Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
E mogu malo i admini da spamaju sa nama, evo moze Plava da spama, ona kad napise neki komentar ja to vise puta procitam, ja volim administraciju citavu radi Plave :kokice:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Utisali su se do baraza ako ih izvucemo u barazu kaze prestace nas napadat da ih ne zezamo kako lopte ne znaju igrat
spidermane osiguro sam ja sebe, a ti se odajes
85b4f2119aee2eb72c7522247c5a22b6.jpg
necu te dirat :( vrati ljudima deff
Spidi pazi malo shta pricas da ne bi morao ja da se svadjam.​

[SUP]osim togaaaaaaaaaaaaa cokolino i spavanac :$[/SUP]

nemoj samo ti :(
 

DeletedUser

Guest
nije mi jasno dino ja sam stvarno mislio da si ti pametniji i da si skontao da sam davno skontao ali ozbiljno puno zujis malo meda dajes izgleda pf al ako os ti kantera bujrum da ti pokazem par carlama

a spidi holandjan pravi cuo sam za ajax navija
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
nije mi jasno dino ja sam stvarno mislio da si ti pametniji i da si skontao da sam davno skontao ali ozbiljno puno zujis malo meda dajes izgleda pf al ako os ti kantera bujrum da ti pokazem par carlama

a spidi holandjan pravi cuo sam za ajax navija

pa chuj brate, ja sam tu da se zezam :kokice:

a ovo sto si Spidiju napisao, pa sad ne znam kako da to protumacim , ako je ono sto ja mislim da jeeeeee, onda brate ne pocinji s tim, jezim se .
 

DeletedUser

Guest
0df4205c5229799fbaa06c756715c45a.jpg


gledaj šnjuhatora samo šuti i šnjuha sve prati namiriso je on nesta zanimljivo ovdje mozda igra kantera šnjuho pravi
 

DeletedUser

Guest
pa chuj brate, ja sam tu da se zezam :kokice:

a ovo sto si Spidiju napisao, pa sad ne znam kako da to protumacim , ako je ono sto ja mislim da jeeeeee, onda brate ne pocinji s tim, jezim se .


ma nisam brate nista mislio iskreno zezancija sta ja znam za koga on navija ne pijem kafu s njim svaki dan :D
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
pa chuj brate, ja sam tu da se zezam :kokice:

a ovo sto si Spidiju napisao, pa sad ne znam kako da to protumacim , ako je ono sto ja mislim da jeeeeee, onda brate ne pocinji s tim, jezim se .

samo nemoj ti pocet tumacit :S ko zna kako ce se to zavrsiti
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ma nisam brate nista mislio iskreno zezancija sta ja znam za koga on navija ne pijem kafu s njim svaki dan :D

Ma samo sam pitao, znas ono..

Cuo si za Srebrenicu
ja o tom pricat ne volim
al poslije tog ne postoji covjek
kojeg se ja bojim

Za mene strah ne postoji
ne postoji ni Bog
poslije mrtvog oca, brata
i mrtvog grada mog

Odtad mrzim Holandiju
Ajax, cvijece i holandjane

https://www.youtube.com/watch?v=sbFiLfZnzow
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Dosadan si decko ! :kokice:

e jbg sad

smijes 1 na 1 kantera
nemoj za kanter, glokom ću te klat

nije mi jasno dino ja sam stvarno mislio da si ti pametniji i da si skontao da sam davno skontao ali ozbiljno puno zujis malo meda dajes izgleda pf al ako os ti kantera bujrum da ti pokazem par carlama

a spidi holandjan pravi cuo sam za ajax navija
nemoj za kanter

0df4205c5229799fbaa06c756715c45a.jpg


gledaj šnjuhatora samo šuti i šnjuha sve prati namiriso je on nesta zanimljivo ovdje mozda igra kantera šnjuho pravi

nemoj za kanter bolan
 

DeletedUser

Guest
Ma samo sam pitao, znas ono..

Cuo si za Srebrenicu
ja o tom pricat ne volim
al poslije tog ne postoji covjek
kojeg se ja bojim

Za mene strah ne postoji
ne postoji ni Bog
poslije mrtvog oca, brata
i mrtvog grada mog

Odtad mrzim Holandiju
Ajax, cvijece i holandjane

https://www.youtube.com/watch?v=sbFiLfZnzow

Nije to to, a primjetio sam da volis iznapadat slovence i sbovce da su srbi ohani malo igramo se samo :D dje david snjuhator hocel se oglasit snjuho :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa nije doso David, ali tu je sekretarica Spidi, Janeze ne volim hahaha
ma volim ja Srbe :) To se vidi po mom plemenu, sve dok je poremeceni umova, retardirane djece koja se svadjaju radio nacionalnosti ja se jezim i bjezim od toga i radi takvih nema sloge :)

Poplave nas zadesise, gledam Djokovic donira, svaka mu cast, granice se prelaze bez papira, pomaze se sa svih strana.. Bog pokazao da trebamo radimo zajedno :) Za mene ako si covjek volim te i postujem, a nisam prozivao samo sam rekao da je glupo skroz bilo nacionalno pleme, sta ja znam, Adnan, Hrvoje, Radovan, svi isti.. samo je bitno kakav si unutra..
 

DeletedUser

Guest
Niko nije isti svi smo razliciti da smo isti nebi bilo zanimljivo :D nebi ja bio najljepsi
 
Top