To be, or not to be!

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
upravo sam ja i upucivao na to :S
imaju 2/4 svijeta koji su dobili gotovo bez borbe a sada HV gubi jer nije ko zna sta a SRB im pusta da noblaju gdje oce u ime prijateljstva i saveznistva ili sto vec je! ako se ovako zavrsi nisam vidjeo goreg svijeta :S
 

DeletedUser

Guest
Barbari i SRB

Neznam de da pocnem.

skoro sam sve procito sto sam trebao to je da sa vasim temama pokusavate da nas opredelite na Barbare.

kao prvo mi jos nemamo celu teritoriju zasto? zato sto se iz pocetka borimo sa 3 Plemena i jedno smo ukinuli jel se rastalo ali su se sad pojavili novi HV koji nas je napao i pokusava da makar kod nas nesto uspe posto nema sanse protiv Barbara.
ali i ovde nece videti vode i to smo im pokazali na pocetku a i skoro .

Neprijatelji HV,MH,MY:M i Bivsi ni neznam kako se zovu vise uglavnom su se podelili u zadnja dva Plemena i to iz starta
MH je imo oko 100 igrace MY:M oko 40 a mi smo poceli sa max 20 i do danas imamo 38 i tu su kolege koji su sad tek poceli da igraju.

ja moram da kazem da nisu bili laki dani kod nas imali smo svega bilo nas je malo a jedini prijatelji su nam bili barbari iz starta.
moram da kazem da nismo ni mi bili radosni da su se spojila tako velika plemena u startu zajedno jer nam je trebalo vremena da osvojimo teritoriju.ali smo upoznali nove barbare i dosad nas nisu niti vredjali niti nam pretili.
bili su se drzali prava nase teritorije i samo uz dogovor uzimali sela na nasoj teritoriji.
tino i max su nam dobri prijatelji moram da kazem da nas cene i mi njih oni su iz hrvatske a ko sto nase ime kaze je da je nasa velicina igraca iz srbije.to njima nesmeta mada smo sve doziveli na ovom serveru da nas zetoki neprijatelji cene i mi njih primer Jokke ili Beli Grom a doziveli smo da nam neprijatelji jebu nase mame^^ ili da nazovu sela srbe na vrbe.
mi smo isto pravili nase greske ali smo ih uvideli zato su nam jednom ukinuli nase pleme i to smo doziveli.

(moje misljenje) servera 3 je da kad nestanu zrvene tacke i nakraju ostanu samo Plave i svetlo Plave onda mogu da zatvore Server
i da startuju svet 4 ja barbare necu napadati dok neunistim ove kojima neverujem i koji nas napadaju a to ste vi HV,MH,MY:M

jedan od vodja SRB
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Neznam de da pocnem.

skoro sam sve procito sto sam trebao to je da sa vasim temama pokusavate da nas opredelite na Barbare.

kao prvo mi jos nemamo celu teritoriju zasto? zato sto se iz pocetka borimo sa 3 Plemena i jedno smo ukinuli jel se rastalo ali su se sad pojavili novi HV koji nas je napao i pokusava da makar kod nas nesto uspe posto nema sanse protiv Barbara.
ali i ovde nece videti vode i to smo im pokazali na pocetku a i skoro .

Neprijatelji HV,MH,MY:M i Bivsi ni neznam kako se zovu vise uglavnom su se podelili u zadnja dva Plemena i to iz starta
MH je imo oko 100 igrace MY:M oko 40 a mi smo poceli sa max 20 i do danas imamo 38 i tu su kolege koji su sad tek poceli da igraju.

ja moram da kazem da nisu bili laki dani kod nas imali smo svega bilo nas je malo a jedini prijatelji su nam bili barbari iz starta.
moram da kazem da nismo ni mi bili radosni da su se spojila tako velika plemena u startu zajedno jer nam je trebalo vremena da osvojimo teritoriju.ali smo upoznali nove barbare i dosad nas nisu niti vredjali niti nam pretili.
bili su se drzali prava nase teritorije i samo uz dogovor uzimali sela na nasoj teritoriji.
tino i max su nam dobri prijatelji moram da kazem da nas cene i mi njih oni su iz hrvatske a ko sto nase ime kaze je da je nasa velicina igraca iz srbije.to njima nesmeta mada smo sve doziveli na ovom serveru da nas zetoki neprijatelji cene i mi njih primer Jokke ili Beli Grom a doziveli smo da nam neprijatelji jebu nase mame^^ ili da nazovu sela srbe na vrbe.
mi smo isto pravili nase greske ali smo ih uvideli zato su nam jednom ukinuli nase pleme i to smo doziveli.

