobno baš nisam sklona dramaturgiji i razumijem i tebe s jedne strane. Čak na onaj prvi post i nisam reagirala. Naravno da ćeš kao odgovrni na ovom serveru paziti i nadgledati da nema svakojakih muljaža , no ja sam reagirala na tvoj drugi post točnije na ovaj dio
Muljanja ima na kile oko tih sitova, tolerancija na muljanje s premiumom je nula.
koji upućuje na raznorazna muljanja oko siteva i sl.
Kao jedan od vođa plemena PLEME jednostavno ne želim dozvoliti bacanje sjene na naš rad i trud.
I kao što je tvoj posao brinuti da ovdje sve bude u redu, moj posao kao jednog od vođa bio je pošteno i bez muljanja dovesti pleme do pobjede. Znaš i sam da za to treba puno rada i truda i nje fer ni prema nama ni prema igračima koji su na tom svijetu proveli godinu dana da nas se blati na takav način.
Mogao si izbjeći taj komentar i odmah zaključati temu da se rasprava ne raspiri .

Sori ekipo ako ste se nasli uvrijeđeni, nije bila namjera nikako. Krivi izbor riječi očito za upozorenje onim kukoljima u žitu kojima bi moglo pasti na pamet nešto takvog :)
 
Status
Not open for further replies.
Top