Spam

zmajce

Banned
Reaction score
0
jarane ne znam ko si i vidim mnogo pametujes
ako ja imam sliku gdje sisa na skaypu govori nekom nebitno sad sta kako je dzokovac vec duze vrijeme kod njega onda suti i ni jedne da po tamburi ne bi dao

Ma sisa ne igra nikako,da je igrao ja bih to znao medju prvima :D Dkokavac mi je cak trazio da ga sittam,a ja sam odbijao,sisa da igra ne bi trebao sitter
 

zmajce

Banned
Reaction score
0

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
De iskuliraj zajebajem se hahahahahaha
nego ovako sa vremena na vrijeme kad vidim neki napad upalim, chill dude ne pali se, sta cu se hvalit sa ovim haha
 

Fate

Member
Reaction score
0
Prvo da te kazem,daj taj dokaz da sam ja bio na racunu,lijepi ga ovdje na vanjski,dajem rijec da dajem sela ko god hoce iz crnaca da ih uzme,dzabe,samo ga zalijepi ovdje..
Nemoj lagati,tiu godinama a lazes,sram te bilo mogu da ti kazem,da sam ulazio na racun ja bih davno bio banan,na racun ulazim svoj,i ni na jedan drugi,puste price macku o rep okacite..
U cem je problem sto pokusajem treci put i failam? Barem imam muda sam krenuti na bilo koga,i to mojom greskom nisam uzeo 2 grada,samo sam trebao stavljati vise vojske s plemkama,jer defa nemate pa sjeci mozete samo,iako vam i sjecu probijet sa 100 lake pojedinu..
Tu pricu o pb mozete pricati djecama da se uspavaju,ljubomorni ste i puni kompleksa sto i posle preko 30k porazenih u napadu,imam jaci off nego bilo koji crnac,zokora ima 6k grad,rudnike 30,farmu i zid da ne kazem koji je level,a tako je i fate,i ostala bagra,vojnika nemate furate poene,a ja mogu obadvoje hvala Allahu.
Pusa

Sinak ako imas kao ja 10k jedinica ja te ljubnem u dupe :*

Mene u tvoja pogana usta ne spominji , tatko sto ti kupuje po 100k pba pokazuje samo da si tatin balavac koji ne umje igrat vec mora da kupi ono sto nema HAHAHAHAHAHHAHAH
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ti toni veze nemas sta pricas... evo citam i ne vjerujem... u jednom komentaru pljujes na Nas iz vodstva,, a na drugom gov kako je francetic dobar igrac... odluci se... jedini vodja crnaca je francetic...


zar si tako jadan Toni?? imao sam drugacije misljenje o tebi, sveg mi na svijetu...Nekad sam ti se divio...

Djokovac nije spiun vec je Sniper bio na tom racunu,kao i na kozinom, igrate prljavo.. Kako uistinu mozete tako igrati?

http://prntscr.com/9ms9y2

znam ja sam ko je vase vodstvo ne moras o tome ti nista pricat,francetic je dobar igrac i covjek,al vidim vi pojedinci se mjesate u vodstvo pa razarate sve

Pricali s amaterima,da cemo ih izradite,pa sere o nama, govorili da s vama potpisu diplomaciju ... pu ... i nama dosli nesto govorit igramo prljavo sto kopiram vas forum ovdje i kazem kakvi ste igraci pojedinci
Jel vas to boli sto istinu iznosim u javnost ?!

sniper nikad nije bia na dzou! nek ti i djorde potvrdi
 
Last edited:

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
http://prntscr.com/9ms9y2

znam ja sam ko je vase vodstvo ne moras o tome ti nista pricat,francetic je dobar igrac i covjek,al vidim vi pojedinci se mjesate u vodstvo pa razarate sve

Pricali s amaterima,da cemo ih izradite,pa sere o nama, govorili da s vama potpisu diplomaciju ... pu ... i nama dosli nesto govorit igramo prljavo sto kopiram vas forum ovdje i kazem kakvi ste igraci pojedinci
Jel vas to boli sto istinu iznosim u javnost ?!

sniper nikad nije bia na dzou! nek ti i djorde potvrdi

hahahha :ludilo: kako li vam ne dosadi stalno isto pričat :D

1. Ko je potrošio više PB-a
2. Ko je kome na acc upao
3. ko je bolji od koga
4. Ko ima bolju rodicu :love:

Sve u svemu samo lovačke priče :andjeo:

Sniper da je svemoguci i igra na svim računima gdje poželi, kako crnci kažu hahah

Crnci imaju multića na bacanje pa se samo spajaju.. još se i hvale eto da imaju brdo sela free za uzet, i da ce imat nuke spremne dok ostali troše vojsku :hahaha: i bla bla bla..

Ugl.. crnci ljubomorni što nemaju i oni Pb-a ko Sniper.. al ko može može jbg :p
A PSIHA ljubomorna što nemaju preko 100 acca još, i multića i svega za free noblanje nego da moraju i čistit ako misle uzet šta :(

Drmnes :pivo: i boli te Dzon koliko ko para troši na igru, ili ko ima koliko multića.. svako nek igra kako može i hoće.. Odigras za sebe za proc vrijeme, i za se zajebavat sa ekipom a ne se glupirat i izigravat budale :D iako neki ni ne moraju se trudit da tako izgledaju :hahaha:
 
Last edited:
Top