Zagor vs Borna

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Mislim da ovaj topik morete preimenovat

ZAGOR vs. SERVER


Jer kolko vidim nas 28 igramo protiv ostatka servera.


Tako da recem nemojte se previse hvalit sta vodite u ratu.
Jer netko ko ima 28 clanova i bori se jedan clan protiv 80 protivnickih.


od prvih 10 plemena. 8 koji su u top 10 se bori protiv drugog plemena(ZAGORA) na serveru.

znaci 8:1.. da nedodajem akademije.


Znaci i da imamo 4x vise gubtaka sela znaci da igramo predobro ovisno o statistici koja je svima poznata. Tj o broju nasih nepriajtelja i naspih (ne)saveznika.


USHR,UNTIMO,BORNA,NQ,

Jos kad dodje Kill i jos vam samo Templari fale.


Pa gejmeri moji dragi. Ja sam spreman da me restartate al cete se namucit s menom i mojim frendovima.

Nek vam je dobra kob!


Today is a good day to die!
Qupla!

ejj zaboravio si hr-sp :D
 

Tose23

Member
Reaction score
0
Evo da se i ja javim nakon duuuuuuuugo vremena.

Po svemu rat za sad ide u našu korist, nadam se da tako bude i dalje iako nebih imao nista protiv da se zagor probije malo do mene da i ja imam sta osvajat a ne samo neaktivce i ljude bez plemena
al ajd sta je tu je i to je sve dio igre.

A sto se tiče ovog Zagor vs, All
gle frende nije to bas tako,
Imas dva tipa plemena u ovom ratu jedni (zagor) igraju na kvalitetu dok drugi (borna) na kvantitet.
Iako se uvjek kaze da je kvaliteta bitna, evo pokazalo se da to i nije uvjek tako.
Bar za sad.

I za kraj pozelio bih svim svojim suborcima Srecu na bojišnici i čestitao neprijatelju na branjenju
jer kao sto jobube kaže nije se lako branit kad imas omjer 1:8 protiv sebe.
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
Mislim da ovaj topik morete preimenovat

ZAGOR vs. SERVER


Jer kolko vidim nas 28 igramo protiv ostatka servera.


Tako da recem nemojte se previse hvalit sta vodite u ratu.
Jer netko ko ima 28 clanova i bori se jedan clan protiv 80 protivnickih.


od prvih 10 plemena. 8 koji su u top 10 se bori protiv drugog plemena(ZAGORA) na serveru.

znaci 8:1.. da nedodajem akademije.

Znaci i da imamo 4x vise gubtaka sela znaci da igramo predobro ovisno o statistici koja je svima poznata. Tj o broju nasih nepriajtelja i naspih (ne)saveznika.


USHR,UNTIMO,BORNA,NQ,

Jos kad dodje Kill i jos vam samo Templari fale.


Pa gejmeri moji dragi. Ja sam spreman da me restartate al cete se namucit s menom i mojim frendovima.

Nek vam je dobra kob!


Today is a good day to die!
Qupla!

frende, to je jako poznata taktika plemena zagor.:festa: naime svi se sjećamo da je to zagor napravio plemenima barbar i rasta:eek:k:, a ja nisam mogao odoljeti nego da vam pokažem koji je to osjećaj:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Lupetanje o odnosu snaga

E pa ekipa ajmo se vratiti malo do dobre stare egzaktne znanosti matematike!
JOBUBE hoće proturiti lažnu tvrdnju da je 50 igrača svaki sa po 2 sela (100 sela ukupno) deset puta jače od 5 igrača svaki sa po 20 sela (zamislite, opet 100 sela ukupno)...e pa neće moći ove noći, tu je ipak odnos 100:100, ili kad se skrati 1:1. A osim toga sama pravila igre zabranjuju zajedničke napade sa originalnog i čuvanog računa, valjda vođeno logikom da je u prednosti jedan igrač koji kontrolira više računa u odnosu na više igrača sa po jednim računom.
 

Shadow Games

Member
Reaction score
0
Zagor broj sela:2586

Borna:4808
Unitmo:1273
BornaI:1420
Borna@:1020
BORNAa:307

Ti kažeš omjer sela 1:1

Meni se ne cini tako :D
Omjer je skoro 1:4
 

DeletedUser

Guest
Zagor broj sela:2586

Borna:4808
Unitmo:1273
BornaI:1420
Borna@:1020
BORNAa:307

Ti kažeš omjer sela 1:1

Meni se ne cini tako :D
Omjer je skoro 1:4

Znas 0vo "Jednom Zagorec, Uvek Zagorec" ! :p
Ko Da Si Jos U Zagoru, Pusti 0vde Igrace Borne I Zagora Da Postaju :lool:
 

DeletedUser

Guest
Kupi naočale ili pažljivije čitaj

Nisam ni spomenuo pravi broj sela u igri, nego sam ispravio netočnu tvrdnju da je više igrača sa ukupno 100 sela jače od manje igrača sa isto 100 sela, jer odnos snaga se računa brojem off i deff sela i uređenošću tih sela a ne brojem ljudi koji to kontroliraju...zato je hvalisanje svojim extra strateškim i taktičkim sposobnostima i kukumavčenje kako tamo igra 8 puta više ljudi zapravo čista blamaža. I ne vidim što je u navodu da je 100:100 isto što i 1:1 pogrešno.
 

Jobube

Member
Reaction score
0
E pa ekipa ajmo se vratiti malo do dobre stare egzaktne znanosti matematike!
JOBUBE hoće proturiti lažnu tvrdnju da je 50 igrača svaki sa po 2 sela (100 sela ukupno) deset puta jače od 5 igrača svaki sa po 20 sela (zamislite, opet 100 sela ukupno)...e pa neće moći ove noći, tu je ipak odnos 100:100, ili kad se skrati 1:1. A osim toga sama pravila igre zabranjuju zajedničke napade sa originalnog i čuvanog računa, valjda vođeno logikom da je u prednosti jedan igrač koji kontrolira više računa u odnosu na više igrača sa po jednim računom.





ja to nisam rekao.


