Spam

joker1

Active Member
Reaction score
75
Jado jedan, mene prozivaš a ovamo si isti. hahahahha Koliko ima kako nisi svijeta osvojio, pa ga očajnički želiš ? hhh

špijuniii su meeeđu nama,
kvare našu idealnu vezu
al' neka ih neka budu
sada na oprezu
jer mi smo na potezu

:boks:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
vidim vec vas trta uhvatila,pa molite amatere za diplomaciju,a ima vas 105,ludilo brate :ludilo:

ja ih ne molim, niti ih vodstvo moli. To ako ih moli jedan igrač ne znači da ih čitavo pleme moli....

Spusti se Toni, jadan si ćao
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ja ih ne molim, niti ih vodstvo moli. To ako ih moli jedan igrač ne znači da ih čitavo pleme moli....

Spusti se Toni, jadan si ćao

Moli ih igrac koji je u vodstvu,stoga je ujedno vodstvo jadno,sto ti to neces priznat,nac ce se sam onaj o kojemu to pricam...

Ja nisam u igri do sad ucinia niti jedan potez koji bi se smatra da sam izdajica ili nesto,svak ima spijune,a ti sto si preso u sred rata na s20 u neprijateljsko pleme to je drugo
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
ja ih ne molim, niti ih vodstvo moli. To ako ih moli jedan igrač ne znači da ih čitavo pleme moli....

Spusti se Toni, jadan si ćao

kao sto rekoh veliki si klaun :p znaci vama igrac koji nije vodstvo moli amatere za savez? ili vodstvo ne funkcionira pa svak radi sta oce?
 

DeletedUser

Guest
Ela Ela niko ne zna a svi znaju sve :ludilo: :pivo:
 
Last edited by a moderator:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jebote Toni zar jos nisi naucio da se pise
jebeno NE ZNAM

NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM

:kokice:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Jebote Toni zar jos nisi naucio da se pise
jebeno NE ZNAM

NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM
NE ZNAM

:kokice:
Jebo te*
Osmicevicu ispravio sam te reda radi da ti kazem da i ti nemas savresnu gramatiku,a ni pravopis,kao prvo svi pravimo greske i to je normalno,kao drugo koga boli k_ je li tacno napisano ili ne :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH
ne vjerujem koji si koc :D

hajde malo proguglaj :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pise se i jedno i drugo... Zato sto 'jebote' bez apostrofa, sastavljeno-oznacava negodovanje necega i sl. A, 'jebao te' ili 'jeb'o te' oznacava seksualnu radnju. smile emoticon
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jel moguce da nas koji citamo samo da nas informisete kakvo je stanje :D
Ko je s kim u savezu i slicno, i ko je cija akademija, evo gledam i nikako da se snadjem a bas me zanima :kokice:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Pise se i jedno i drugo... Zato sto 'jebote' bez apostrofa, sastavljeno-oznacava negodovanje necega i sl. A, 'jebao te' ili 'jeb'o te' oznacava seksualnu radnju. smile emoticon

To si nasao na google,cak si kopirao ono sto je Uros Andric rekao,nisi cak ni te tri tacke mogao izbrisati.To jebote ne postoji ni u srpskom,ni u hrvatskom,ni u bosanskom jeziku.Jeb'o ti ili jebao te oznacava radnju,a to jebote ti je ulicni govor za koji si ti ili neko drugi izmislio znacenje,a ima mnogo tih znacenja,zavisi kako ga uzmes.Bit je u tome da ti kazem da prestanes ispravljati po forumu,bolje idi u neku skoli,i uci ih onda.
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Jel moguce da nas koji citamo samo da nas informisete kakvo je stanje :D
Ko je s kim u savezu i slicno, i ko je cija akademija, evo gledam i nikako da se snadjem a bas me zanima :kokice:

PSIHA to je jedno pleme
ostali su akademije od crnaca :festa:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
To si nasao na google,cak si kopirao ono sto je Uros Andric rekao,nisi cak ni te tri tacke mogao izbrisati.To jebote ne postoji ni u srpskom,ni u hrvatskom,ni u bosanskom jeziku.Jeb'o ti ili jebao te oznacava radnju,a to jebote ti je ulicni govor za koji si ti ili neko drugi izmislio znacenje,a ima mnogo tih znacenja,zavisi kako ga uzmes.Bit je u tome da ti kazem da prestanes ispravljati po forumu,bolje idi u neku skoli,i uci ih onda.

Ulicni govor , ti stvarno onda ne razmisljas ni malo, sta Toni tvoj pulen ? :D
Nosite se obojica, Toni je za mene govno veliko, a i ti ces budes nesto mi nisi sportski nastrojen nikako :D

Nije bitna gramatika i sitnice, bitno je da ne mozes da pises

NEZNAM NEMOZES KAKOLI i sl, jer to nije pitanje da li neko zna gramatiku to je pitanje kako neko ne zna neke osnovne stvari, okej je praviti greske i ovdje svi pisemo brzo i ne gledamo, ali covjece ako neko napise
NEZNAM, to znaci da je totalno glup, da nije imao knjizevnost u skoli i da ne zna nesto sto uce djeca u 1 osnovne, ali bukvalno 1 osnovne sa 7 godina zato ne pricaj gluposti

podrzao sam te ono kada si pisao za vjerovanja i slicno, a sad vec zelis u konflikt sa mnom i slicno, gradi svoje ime na nicku zmajce kako znas i umijes, i ako zelis tako da budes drugaciji od svih, onda nikako ne pokusavaj da se svadjas sa igracima koji su skroz drugaciji od svih jer vec opasno zelis da privuces paznju na sebe, tako da realno podrzao sam te onda ali sad vec se preseravas i to previse, zato nemoj meni da ides na zivac :D

da ti ne bi ja komplet pleme izbrukao po vanjskom forumu, zato obidji me, ili mozes da se zakacimo skroz pa da te pamte kao jednog koji se svadjao sa mnom.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I jos nesto samo se nadam da nisi onaj Sniper koji mi je prijetio u RL, pa sam u Srebreniku trebao da se vidim sa njim pa je tu njegov duall stariji reagovao, kad je bio dogovor da se nadjemo kod vaseg igralista pa nisi dosao pa ti mi dzaba dolazili pred kucu vozali se,a sakrio si se kao curica a prvi si mi prijetio u RL, samo se nadam da nisi taj, nista drugo

ajd sad zdravo
 
Top