Spam

Natasa.S

Member
Reaction score
0
kao prvo prestani da pljujes po davidu

kao drugo nije ti dosta 3 plemena i diplomatija sa cm i mc pa jos trazis nekoga?

pardon tu su jos mala plemena koji vas deffaju a to su tvoji pijuni kako ti kazes

david je zavrsio par svjetova na prvom rangu jer farma bukvalno od prvog do zadnjeg dana a ne ko neki kad predju 15 sela a jebes farmanje ima resa, i maksimalno se trudi da se samo napreduje
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
kao prvo prestani da pljujes po davidu

kao drugo nije ti dosta 3 plemena i diplomatija sa cm i mc pa jos trazis nekoga?

pardon tu su jos mala plemena koji vas deffaju a to su tvoji pijuni kako ti kazes

david je zavrsio par svjetova na prvom rangu jer farma bukvalno od prvog do zadnjeg dana a ne ko neki kad predju 15 sela a jebes farmanje ima resa, i maksimalno se trudi da se samo napreduje

hahahahahahahha, Davide daj mi recpet kako te ovako brane, a ti glumis frajku neces da pises na forumu saljes skeretare
a ovaj Ivek komedija majke mi, najveca sramota i blam ove igrice..

Djesi Royal vidim znas me, ja tebe ne znam, hehehe lijepo :* volim to..


Natasa ovdje i corav vidi sta David zeli, pa u mene 2 plemena i trece sa 15 igracha, ali ovo su igrachi koji nisu bolesni da ovo igraju dan i noc, i zato nemoj da poredis moje pleme i svoje joj pa jel sve moram crtati :D

znam ja odlicno sta vi zelite, zelite rat maca i slovenaca, da vi na nas krenete uzmete citavu stranu svijeta i spremite se za kraj, evo aplauz, ne pricajte mi gluposti odlicno znam sve :kokice:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
slusaj osmo ja zelim samo jedno da dodjem blize dole vama da se rokamo

ali bez bjezanja jel dogovoreno?
 

DeletedUser

Guest
hahahahahahahha, Davide daj mi recpet kako te ovako brane, a ti glumis frajku neces da pises na forumu saljes skeretare
a ovaj Ivek komedija majke mi, najveca sramota i blam ove igrice..

Djesi Royal vidim znas me, ja tebe ne znam, hehehe lijepo :* volim to..


Natasa ovdje i corav vidi sta David zeli, pa u mene 2 plemena i trece sa 15 igracha, ali ovo su igrachi koji nisu bolesni da ovo igraju dan i noc, i zato nemoj da poredis moje pleme i svoje joj pa jel sve moram crtati :D

znam ja odlicno sta vi zelite, zelite rat maca i slovenaca, da vi na nas krenete uzmete citavu stranu svijeta i spremite se za kraj, evo aplauz, ne pricajte mi gluposti odlicno znam sve :kokice:

Pa nedaj osmo da tebe probiju :hahaha::hahaha::hahaha:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
slusaj osmo ja zelim samo jedno da dodjem blize dole vama da se rokamo

ali bez bjezanja jel dogovoreno?

Pa ne znam kako ces doci, kako se sjecam skatana ti farma, 70% otisla, ali hajde dodji hahaha
ja takve kao ti bez traina noblam, znas koliko se ja licno vas bojim hahaha

ostat cu ja hahaha
ali ako ti mene noblas, ja cu se objesim.
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
da skatana mi je farma u jednom selu koju dignem sutra opet na lvl29 :D

nego cujem da taj off ide na kucanje pa ti onda preuzimas komandu u tom selu jel to istina da dino sa punom nukom opet interno nobla?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
da skatana mi je farma u jednom selu koju dignem sutra opet na lvl29 :D

nego cujem da taj off ide na kucanje pa ti onda preuzimas komandu u tom selu jel to istina da dino sa punom nukom opet interno nobla?

Nema potrebe da ubacujte spijune, ali eto izgleda da ima mnogo se brinte oko Osmicevica i njegove organizacije haha
pa jebiga, ona tri igracha sto ste noblali su primlljeni da se uradi mrezno deffanje svako po malo da vi skucate off, nesto me u stomaku presjeklo kad sam vidio nuku od davida i jos one offove, a i cujem malo ste se svadjali hehe
malo ste se posvadjali sto je jednom igrachu skatana farma a sitter bio hehe :kokice:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
kome skatana farma? ocemu pricas ako hoces da se raspravljas imas ingame pp

nego sto izbacujes igrace na koje vec nase noble idu?

to zbog sramote pred narodom kad izvadim tw stats?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
za dobrim KONJEM se uvijek dizala velika prašina hahahahahaha :hahaha:

pa ocigledno da ne znas pravo znacenje te izreke hahah
hoces da te okacim na svoj profil da budes poznat hehe :kokice:

idem sad da ispusim vanka, napisi koji komentar o meni, volim da citam o sebi hehe :zzz: :andjeo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
kome skatana farma? ocemu pricas ako hoces da se raspravljas imas ingame pp

nego sto izbacujes igrace na koje vec nase noble idu?

to zbog sramote pred narodom kad izvadim tw stats?

hmmmmm

http://prntscr.com/8w24x1
Ocemo reporte na forum :D?


Nisam ja nikog izbacio hahaha samo se ti dici kako ste dobili igrache za koje se jos slabo i zna, kad mene restartujte javi mi se, a do tad ako neko misli da je bolji od mene kad dodje vrijeme 1vs1, na crtu sa svakim od vas, samo stanire u red da neko ne dobije dva puta hah :kokice:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
pa lako je reci liku na skype napusti pleme da mi nekvaris statistiku plemena :D

pravi clanovi ostanu u plemenu krenu ponovo i vodja im posalje resa ali eto kako koji vodja
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Evo i Tesanovica, oces PB pohlepni :D
Ipak prozivka sa Slovecna ga je dirala, zabrinuo se pa morao doci da baci jedam komentar , evo cekam tvoje misljenje, opca panika :ludilo:
 
Top