To be, or not to be!

whitewidow7

Member
Reaction score
0
ok isprike onda ako sam pregoren(vrlo vjerovatno) pa nesto krivo skuzio jer mi se ucinilo da se misli reci kako RASTA ima brdo saveza ili napova i svih regrutira pa ih sve kasnije nobla i td a bas smo htjeli pokazati suprotno kako netreba 200 clanova i milijun saveza i potajnih dogovora da bi se bilo na vrhu vec samo kompaktna i dobro organizirana ekipa bez puno price ali sa puno nobla


To sto govoris je istina premali su ovo svjetovi sa previse losih igraca i to je cinjenica i onda jos nitko nebi ratovao nego samo pregovarao i hugove djelio i najsretniji bi bili da se ponoblaju sve barbe i i da se oni fino lagano zabavljaju i svi skupa druze ,,, pola ljudi uopce ne cijeni OD a druga polovica ni nezna sta je to ali na ovim serverima su ljudi jednostavno takvi i tu nema pomoci osim da ih se nobla i zato mi imamo zatvorenu regrutaciju od pocetka svijeta osim za odabrane koji udu preko veze.
 

DeletedUser

Guest
Bez brige, nisam jedan od onih koji smišljaju samo neke priče protiv vodećih... Uvjeravam se na pokazanim djelima...

Vi ste imali od dana 1 svoj ritam igre i svoju strategiju koja se pokazala vrlo uspješnom i svaka čast na tome, što ste je uspjeli i uspijevate do kraja gurati...

Tko zna, možda sv4 ili neki od narednih svijetova donese pleme koje bi moglo uspostaviti koliki toliki balans... Do tad :kokice: :pivo:

A možda i ovaj forum malo oživi :) a možda je to sve previše možda :D
 

DeletedUser

Guest
Pišite u vezi teme,ako želite spamati imate spam dio foruma
 

DeletedUser

Guest
Pišite u vezi teme,ako želite spamati imate spam dio foruma

Jasno... Ne moraš odmah opomene davati :( Nemoj biti baš tako grub :D

Nego... I zaboravio sam već temu ovog thread-a :) Aaaa da, Barbar vs. K45... Ugl, bit će veselo :eek:k: Sve bude statistika pokazala
 

DeletedUser

Guest
Nije ni čudo onda što nitko ni ne piše ovdje. Čim se nešta napiše odma opomene. :D Ajde sad možda i ja dobijem. :D
 

DeletedUser

Guest
Nije ni čudo onda što nitko ni ne piše ovdje. Čim se nešta napiše odma opomene. :D Ajde sad možda i ja dobijem. :D

pa čuješ ipak je Moderator u Barbaru :rolleyes:

Ispravak netočnog navoda; u Barbar Akademiji
 

DeletedUser

Guest
bečari, to su vam opomene :p 3 strikes and your out :festa:

nego... da ne zaradim još jednu opomenu moram nešta i vezano uz temu reći... šta mslite, koliko će sv3 trajati? odokativno...
 

DeletedUser

Guest
meni se cini da ce sv 3 brzo zavrsiti jer barbar vec ima 2 kontinenta na kojima je prvi ovi iz ,HV se raspadaju ,a ovi srbi ili kako se vec zovu to su isto neki biseri

:))
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
LoL
Zavrsice Se Za 2-3 Godine, To Je Neki Limit, Treba 70% Da Drze, A Ne Drze Ni 5%
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
dule a jel ti racunas da ce neki poodustajat nek iprec barbaru i tako dalje ovaj server nece trajat vise od jedne godine!(ako se nes drasticno ne promjeni, a nece)
 

DeletedUser

Guest
dule a jel ti racunas da ce neki poodustajat nek iprec barbaru i tako dalje ovaj server nece trajat vise od jedne godine!(ako se nes drasticno ne promjeni, a nece)

Nema Sanse Za Godinu Dana...
Nema TEORETSKE Sanse....

Dje Si Jos Video Tako Brzo Da Se Zavrsi, Pogledaj Ba1, -RS- Vodi Sa 200M Bodova A Drugi Imaju 10M :eek:ok:
I Server Se Jos Nije Zavrsio
 

DeletedUser

Guest
kako bi se reklo, živi bili pa vidili :) također mislim da završiti neće tako skoro... bez obzira na dominaciju ili ne dominaciju nekog plemena... ali isto tako mislim da i ovo što sada je na sv3 da nije konačna slika... bit će tu još odustajanja, prelazak igrača itd itd sve što i inače događa...

P.S. to je bilo pitanje ono, tek tako da bude vezano za temu :p slično pitanju što želite biti kad odrastete hehehehe
 
Top