Spam

DeletedUser

Guest
7 jegeraa a inace ovako dince necemo o tom znam ja da si ti fin :p
ako dobijemo slovence igracemo obdje utakmice baraza na nasem terenu :D
 

DeletedUser

Guest
IMAL ŠNJUHE šnjuhavog šnjuha li još šnjuho onaj :kokice: dajte sloveniju da se igramoo.. realno imamo sanse jbt mozemo dobit slovence norvezane madjare i jos nesta beze skroz
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahhahaha bash..

pa realno od sve 4 ekipe smo nekako najjaci :p
Nema portugala napokon hahah, znaci ovo lagano ide, svaka cast treneru
 

DeletedUser

Guest
nema veze presudice nam portugal kad-tad

odo lec umoran sam nmg vise pozz :love::love:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Slovenci znaju sta rade, sabijaju ljudi, pored njih SB izgleda kao neko amatersko pleme kao i ostali...

Lagano se namecu kao i na hr14.
 

DeletedUser

Guest
Slovenci znaju sta rade, sabijaju ljudi, pored njih SB izgleda kao neko amatersko pleme kao i ostali...

Lagano se namecu kao i na hr14.

Sve ok nemam nista protiv tvrdnje al ne volim kad neko ovako upadne "s brda s dola" što bi rekli naši, pa ovaj komentar zvuči profesionalno ali ti sam ne znaš ni šta si napisao ni šta si htio reći, a da znaš ova dva nemaš provjerene argumente da to potvrdiš vjerovatno, vidio si negdje neki porast broja bodova ili sela kod njih na kratko i došao si ovdje da baciš neki komentar polu-idiotski. Ispravi me ako griješim i ništa lično:)

Slovenci baš igraju to je činjenica, imaju prednost zbog premiuma i tjt
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
kod nast jest prednost pb al smo i debelo bolja i iskusnija ekipa, ispravi me ako grijesim :)
 

DeletedUser

Guest
kod nast jest prednost pb al smo i debelo bolja i iskusnija ekipa, ispravi me ako grijesim :)

ne griješiš uopšte, ali hoću da kažem da se dosta nas vara oko ovoga "malo vojske", jer za naše standarde to je dosta vojske, bodovi su nebitni u ratu, tako da je takođe nebitno što imate puno više bodova, a imate vojsku koja ne pokriva vaše bodove, ali zato naše pokriva veoma dobro, ispravi me ako griješim i nadam se da ćeš da shvatiš ovo što sam napisao
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
mi smo krenuli eksplozivno sa bodovima jer smo resse dizali sto nam se sada isplatilo duplo vise nego vama nama se vojiska pravi brze nego vama, mi smo vise ofenzivni vi defanzivni kolko se vidi po izviđanjima hehehe :) živjeli
 

DeletedUser

Guest
mi smo krenuli eksplozivno sa bodovima jer smo resse dizali sto nam se sada isplatilo duplo vise nego vama nama se vojiska pravi brze nego vama, mi smo vise ofenzivni vi defanzivni kolko se vidi po izviđanjima hehehe :) živjeli

Pa to je upravo to, ali da ste naletili na malo bolju ekipu definitivno bi se opekli već u startu zbog te odluke, rizična je bila ali odlična i sad smo mi u škripcu a vi uzimate što više sela i brže ih dižete od nas. poraz je neminovan koliko se sad čini, ali čekaj stani

Plemenski ratovi u tijeku
igra sa miševima » Prikaži statistike
Savez
Royal Flush
RoyalFlush
Protivnik
The Wolf Pack
Početak rata
08.10. u 06:48:23 sati

Trajanje rata
6 dana 5:39:32



Tek smo počeli, ko zna možda bude iznenađenja, sreća je veliki faktor ovdje, kako god dobro odigravate svoje :pivo: sretno a ja odoh malo da se školujem pozz
 
Top