Samo zbroji clanove vase koalicije i bodove. Pa reci kolko vas ima vise i sela (kako je vec navedeno 4:1)

ZAGOR 24.518.970 27 2585


1. Borna 42.862.824 88 4873
2. UsHR 12.788.290 47 1619
3. UNITMO 10.360.317 49 1293
4. BORNA| 9.957.804 90 1448
5. BORNA@ 7.281.779 74 1027
6.HR-SP 4.505.287 43 608

86mil 370clanova 10600sela

- ZAGOR 24.518.970 27 2585
__________________________________________
62mil 340clanova 8000 sela

Ev samop da vidis kolko vas savez ima vise sveega...


znaci 4x puta vise bodova. 15xvise clanova 4,5x vise sela

Porsjek 4x,15x,4,5x = 8x veci sve skupa....

Moja torija 8:1.



Pa mi sad reci da ja izmiljam neku teoriju.....
 

Jobube

Member
Reaction score
0
Evo da se i ja javim nakon duuuuuuuugo vremena.

Po svemu rat za sad ide u našu korist, nadam se da tako bude i dalje iako nebih imao nista protiv da se zagor probije malo do mene da i ja imam sta osvajat a ne samo neaktivce i ljude bez plemena
al ajd sta je tu je i to je sve dio igre.

A sto se tiče ovog Zagor vs, All
gle frende nije to bas tako,
Imas dva tipa plemena u ovom ratu jedni (zagor) igraju na kvalitetu dok drugi (borna) na kvantitet.
Iako se uvjek kaze da je kvaliteta bitna, evo pokazalo se da to i nije uvjek tako.
Bar za sad.

I za kraj pozelio bih svim svojim suborcima Srecu na bojišnici i čestitao neprijatelju na branjenju
jer kao sto jobube kaže nije se lako branit kad imas omjer 1:8 protiv sebe.

Prijatelju bez uvrede al preglupo govoris.

1.Vi idete na kvantitet naravno. Mi na kvalitet. To samo opovrgava tvrdnje mnogih da su Zagorci losi plemenaši.

2.Kvaniteta ode pobjedjuje sto si tocno rekao al si rekao da vase pleme ide na kvanitetu a meni se cini da vas savez (tj ostatak servera) ima preko 7-8 plemena.

To nije jedno pleme to SVI
 

DeletedUser

Guest
Prijatelju bez uvrede al preglupo govoris.

1.Vi idete na kvantitet naravno. Mi na kvalitet. To samo opovrgava tvrdnje mnogih da su Zagorci losi plemenaši.

2.Kvaniteta ode pobjedjuje sto si tocno rekao al si rekao da vase pleme ide na kvanitetu a meni se cini da vas savez (tj ostatak servera) ima preko 7-8 plemena.

To nije jedno pleme to SVI

stani malo vi skim god ratujete to su akademije borne pa tako da to mos racuna kao jedno pleme

Borna 42.862.824 88 4873
UNITMO 10.360.317 49 1293
BORNA| 9.957.804 90 1448
BORNA@ 7.281.779 74 1027

i to je to s njima samo ratujete koliko ja znam
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
zaboravio si na

bornao
ocel
templare kkoji su na njihovoj strani
sad se ukjljučuje i ushr prema infu
a možda u kill



te akademije imaju po 90 članova lol i to su plemena bile akademije ili ne i ratujemo protiv skoro cijelog servera ... nije bitno akdemij ili samostalna plemena
 

Tose23

Member
Reaction score
0
kick frende
koliko ja znam templari nisu na ničijoj strani
mozda nas preferiraju ispred Vas
al u rat se uključili nisu
bar koliko ja znam
a sto se tiče killa. i ushr
oni igraju svoju igru a di će oni tj na koju stranu nit znam nit se zelim misat za to postoje plemenski dipolomati i nek se oni oko toga brinu.
a bornao ne postoji vise ta akademija je ugasena
 

Jobube

Member
Reaction score
0
kick frende
koliko ja znam templari nisu na ničijoj strani
mozda nas preferiraju ispred Vas
al u rat se uključili nisu
bar koliko ja znam
a sto se tiče killa. i ushr
oni igraju svoju igru a di će oni tj na koju stranu nit znam nit se zelim misat za to postoje plemenski dipolomati i nek se oni oko toga brinu.
a bornao ne postoji vise ta akademija je ugasena



Pa mi se cipamo s USHR

Kill nisan nit stavio na listu
 

Jobube

Member
Reaction score
0
stani malo vi skim god ratujete to su akademije borne pa tako da to mos racuna kao jedno pleme

Borna 42.862.824 88 4873
UNITMO 10.360.317 49 1293
BORNA| 9.957.804 90 1448
BORNA@ 7.281.779 74 1027

i to je to s njima samo ratujete koliko ja znam


Akademije koje su u TOP 10 plemena... Ljepe akademije...

Skoro vece od UNTIMO...
 

Jobube

Member
Reaction score
0
sta sa ushr ratujete,otkada??? koliko ja znam oni ratuju samo s kill,templarima i JČG a da s vama ratuju to nisam znao...

Nisam rekao da ratujemo vec cipamo.

Al znam da cemo uskoro ratovat jer iman neke info iz njihova plemena pa znam da uskoro idu na nas!

Al ipak et ak ti smetaju zanemari ih!
 
Status
Not open for further replies.
Top