Zagor vs Borna

Status
Not open for further replies.

Jack000

New Member
Reaction score
0
sramota sto vam zagor s 25mil radi protiv koalicije koja ima barem 60-80mil
:(

hahahahaha, koji si ti noooooooob :zid: daj noooooobu jedan nooooobasti napravi si statistiku od početka rata pa sviraj po forumu. tražim te na mapi, ali nema te:confused: joj da, pa ti si nestao... hahahahahahaahahahahahahahahahahahaha potpisujem kapitulaciju borne i svih naših akademija, predajemo se najvećem nooooobu na s1:predaja:
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
evo da ti pomognem nooooooobu jedan, jadno pleme u kojem ti igraš
ovo ti je od objave rata zagoru, pa do danas noooooobe.

Side 1:
Tribes: ZAGOR
Side 2:
Tribes: Borna

Timeframe: 16/07/2010 23:30:00 to 19/09/2010 03:31:56

Total conquers:

Side 1: 1,053
Side 2: 2,109
Difference: 1,056

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 163
Side 2: 283
Difference: 120

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 7,650,435
Side 2: 13,184,483
Difference: 5,534,048

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,418,398
Side 2: 2,532,975
Difference: 1,114,577

chart
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
s time nooooooooooobe, da moram istaknuti kako je većina sela koje je zagor uzeo od nas uspješno preuzeta natrag. sramota je kaj takvi noooooooobovi poput tebe uopće smiju igrati ovu igru, a kamoli se javljati na ovaj forum.:boks:

čak i kick s kojim se rijetko kad mogu složiti radi tjedne statistike, ali ti noooooooooobe fakat znaš kaj treba tražiti:eek:

da si barem u pola igrač kao ovi iz zagora ne bi se tu ni pojavio! zato im se i ulizuješ da te nažalost ne restartaju na nekom svijetu. respect zagoru jer se drži fenomenalno, a tebi nooooobe želim da se napokon naučiš nekaj i prestaneš svirati tamo gdje ti nije mjesto:D
 
Last edited:

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
leti it BURN!

jacky.. lipi moj kao prvo nisam igrao s1.... kao nepristran promatraoc vidim da zagoru mozete...zaboravih nemozete im nista
i to sto kazes da ste sva sela koja ste izgubili vratili! well ja vidim samo da top igraci zagora rastu i zagor sam raste!ocito im ne otimate dovoljno :p
trece kolko ti imas godina 10-11? ako ne bome se ponasas kao da imas!

a sada da komentiram nekoga ko je zrelije iskomentirao!

dule imam osjecaj da ce borna past prije zagora! i vjeruj mi oce!


PS: borna koalicija koja ima barem 75-80mil sto je minimalno 3 puta vise od zagora nekako uspjeva samo duplo vise noblat, drugo ako vam tako dobro ide slabe su vam nesto statistike protiv Zagora :S
nisu bas impresivne ako gledamo da je Borna navodno leader i da ima masu bodova!

PPS:dosli smo do zakljucka ako Zagora ne pogodi veliki val neaktivnosti nikad ih necete skint sebi s vrata nego ce oni vas ^^
 

Tose23

Member
Reaction score
0
lol
era druze pa kaj brijes zagor je yesterday borna je today
I am the FUTURE
lol xd
:lool::lool:

nego frende kako ide na 3. nisam bacio oko dole otkad sam presto s igrom.

de jack smiri se otkad sam te nagovorio da se logiras na forum sam laješ:lool:
pusti ljude da izraze svoje misljenje
iako su u krivu nema veze
budemo im pokazali suprotno:boks:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
pa gdje si ti druze stari
ni vidit te ni cut:pivo:

nije me bilo cilo lito
sad mogu ponovno spamat tu do mile volje
tj. dok mi ravka kartone ne dodjeli:lool::lool::lool:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
:eek:ok:
eto napokon djelimo isto mislenje

sama st:zid:a ces bar je forum aktivnij i vise viceva tu procitam neg u 24 sata.:lool:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
iako su ovo gluposti toliko mi nekad digne tlak da bi recimo ovog dula da ga negdje sretnem izbio iz cipela :D
 

Tose23

Member
Reaction score
0
heheh
i know that feeling
ma ajde pusti decka nek se igra

meni postane dosadno i onda vidim neku provokaciju
vasu i odma mi se igra
:D:ludilo:
kaj se dogada sa shakalom
nije me bilo dugo sad vidim da tone
bome ga posteno rokaju dole:confused:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
dečko se nije znao logirat kad se pokvario server i to ste iskoristili i srušili mu par crkva tj uzeli sela sa crkvama i sad ova ostala idu lako ..

i to zamjeram adminima , trebali su prekinit sve napade dok se na početnu stranicu na google postavila prava domena
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
dečko se nije znao logirat kad se pokvario server i to ste iskoristili i srušili mu par crkva tj uzeli sela sa crkvama i sad ova ostala idu lako ..

i to zamjeram adminima , trebali su prekinit sve napade dok se na početnu stranicu na google postavila prava domena

ova ti je dobra, vidim da wicked nije imao s problema s napadima na mene prije pada servera:andjeo:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ti si javljaš o čoporu ti praviš najveći ćopor i skrivaš se iza njega jer što bi vi bez silnog defa od ovih mnjih igraća ništa ćak i da sotane ovakva situacija mislim da nas se nebi riješili nikad i da bi ovo išlo u nedogled ali vi će te naravno pribavit još ushr jer nemožete ni s ovim čoporom što ga sad imate
 
Status
Not open for further replies.
Top