Spam

joker1

Active Member
Reaction score
75
e ljudi znate sta sam načuo ?

da u psihi igra samo 1 igrac :S

jel to istina ili me zaebavaju :(
 

francetic

Member
Reaction score
15
Jedina stvar od cijele ove gomile gluposti je tko je od Crnaca molio Amatere za NAP savez ili što već?
U stvari zanima me zašto ste toliko jalni na Crnce?
 

mirotvorac

New Member
Reaction score
6
Jedina stvar od cijele ove gomile gluposti je tko je od Crnaca molio Amatere za NAP savez ili što već?
U stvari zanima me zašto ste toliko jalni na Crnce?

Najčešće se ljuti onaj ko gubi.
Pomalo pratim, ali puno svašta bzvz za čitat - Mogu li iz ovog brzinski zaključit da crnci dominiraju? :)
 

francetic

Member
Reaction score
15
ti se kuca i jos 6 igraca
takoder na dzou gamma i francetic,sto ga proglasili spijom a on nije ni bio nas covjek,pa me zvao da defamo da ste ga izradili

Nikad nitko Đorđetu nije rekao da je špijun, ali je sniper imao pristup tom računu i za to imamo neoborive dokaze
Druga stvar osobno nemam ništa s tim i Đorđe to zna, da sam se ja bavio problemom drugačije bi bilo, ali nisam
 
Last edited:

zmajce

Banned
Reaction score
0
Nikad nitko Đorđetu nije rekao da je špijun, ali je sniper imao pristup tom računu i za to imamo neoborive dokaze
Druga stvar osobno nemam ništa s tim i Đorđe to zna, da sam se ja bavio problemom drugačije bi bilo, ali nisam

Prvo da te kazem,daj taj dokaz da sam ja bio na racunu,lijepi ga ovdje na vanjski,dajem rijec da dajem sela ko god hoce iz crnaca da ih uzme,dzabe,samo ga zalijepi ovdje..
Nemoj lagati,tiu godinama a lazes,sram te bilo mogu da ti kazem,da sam ulazio na racun ja bih davno bio banan,na racun ulazim svoj,i ni na jedan drugi,puste price macku o rep okacite..
U cem je problem sto pokusajem treci put i failam? Barem imam muda sam krenuti na bilo koga,i to mojom greskom nisam uzeo 2 grada,samo sam trebao stavljati vise vojske s plemkama,jer defa nemate pa sjeci mozete samo,iako vam i sjecu probijet sa 100 lake pojedinu..
Tu pricu o pb mozete pricati djecama da se uspavaju,ljubomorni ste i puni kompleksa sto i posle preko 30k porazenih u napadu,imam jaci off nego bilo koji crnac,zokora ima 6k grad,rudnike 30,farmu i zid da ne kazem koji je level,a tako je i fate,i ostala bagra,vojnika nemate furate poene,a ja mogu obadvoje hvala Allahu.
Pusa
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
ti toni veze nemas sta pricas... evo citam i ne vjerujem... u jednom komentaru pljujes na Nas iz vodstva,, a na drugom gov kako je francetic dobar igrac... odluci se... jedini vodja crnaca je francetic...


zar si tako jadan Toni?? imao sam drugacije misljenje o tebi, sveg mi na svijetu...Nekad sam ti se divio...

Djokovac nije spiun vec je Sniper bio na tom racunu,kao i na kozinom, igrate prljavo.. Kako uistinu mozete tako igrati?

