Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Cestitke SB na akciji, 3 grada palo, jedan smo i mi uzeli , sve u svemu, napali ste sela koja sam misliio da ce te obici, alal vam vjera za ciscenje :kokice:
 

ded@

Member
Reaction score
9
jbga, moram malo smarat ostale, nemojete gledat, preskočite ovaj post. dečko me blokirao ingame a opet se zeli dopisivat jbga... malo-malo pa šalje ljubavne ove poruke. ev bakice, mozemo ovdje nastavit kad nisi komunikativan.

9a0d25782a20f2090137c44258ba7f85.png
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Pa dobio si blok od mene (pjana) da me ne smaraš. MOžda ne smaraš druge dualle ali mene brate smori. Pao si, šta hoćeš više od mene? Sjeko si me jednom, svaka čast, dobio si čestitku, sad ohladi se ili babi liži prste na nogama i od mene imaš pozz
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
i vi ste se fino nadefali ali opet smo prosli ..

moze update veceras oko ponoci jer mislim da jos nije gotovo mozda krene neka ofanziva sa jedne ili druge strane ..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Majke mi kako gledam kako dani prolaze i kako se situacija odvija sve vishe milim da Slovenci ne razmisljaju :)
Janezi, Janezi !

Sklopili ste diplomaciju sa njima, i dozvoljavate da se sira i na vasem kontinentu, uz to Davidov plan da vi zaratite sa CM ce izgleda da uspije, jer on je svjestan da ce to da bude jak i tezak rat, a isto tako svjestan je da ovdje gdje je moje pleme Team, da ce nas dobiti ako svu vojsku usmjere prema dole a to ce uraditi, dok se oni tamo budu srokali, ja cu da padnem sa svojim plemenom, jer ovo nam je prvi server, a oni igraju godinama, tako da jesam tata ali nmg ne moguce :D

Naravno da nastavim, oni ce se rokati dugo i dugo, David ce jos sela noblati na njihovom kontu, oni nece smijeti nista jer ce biti u ratu sa CICA MACE, i onda ce David ih drzati u saci noblati koje salo, vremenom ce uzeti ovu stranu svijeta, spremit ce puno offa, prekinuti diplomaciju sa slovencima ako oni dobiju cica mace, ili ako cica mace dobiju slovence, ili ako jos rat bude spreman oni ce ko fol da pomognu slovencima da zavrse posao , ili ce cica mace dobiti slovence jer to ce biti jak rat ako se desi :), i david ce samo zavrsiti posao, naravno zavrsit ce prvi na ranku, jer je imao dobar plan, ali ovi Slovenci dozvoljavaju da udju u rat sa CICA MACE, da se on tamo siri pa nije on dzaba sklopio diplomaciju sa vama bolan, a ako mislite da ce vas zvati da s njim zavrsite server gadno se varate, to je mnogo pohlepan igrac, dovoljno je reci da koji god je svijet osvojio sa svojim plemenom zavrsio je prvi na ranku, logicno nece nikog drugog pustiti..

Ono shto hocu da kazem, da dozvoljavate sebi da budete njegovi pijuni, po meni ste prejaki svakako, i ako dozvolite takav razvoj situacije on ce zavrsiti kao pobjednik a ovo je stvarno jak server shto se tice igracha, ali ce on zavrsiti ga mozda i najlakse nego prethodne samo sto ce te vi kao njegovi pijuni odigrati vaznu ulogu..

Vjerovatno ce kad vidi ovo javit se vasim vodjama i reci da to nije istina, ali samo zapamtite shta vam kazem :D
David je pohlepan, da sam ja vi ganjao bi diplomaciju sa macama, barem Vule nece izdati i svjedno mu je da li ce zavristi svijet sa vama, ali David sigurno nece haha, apelujem ovim postom da malo mucnete glavom jer stvarno ste mnogo mnogo naivni :kokice:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I Natasa da napisem ja komentar prije tebe, nechu da citma tvoje gluposti, samo mi se gadi nacin na koji zeli da radi,
tako da sta god napisem svi igrachi osim slovenaca znaju da je ovo gore tacno ! :D
 
Top