Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ako si sa njima kriv si. Nemaš obraza ni najmanje. Nemoj me praviti budalom!! Znam ja dobro što se govorilo o njima, oni su ovakvi, oni su onakvi. I ti si se javljao! Sada činiš istu stvar i odjednom ti nisi ništa kriv hahahaha.

Miševi jedni mali.

:lool:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
znači smajkan ga isforsiro jako al nemam pojma

a mario ne seri, ne izvlači ti riječi iz konteksta, govno si zajedno sa tonijem bmk ba vozdra

Kad dođe glumit djevicu, a prima ga naveliko :hmm: :andjeo:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ma ja tišina neka, kad padoše prozivke jebiga tako je to :D

smor se svađat jelde mario .. eto drago mi je što smo se upoznali :)

hehehehehehehehehehh3h3h3h
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
ti toni veze nemas sta pricas... evo citam i ne vjerujem... u jednom komentaru pljujes na Nas iz vodstva,, a na drugom gov kako je francetic dobar igrac... odluci se... jedini vodja crnaca je francetic...


zar si tako jadan Toni?? imao sam drugacije misljenje o tebi, sveg mi na svijetu...Nekad sam ti se divio...

Djokovac nije spiun vec je Sniper bio na tom racunu,kao i na kozinom, igrate prljavo.. Kako uistinu mozete tako igrati?
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Pozdrav Smajče, kako si?
Zar nije lijepo kada se riječi vade van konteksta. Čovjek bi ti čak i povjerovao u ovu hrpetinu gluposti. Nije problem igrati sa bivšim protivnikom. Nije meni ovaj svijet ni prvi ni zadnji da to činim. Mi smo popričali sa svima njima, izgladili stvari, imali svoje uvijete koje su oni ispoštovali i to je to. Onih igrača koji su nas vrijeđali ni nema u plemenu. To je samo jedan jedini kojeg smo jasno rekli da ne primamo. Ostali nisu ulazili u sukobe i vrlo brzo se rodilo prijateljstvo.

Ali je nešto potpuno drugo kada na jednom svijetu okrivljuješ određene postupke (hr21) a onda ih na sljedečem već činiš i braniš (hr22). Branio si Vuleta na hr22 nakon one muljaže a na hr21 si se protivio tome zajedno sa svima nama. I naravno da je lako izvadit iz konteksta moje riječi, ali između nas dvojice, oboje znamo da si ti ispao glupkast malo :)
Ne glumi samo poštenjačinu jer poštene osobe ne gaze svoju riječ kao sto pojedinci čine.
I ako ćeš citirati, citiraj sve. Ovako totalno izmjeniš značenje tuđih riječi :pivo:

Nema potrebe da se raspravljam sa tobom, smayketu bih isto preporučio, koliko znam ti si igrač koji je doveden na acc mamolovci, da bi prva stvar bilo napuštanje plemena i pravljenje novog zajedno sa onim belmonijem koji je prešao u NM. Pričao si kako ćeš ti pokazati NM-u kako se igra, da ti sela neće uzeti, lijepo si im pokazao, nikad ali baš nikad nisam rekao za bilo kojeg igrača iz DKL da je govno zbog poteza kojeg su napravili, priznam da sam rekao da je bilo šupački ali tom riječi nisam nikoga nazvao govnetom, kao što si ti mene i smayketa fino počastio na h22, dalje ti nemaš pojma kako sam ja došao u CM kod vuleta, pitaj ljude kojima sam duall oni će ti reći, naravno to tebe ne interesuje, jer ti znaš najbolje, drugi samo lažu a ti istinu govoriš...

Toliko od mene za ovo javljanje kao što rekoh neću se raspravljati sa tobom ako ti nešto nije jasno javi mi se na pp, riješiti ćemo to lijepo bez puno halabuke, sa svima se lijepo ophodim pa ću tako i sa tobom...

Sretan Badnjak i Božić svim koji ga slave
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Vidim PB je postao glavni pokazatelj kakav je netko igrac...

Svađe i čarke mame i tate, i uvek ta reč: PB, PB.
I nisu izvor sreće, tako učio si ga, ćale,
ali tamo gde ih nema, nesreća još kako naraste

I ajde ti i žena.... kako mali da nema?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Мир Божији, Христос се роди! Срећан Божић!
 
Top