Ja nmg da vjerujem da se sad cak i laze da sam bio i na tom racunu ? LOL
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Prvo da te kazem,daj taj dokaz da sam ja bio na racunu,lijepi ga ovdje na vanjski,dajem rijec da dajem sela ko god hoce iz crnaca da ih uzme,dzabe,samo ga zalijepi ovdje..
Nemoj lagati,tiu godinama a lazes,sram te bilo mogu da ti kazem,da sam ulazio na racun ja bih davno bio banan,na racun ulazim svoj,i ni na jedan drugi,puste price macku o rep okacite..
U cem je problem sto pokusajem treci put i failam? Barem imam muda sam krenuti na bilo koga,i to mojom greskom nisam uzeo 2 grada,samo sam trebao stavljati vise vojske s plemkama,jer defa nemate pa sjeci mozete samo,iako vam i sjecu probijet sa 100 lake pojedinu..
Tu pricu o pb mozete pricati djecama da se uspavaju,ljubomorni ste i puni kompleksa sto i posle preko 30k porazenih u napadu,imam jaci off nego bilo koji crnac,zokora ima 6k grad,rudnike 30,farmu i zid da ne kazem koji je level,a tako je i fate,i ostala bagra,vojnika nemate furate poene,a ja mogu obadvoje hvala Allahu.
Pusa
forkin je ulazio na acc adine nemoj se ba pravit pametan kad ne saslusas do kraja problematiku
Žcek kreno sma ja solo pokazat cu ti sta je vojska :p
 

francetic

Member
Reaction score
15
Prvo da te kazem,daj taj dokaz da sam ja bio na racunu,lijepi ga ovdje na vanjski,dajem rijec da dajem sela ko god hoce iz crnaca da ih uzme,dzabe,samo ga zalijepi ovdje..
Nemoj lagati,tiu godinama a lazes,sram te bilo mogu da ti kazem,da sam ulazio na racun ja bih davno bio banan,na racun ulazim svoj,i ni na jedan drugi,puste price macku o rep okacite..
U cem je problem sto pokusajem treci put i failam? Barem imam muda sam krenuti na bilo koga,i to mojom greskom nisam uzeo 2 grada,samo sam trebao stavljati vise vojske s plemkama,jer defa nemate pa sjeci mozete samo,iako vam i sjecu probijet sa 100 lake pojedinu..
Tu pricu o pb mozete pricati djecama da se uspavaju,ljubomorni ste i puni kompleksa sto i posle preko 30k porazenih u napadu,imam jaci off nego bilo koji crnac,zokora ima 6k grad,rudnike 30,farmu i zid da ne kazem koji je level,a tako je i fate,i ostala bagra,vojnika nemate furate poene,a ja mogu obadvoje hvala Allahu.
Pusa
Zašto mene prozivaš za nešto što niti u ludilu ne bih napisao? Jebe mi i se za tvoju vojsku, o tebi znam samo da si uz pomoć jedne protuhe prevarom pokušao uzet selo, i drugo me ne zanima Sinoć si imao ovnove?
Kad se dzokavac logira na skype dobit će dokaz, ne pada mi na pamet dijelit privatne stvari po forumu
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
forkin je ulazio na acc adine nemoj se ba pravit pametan kad ne saslusas do kraja problematiku
Žcek kreno sma ja solo pokazat cu ti sta je vojska :p

Ne znam ko je forkin niti drugi,cujem da se govori da je sniper ulazio na acc.. a nisam
hajde da te vidim :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Zašto mene prozivaš za nešto što niti u ludilu ne bih napisao? Jebe mi i se za tvoju vojsku, o tebi znam samo da si uz pomoć jedne protuhe prevarom pokušao uzet selo, i drugo me ne zanima Sinoć si imao ovnove?
Kad se dzokavac logira na skype dobit će dokaz, ne pada mi na pamet dijelit privatne stvari po forumu

Izvinjavam se,pricitao sam sniper i nisam znao da se o nekome drugom prica.
Da imao sam ovnove,mogu vam dati malo ako hocete :p
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ne znam ko je forkin niti drugi,cujem da se govori da je sniper ulazio na acc.. a nisam
hajde da te vidim :D

zar sumnjas u mene jebemu

forkin ti je igrac ciji je acc dragon koj ivec brojevi na kojem ste igrali
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
vidi lava,sisa ni ne igra a kamoli da ulazi u tude acceve

jarane ne znam ko si i vidim mnogo pametujes
ako ja imam sliku gdje sisa na skaypu govori nekom nebitno sad sta kako je dzokovac vec duze vrijeme kod njega onda suti i ni jedne da po tamburi ne bi dao
 
Top