Spam

zmajce

Banned
Reaction score
0
Dragi zmajce, Levitski zakoni su ti iz STAROG ZAVJETA. Stvari gledaj na način da je Stari zavjet prestao vrijedit kad je 'stigao' NOVI ZAVJET. Tako da sve što pročitaš u Starom zavjetu shvati kao - "Bilo jednom..." :pivo::andjeo:

U novom zavjetu pise da se prati stari zavjet,tako da je sve jasno.Ako pise u starom da je nesto zabranjeno,a u novom se to ne spominje,a pise da se prati stari,mislim da razumijes :)
 

francetic

Member
Reaction score
15
U novom zavjetu pise da se prati stari zavjet,tako da je sve jasno.Ako pise u starom da je nesto zabranjeno,a u novom se to ne spominje,a pise da se prati stari,mislim da razumijes :)
Pročitaj evanđelja po Mateju a onda i poslanice Sv. Pavla.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Toni, najčišči igrač plemena (kako se naziva) konačno se isprljao.. E moj Toni, jado
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Toni, najčišči igrač plemena (kako se naziva) konačno se isprljao.. E moj Toni, jado

Ja neznam gdje sam se isprlja niti sam to govoria igdi da sam cist,svak ima svoje izvore,imate ih i vi to svi znamo,to se dogodi kad trcite za rangom i mislite nepobjedivi ste

Isti nacin su crnci i uzeli s19,pomocu spijuna,tako da kraj price o tome ko je koliko cist
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Jado jedan, mene prozivaš a ovamo si isti. hahahahha Koliko ima kako nisi svijeta osvojio, pa ga očajnički želiš ? hhh
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Jado jedan, mene prozivaš a ovamo si isti. hahahahha Koliko ima kako nisi svijeta osvojio, pa ga očajnički želiš ? hhh

Pa gle,spijune svak ima,i vi i svako pleme koje je igralo plemena,tako da o njima ne tribamo ni pricat

Ima par mjeseci,to mi nista ni ne znaci,nije meni stalo do svijeta,nego da vas spustim na zemlju,jer vidim nafurali se i s rangom i s svime,pa dosli ovdje zjake sirit
 
Top