(moje misljenje) servera 3 je da kad nestanu zrvene tacke i nakraju ostanu samo Plave i svetlo Plave onda mogu da zatvore Server
i da startuju svet 4 ja barbare necu napadati dok neunistim ove kojima neverujem i koji nas napadaju a to ste vi HV,MH,MY:M

jedan od vodja SRB


-Sve ja to znam i znam da je SRB pleme moralo puno toga proc da se probije jer ste imali manej igraca!
-drugo ja nisam nikako pokusavao da vas prisilim da napadnete barbara!
-trece to sam i rekao kako cete osvojti svoji teritorij ako neka sela barbar uzima(znam da su vam prijatelji ali svejedno)
-cetvrto iako ste pritatelji s barbarima i nezelite ih napast opet ce oni jednom vas morat napast jer svijet se zatvara kada jedno pleme ima 100% posjeda na nekom svijetu!

PS: moze se ratovati i kao prijatelj! nemora znacit da ako ti je netko prijatelj da nije gust pokazat mu ko je bolji :p
 

DeletedUser

Guest
Barbari

kao sto sam reko kad sve neprijatelje unistimo onda mogu i prijatelji^^
ali ce prijatelji biti jaki ^^

tako da ja racunam da zavrsim karijeru cim nebude crvenih tacaka
 

DeletedUser

Guest
@era: nije 100% teritorija jer to je nemoguće, uvijek će biti neke "šuše" koja će igrati nego je 80% mislim (ako nije dr. pravilo ovdje)

@srbgags: na vama je kako ćte igrati ali vidi se da ne razmišljate unaprijed nego živite samo za trenutak... ne morate vi barbare napadati, oni će vas :pivo: i čemu ste onda proveli cijelo ovo vrijeme kada ih nećete moći dobiti ako budu držali 3/4 teritorija... ako vam je gušt da se zadovoljite sa pozicijom 2 dok vas i oni ne restartaju onda ok, sve 5... a možete si ostaviti šansu da se 2 - 3 otprilike jednaka plemena bore za prevlast...

no, nije mi namjera vas nagovoriti da se okrenete protiv barbara, ako sami to ne možete skužiti, to je onda žalosno... a nebi me čudilo ni malo, da u skorom vremenu SRB postane Barbar (temeljim pretpostavku na sv2, tko ne zna o čemu pričam, možda mu je i bolje tako, blaženo neznanje :eek:k: )
 

DeletedUser

Guest
moj bed... potom još gore onda... ni jedno pleme ne ostaje osim Barbar-a a ipak svi im izlaze u susret... pa sad ti kaži, tko je tu normalan? :zid:

ovdje su ljudi gori nego oni arapi samoubojice, njima su makar obećane djevice dok capiknu a šta je ovima kojima pomažu barbarima... :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Neznam de da pocnem.

skoro sam sve procito sto sam trebao to je da sa vasim temama pokusavate da nas opredelite na Barbare.

kao prvo mi jos nemamo celu teritoriju zasto? zato sto se iz pocetka borimo sa 3 Plemena i jedno smo ukinuli jel se rastalo ali su se sad pojavili novi HV koji nas je napao i pokusava da makar kod nas nesto uspe posto nema sanse protiv Barbara.
ali i ovde nece videti vode i to smo im pokazali na pocetku a i skoro .

Neprijatelji HV,MH,MY:M i Bivsi ni neznam kako se zovu vise uglavnom su se podelili u zadnja dva Plemena i to iz starta
MH je imo oko 100 igrace MY:M oko 40 a mi smo poceli sa max 20 i do danas imamo 38 i tu su kolege koji su sad tek poceli da igraju.

ja moram da kazem da nisu bili laki dani kod nas imali smo svega bilo nas je malo a jedini prijatelji su nam bili barbari iz starta.
moram da kazem da nismo ni mi bili radosni da su se spojila tako velika plemena u startu zajedno jer nam je trebalo vremena da osvojimo teritoriju.ali smo upoznali nove barbare i dosad nas nisu niti vredjali niti nam pretili.
bili su se drzali prava nase teritorije i samo uz dogovor uzimali sela na nasoj teritoriji.
tino i max su nam dobri prijatelji moram da kazem da nas cene i mi njih oni su iz hrvatske a ko sto nase ime kaze je da je nasa velicina igraca iz srbije.to njima nesmeta mada smo sve doziveli na ovom serveru da nas zetoki neprijatelji cene i mi njih primer Jokke ili Beli Grom a doziveli smo da nam neprijatelji jebu nase mame^^ ili da nazovu sela srbe na vrbe.
mi smo isto pravili nase greske ali smo ih uvideli zato su nam jednom ukinuli nase pleme i to smo doziveli.

(moje misljenje) servera 3 je da kad nestanu zrvene tacke i nakraju ostanu samo Plave i svetlo Plave onda mogu da zatvore Server
i da startuju svet 4 ja barbare necu napadati dok neunistim ove kojima neverujem i koji nas napadaju a to ste vi HV,MH,MY:M

jedan od vodja SRB

Bilo bi lijepo da dodaš tome i DL od danas,inaće dio barbara do jučer-dio grupacije koja igra na način-rastite praščići moji,sve će mo vas noblat....

