Spam

zmajce

Banned
Reaction score
0
Sinak ako imas kao ja 10k jedinica ja te ljubnem u dupe :*

Mene u tvoja pogana usta ne spominji , tatko sto ti kupuje po 100k pba pokazuje samo da si tatin balavac koji ne umje igrat vec mora da kupi ono sto nema HAHAHAHAHAHHAHAH

Druze moj imam vise od 10k jedinica i to u jednom gradu,sto znaci da tih tvojih 10k u 6 gradova je mala maca koja predi,pusa bok,a o OD da ne pricamo Fate moj,porazio si pola svijeta :hahaha:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Šta si želio da dokažeš ovim postom, pogledaj prvo malo igrače koji su u tvom plemenu pa prozivaj druge...

Smatram da je krajnje vrijeme da se prestanete ponašati kao mala dječica...

Zelim da kazem da je noblao multice,i da je 0 od igraca :)
 

Fate

Member
Reaction score
0
Druze moj imam vise od 10k jedinica i to u jednom gradu,sto znaci da tih tvojih 10k u 6 gradova je mala maca koja predi,pusa bok,a o OD da ne pricamo Fate moj,porazio si pola svijeta :hahaha:


HAHAHAHHAHAHAH nemas ti blage veze sta je jedinica a sta farma jos jedan dokaz koliko si glupo djete.

Slusaj me dobro ;


Ti si jedan pacenik koji ne zna da igra vec mora kupovat premijume, hiljade da bih igrao jer drugacije ti ne znas bio bi 0 sto i jesi zapravo. Pb ce ti pomoc do 50k al posle ne da si ga ugasio vec ces bit odran od zivota.

Drugo mene nemoj da pominjes u te tvoje bedne komentare. Balavce.
 
Reaction score
2
Ovi koji govore o pb igri vjerojatno su isti oni koji zive jos u '42 i '91..Mislim ljudi igra se modernizirala pb je skoro neophodan sad pa ko nema jbg nemam ni ja pa se slepam
 

DeletedUser

Guest
daj baklava prekini vise sa svojom pricom i modernizacijom
 
Last edited by a moderator:
Top