Spam

Ekonomista

Member
Reaction score
0
ded@ ded@ zadrhta ti ruka izgleda, ostarilo se :p

... (496|511) K54 3,284 ded@ [FX] povratak otpisanih [*CM*] 2015-10-25 - 10:40:17
 

ded@

Member
Reaction score
9
99ef90ac652a1a92e45cbac43f903ab8.png


čestitke, štrajkaju moji s snipom jbga...

nego, malo smo na drugoj strani 6 komada skinuli i hrpu offa poslije.


45470359e398ad96e6b79afe9c025411.png


:pivo:
 

DeletedUser

Guest
secnuo ga deda al nije kako valja

https://hr22.plemena.com/public_report/ad10df38a8ba2a81a78cafc7766ddf10

mislio je da cu odustat jer je bio online

ded@ Lis 25, 01:22
šta bi

povratak otpisanih Lis 25, 01:23
eto to

ded@ Lis 25, 01:23
ponavljaš nešto... šteka jel

povratak otpisanih Lis 25, 01:23
ma jok zaboravio nesto

ded@ Lis 25, 01:24
uzivaj

povratak otpisanih Lis 25, 01:25
takodje

ded@ Lis 25, 10:30
čestitke, nisam ga uspio secnit. uzivaj.

povratak otpisanih Lis 25, 11:05
haha ma uspio si deda nego sam ja znao da ces ga secnut i spremio se za to


al jok :eek:ok:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
E bash mi te zao Deda shto te vishe nema :D :kokice:
Shto nisi reko da te potajno deffam da Cica Mace zakucaju OFF, trebao si reci da se dogovorimo al da niko ne zna heheh :predaja:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Di si Ivek bote, sto se ne javish malo, znam da ti je crnjak javit se jel te prozivaju ali daj neki znak da si ziv :kokice:
znam da imate akciju veceras/sutra, jedva cekam da vidim kako ti saljes plemke da vidim kako ti rokash, gore sam ja na sittu, fino cemo se zabavimo hehe :hahaha:
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH


PLAC, hvali se time, da jesu pali su :D
ali ako gledas mi smo napravili random pleme i igramo i logicno da ima igracha koji su tu cisto onako, ne mojom krivicom nego djeca koja ne znaju da igraju nece da rade i ja ih drzim tek onako u plemenu dok ne pokusam ih nagovorim da suradjuju i slicno, i time mi se hvalis tusa necim jao..

Tj tacnije Djura Penzija, koji se toliko puca PB, msm da su tamo igrachi po hiljada premiuma uzimali za burze zahvaljujuci njemu.. ali nece ni to dugo , i ti se meni tu hvalis nesto.. ma samo navalite :D

imate srece sto ja nisam gore, ali eto sad jesam sa sittevima, pa pokusajte i adminima da me prijavite mozda sam sittao vishe od dva rachuna :)

http://prntscr.com/8uh9bq

malo i djura je dobio po nosu :) ali sad kad gore sittam dva rachuna, ja da sam vi ja bih ustajao u sedam h :)
nekako mi gore djelujete prazno sa deffom..

i majke ti ne brukaj se, hvalis se tu sto si noblala tri igracha, pa jedino kad bi ja sittao sve gore pa da tako igram, nisam ja kriv sto su bili neaktivni, ima takvih ali jos smo jaki :D pozdravite i djuru usput
i ostanite budni

night mare ne spava.

Ti si najveci indijanac na plemenima kojeg sam ja ikad vidio. Znaci citav kontinent si pozvao u pleme.. Imate tri plemena, nema igraca na k55 kojeg nisi pozvao i samo sta radis regrutujes. Sta ces da radis kad ne bude vise igraca.. Prica se da hoces da se spajas sa komsijama a da ostavis svojih 5 akademija na cjedilu i da noblas, sad ih koristis sve maximalno a poslje noga.. Zna se sve, ne sekiraj se.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ti si najveci indijanac na plemenima kojeg sam ja ikad vidio. Znaci citav kontinent si pozvao u pleme.. Imate tri plemena, nema igraca na k55 kojeg nisi pozvao i samo sta radis regrutujes. Sta ces da radis kad ne bude vise igraca.. Prica se da hoces da se spajas sa komsijama a da ostavis svojih 5 akademija na cjedilu i da noblas, sad ih koristis sve maximalno a poslje noga.. Zna se sve, ne sekiraj se.

Bash super sto neko zna info koji ni ja jos ne znam :kokice:
Pa logicno da se prica, i treba da pricate o meni, hehehe mjauuuu cao poz.


Najvise volim bakicu. :love:
 
Top