SRB-nemam ništa protiv niti srba niti srbije,ali imam protiv barbara,imam protiv iger na koji igraju,podlo,vrlo podlo-ime im pristaje...

sretno vam bilo,,,,
sad pozivam sve ostale na ujedinjenje,da zajedno produžimo ovaj server,nedam gušta barbarima da tako odnesu pobjedu.

danas je palo naših gradova ali palo je i offova od barbara-palo je puno toga,a padat će još....

derite barbare,oni su čisti oferi,deffom slabi....

pozz
 

DeletedUser

Guest
Napustanjem barbar-a napravili ste gresku zivota..nakon sto smo vam pomogli da se izgradite vi napustate pleme i govorite da igramo podlo..:zid:

Steta sto ce za malo vremena svi vasi gradovi postati nasi ... :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Napustanjem barbar-a napravili ste gresku zivota..nakon sto smo vam pomogli da se izgradite vi napustate pleme i govorite da igramo podlo..:zid:

Steta sto ce za malo vremena svi vasi gradovi postati nasi ... :hahaha:


nick ti sve govori(mislim tvoj)

da past će,i opet ćemo iznova kao što već jesmo,misliš da će te tek tako uspijet?

i da,popušili ste dobre offove,na nama,a znaš di je naš deff pretežno stradavao?
braneći vas-max,top,tino,,,,,sve u centru...tamo smo mi slali,kamo sreće da nismo,pitao bi te...ko je sad BARBAR.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
shvaća DR to... ali, pogledajmo malo situaciju koja je već sad prisutna... od ovih 5 plemena, ne treba biti pre veliki mudrac da se skuži tko je zajedno a tko ne i kakva su plemena o kojima se priča:

Rank Tribe Points Villages
1 BarbaR 5,881,059 840
2 DR 2,232,999 298
3 SRB 2,209,779 303
4 BBaaRR 1,746,109 359
5 VUD 1,022,321 200

3x veći omjer sela... dodaj akademiju... 4x... dodaj još SRB... 5x i više...

to je samo stanje prvih 5 plemena, ostala plemena nećemo ubrajati jer tko zna tko još kome pomaže ili odmaže... iovako je dosta jasna situacija...

stoga, nemojmo se pretjerano zavaravati... otpor će se pružiti, to svakako... ali bit će isto kao i sv2, na žalost... i mislim da će tako ići iz svijeta u svijet... trebalo bi se nešta drastično dogoditi da se to promijeni... no, živi bili pa vidjeli...
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
evo da se javim na ovaj svijet i pitam na sta se misli pod svijet 2 ,,,pleme RASTA ako se cilja na to ima 30-40 clanova cjelo vrijeme trajanja servera i bas se borilo protiv toga da nema previse diplomacije i nikada je nije ni imalo a to sto imamo 30 super aktivnih ljudi koji znaju znaje te sa lakocom deru svih nije nas problem nego vaš.Svi ali bas svi na pocetku svijeta sklope 10 napova i saveza i nemaju sta farmati niti noblati i ostanu nerazvijeni ,,pa pogledaj molim te s2 k55 osvojilo ga je 20 ljudi komplet bez ijednog saveza ili napa na tom kontinentu
pa i dan danas nas je 40 bez velikih izmjena u postavi i sve racune igraju orginal vlasnici koji se svi medusobno dobro poznaju.Rasta nema zakulisanih igara i tajnih pregovaranja,,taktika je jasna i vrlo jednostavna u ovoj igri a to je noblaj sve oko sebe i to je to ,,,pa nemogu vjerovati da nas se proziva okolo bez ikakve podloge za to.Imali smo jedan savez ex barbar i to od pocetka servera kad su sva plemena bila jednaka to sto smo mi uspjeli svih ponoblati je uspjeh i cilj igre sto ocitio pola ljudi ne shvaca.

ma odite se igrati farmi na face pa se pokajte , hugajte i neznam sta vec ovdje se nobla
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
samo zadnji vas post spominje na taj nacin tako ne upiri prst u sve nego u krivca
a hug:love::love::love: je sastavni dio s3
 

DeletedUser

Guest
Kako si se ti ili Rast@ našao prozvanim mojim postom? Ono na što sam ja ciljao je to da se i na sv2 i na sv3 daleko unaprijed zna (ili znalo) koje pleme će biti prvo što nije vaša krivica nego krivica svih ostalih plemena koji su sretni dok ih ili barbari ili rasta ne napada a dok krenu napadi onda kud koji mili moji... Da rezumiram, i ekipa raste na sv2 i ekipa barbara na sv3 je uhodana i nema se tu šta previše reći, nitko vam to ne osporava, bar meni to nije cilj nego čisto potakniti ostala plemena da igraju TW a ne TH...

Igrački kadar je katastrofa ovdje, i zato ako se nađu (a nađu) igrači koji svi znaju igrati i koji su full time aktivni u jednom plemenu, ostala plemena padaju jer nema ravnoteže između ostalih plemena... Čisto i jasno...

P.S. Nemoj zaključivati nešta iz nečega što ne piše samo zato što misliš da svi seru po vodećima... Daleko od toga, dobrom igrom ste došli do toga i svi koji to ne cijene su ljubomorni
 
Top