Spam

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
a ovaj Ivek komedija majke mi, najveca sramota i blam ove igrice..

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

cuj de idi doktoru vise, pa ni sam ne znas kako si glup coek, tu nest seres kako ti sitas gore igrace bla bla kako si ti pro, i nakon sto padnu sela onda je bilo kao " pa ti su igraci bili za mrezno deffanje bla bla"
de molim te ohladi i odi doktoru da vidi sta nije u redu sa tobom


p.s
AT daj mi ban na par dana da vise ne moram citat gluposti koje ovaj pise
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
HAHAHAHAHAHAHAHAHA

cuj de idi doktoru vise, pa ni sam ne znas kako si glup coek, tu nest seres kako ti sitas gore igrace bla bla kako si ti pro, i nakon sto padnu sela onda je bilo kao " pa ti su igraci bili za mrezno deffanje bla bla"
de molim te ohladi i odi doktoru da vidi sta nije u redu sa tobom


heheheh, Iveku slijedi ban...


Ja cu zamolit admine, da ove igrache kojima izvucem zivche uklone sa foruma, momak me vrijedja i ovo nema smisla, mislim da mu treba duzi odmor, ja nikoga nisam vrijedjao sve radim po pravilima cijenjenog INO GAMES, mnogo postujem pravila i pishem u sklopu igre dok neki vrijedjaju opasno samo zato sto su izgubili zivche molim da ovakve igrache udaljite sa foruma.

Unaprijed Hvala.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja znam da ovo nije okej ponasanje doticnog Iveka, zv Tesanovic..
Jednostavno gubim volju za igrom ako ce se ovako dopustiti da se vrijedja jedan igrac kao ja, miran, tih , povucen, i koji postuje pravila napominjem cijenjenog Ino Games, i hvala vam sto ste nam omogucili da se igramo.
Samo da se ovakvi igrachi udalje. :love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pa nije okej vrijedjati drugog al nije ni okej lagati i necrveniti se :D

Evo i njegov kolega je rekao da to nije okej, Ivek ajde izvini mi se..
Ja ne lazem, hajde nadji mi dokaz da sam slagao, logicno ne mozes ga naci :D
Nadji dokaz da lazhem da vam nije plan da oni zarate, da vi nas dobijete jer imate puno jache igrache, nadji dokaz da lazhem, ili opcenito mi reci shta lazem?

Ipak je to optuzba za licne stvari, inace sam musliman, i to me licno vrijedja, jer mi ne lazemo i mislim da nije okej shto mi to govoris.
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
pa kad si toliki pro kao sto mislis sto nisi sjekao te vozica sto su isle na 5 vasa igraca a ne na 3 eto odma prva laz
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Zalosno je kada neko prica o postenju, ko je zeznuo klinca za pb prije par svijetova.

A jos zalosnije je to sto taj isti pljuje po najboljem plemenu na hr serveru, a pri tome ni jedan svijet na istom nije zavrsio niti cak izdrzao duze od 2 mjeseca na njemu.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pa kad si toliki pro kao sto mislis sto nisi sjekao te vozica sto su isle na 5 vasa igraca a ne na 3 eto odma prva laz

http://prntscr.com/8w2utt

citaj odozdo, znaci jasno se vidi da sam mu napisao morao sam na faks, kasnio sam dva sata :p
shto znaci da ni ovo nisi uspio da kontriras, 5 : 0 za mene, hoces jos sta napisati da ti promjenim misljenje :D?

Inace imam zivot i izvan plemena :D nisam kao neki , ne bih da imenujem :love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Zalosno je kada neko prica o postenju, ko je zeznuo klinca za pb prije par svijetova.

A jos zalosnije je to sto taj isti pljuje po najboljem plemenu na hr serveru, a pri tome ni jedan svijet na istom nije zavrsio niti cak izdrzao duze od 2 mjeseca na njemu.

Vidi ovog vidi mu nicka, lupio glavom od tastaturu, pa te moje zeznacije su cisto jer mi je dosadno, tipa pali gasi racunar dobit ces krakena, moras se restartovati, to oko PB se ne sjecam ali moguce da su placali danak Osmicevicu da ih ne napada, naravno u sklopu moje zabave, hmm hr 17 sam izdrzao 2 mjeseca i par dana koliko se sjecam, sto dokazuje cinjenicu da opet niste upravu, hocel jos neko nesto da doda :D?

Najbolje pleme na hr serveru, se ulizuje slovencima dobiju diplomaciju, i imaju najjadniju taktiku, kad ste najjace pleme, sto ne krenece na slovence a ne na najslabije od cetri velika plemena na serveru :D?
Oces da mi objasnis :D? Najjaci, i najbolji
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
pa da imas ko na hr18 gdje si cak iz zdrave bjezo zbog srama kako bi u vojsci?

5:0 za nas naravno to sam hteo da cujem bravo

na faksu nemas net mobitel tablet ili nesto ti si pro ti se moras snaci kako to jbg sve ti moram crtati
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pa da imas ko na hr18 gdje si cak iz zdrave bjezo zbog srama kako bi u vojsci?

5:0 za nas naravno to sam hteo da cujem bravo

na faksu nemas net mobitel tablet ili nesto ti si pro ti se moras snaci kako to jbg sve ti moram crtati

Pa recimo da mi je mozak toliko u funkciji da kad sam na faksu da slusam predavanja da ne igram plemena od kojih nemam koristi, sta mislis jel to okej sa moje strane?

btw : Reakcija Slovenaca kad zarate sa Cica Mace, a David ih lePo pokupi

https://www.youtube.com/watch?v=HxYKAaQe2iQ
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
sta ja znam sta se desava u tvom mozgu nit me zanima zao mi je iskreno da ti treba toliko paznje mora da ti nesto dedostaje u zivotu ali eto mozda ti pomogne razgovor ovako sa ljudima na forumu laku noc
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Sto se tice moga nicka, toliko o tvom poznavanju istorije.
Puno si izdrzao na hr17 , svaka cast. Moras nam odati tajnu kako si to uspjeo.

Ako ti je zabava da zeznes klinca za premium, koji je kupio svojim novcem onda za to postoji izreka "cega se pametan stidi, budala se ponosi" .

Kada ti postignes ono sto je David postigao sa -SB-, onda mozes nesto da kazes. Do tada mozes samo da cutis, i da spamas po forumu kao inace jer nista drugo i ne znas.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sto se tice moga nicka, toliko o tvom poznavanju istorije.
Puno si izdrzao na hr17 , svaka cast. Moras nam odati tajnu kako si to uspjeo.

Ako ti je zabava da zeznes klinca za premium, koji je kupio svojim novcem onda za to postoji izreka "cega se pametan stidi, budala se ponosi" .

Kada ti postignes ono sto je David postigao sa -SB-, onda mozes nesto da kazes. Do tada mozes samo da cutis, i da spamas po forumu kao inace jer nista drugo i ne znas.


nadji dokaz da sam to uradio jer se ne sjecam xD
pricas u prazno, pa svi znaju da meni premium ne treba al bukvalno hahahaha
tako da mani se tih pricha tipa

mala ana upala sa ljuljaske jer nije imala ruku, otkud klincu pare da kupi PB i ne lazhi :D
Cuj mu price ne vjerujem znaci hahahah
pa na hr17 sam podijelio premiuma sto neko nece za deset godina igre :D


I ja mislim da je to to , bravo Beklavac, jel to zabrana od Hanibala da ne smijes pises vishe :D?
 
Top