Spam

DeletedUser

Guest
ne vidim poentu tvog komentara sta zelis reci, kao da si ti nekog od mojih pocistio pa ga ja izbacio ili nesto drugo? :andjeo:

ne moras ni odgovorit bosna pobijedila a mene holandija oborila tako da sve ostalo trenutno je nebitno:zid:
 

DeletedUser

Guest
kako necu bit ja kazem odigracu na cesku 6,5 kvota kaze haver nemoj igraj na olandiju depaj van persi ovo ono ja necu on oces ja necu on oces drz nedaj ubjedi budala jos vecu budalu i eto
6ad263fbe0d1c42738580a0011818650.jpg
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
kako necu bit ja kazem odigracu na cesku 6,5 kvota kaze haver nemoj igraj na olandiju depaj van persi ovo ono ja necu on oces ja necu on oces drz nedaj ubjedi budala jos vecu budalu i eto
6ad263fbe0d1c42738580a0011818650.jpg

auuu, sad shvatam, nista brate pri ruci ti je Spidi, okomi se na njega nije neki cojk :p
 

DeletedUser

Guest
Spidi seljacino javi se .. ma znam ja njega od nekud cak me i vodio negdje nesta dragon ha hu ako je to taj :D neki mis nesto.. mozda sam pomjesao sa nekim ne znam jebo li ga vesli snajder :D sad ce at da mi napise jos koji tiket za ovo u prosloj recenici al hajde
van persi retardinjo ravi samo sebi go zna zabit nek se ugleda malo na naseg ibrahimovica :D

idemo po janeze u barazuuuuuuu hehehehehe :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Spidi seljacino javi se .. ma znam ja njega od nekud cak me i vodio negdje nesta dragon ha hu ako je to taj :D neki mis nesto.. mozda sam pomjesao sa nekim ne znam jebo li ga vesli snajder :D sad ce at da mi napise jos koji tiket za ovo u prosloj recenici al hajde
van persi retardinjo ravi samo sebi go zna zabit

Spidi kaze da te farma xD lol
 

DeletedUser

Guest
ja se izvinjavam ali ti najljubaznije saopstavam da to nije tacno i najtoplije te molim da prestanes da pokusavas furati mene kao sto pecas ove okolo :pivo:
s postovanjem milan djuric
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ja se izvinjavam ali ti najljubaznije saopstavam da to nije tacno i najtoplije te molim da prestanes da pokusavas furati mene kao sto pecas ove okolo :pivo:
s postovanjem milan djuric

mojne tako ja sam uz tebe ! :)
Sto se tiche spidija, mozemo reci da je decko malkice loOd :D
ali svejedno, svidja mi se tvoj nacin razmisljanja :)
 

DeletedUser

Guest
Pojeo sam dva paketa rum plocica kad je bosna pobijedila ne zamjeri svasta pisem
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Spidi seljacino javi se .. ma znam ja njega od nekud cak me i vodio negdje nesta dragon ha hu ako je to taj :D neki mis nesto.. mozda sam pomjesao sa nekim ne znam jebo li ga vesli snajder :D sad ce at da mi napise jos koji tiket za ovo u prosloj recenici al hajde
van persi retardinjo ravi samo sebi go zna zabit nek se ugleda malo na naseg ibrahimovica :D

idemo po janeze u barazuuuuuuu hehehehehe :D

mogu mislit da si mi bio najbolji deffer tamo :rolleyes:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Spidi pazi malo shta pricas da ne bi morao ja da se svadjam.​

[SUP]osim togaaaaaaaaaaaaa cokolino i spavanac :$[/SUP]
 

DeletedUser

Guest
Utisali su se do baraza ako ih izvucemo u barazu kaze prestace nas napadat da ih ne zezamo kako lopte ne znaju igrat
spidermane osiguro sam ja sebe, a ti se odajes
85b4f2119aee2eb72c7522247c5a22b6.jpg
 
Top