Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Posto sam cvrsto odlucio da cu praviti pleme od 20-25 igraca max, bez akademije i picki materina na sledecet serveru, mozete me kontaktirati na

osmicevic.dino1 :) skype, samo poznati igraci, unreal play, i javno vam govorim da ako bude sledeci server, toliko cu odmaci na ljestvici da ce mi moral kad napadam na onog drugo/rangiranog biti 49% :)

Znaci sledeci server ko god ne bude u mom plemenu nece osvojiti, razlog tome je sto cu vam pokazati kako se igra sa premium bodovima i startat cu sa 50 000 premium bodova i spickat cu ih za 10 dana cisto da vam pokazem kako se osvaja sa PB.

odo u kladionicu igrat binga, dosla nova radnica sisa ko glava, a njoj uvijek vruce od one klime pa obuce neku majicu pa ja kruzim brojeve, poz

volim te pjana.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
hahahhahahahahhahahhaha bratski, čut ćemo se, možda i ja krenem sa tobom, ako meni obećaš 60.000 premium bodova :D

Koja je kladara, možda su i kod mene neke nove došle, pa treba malo kružit jednim okom a drugim, znaš već hahah
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahhahahahahhahahhaha bratski, čut ćemo se, možda i ja krenem sa tobom, ako meni obećaš 60.000 premium bodova :D

Koja je kladara, možda su i kod mene neke nove došle, pa treba malo kružit jednim okom a drugim, znaš već hahah

Logicno da idemo ja , ti , haris , zvat cemo i ostale ali samo poznate igrache primamo :3
ali cu ozbiljno po prvi put kako igram napucati se pb :D

da se kurcim i ja.
 

DeletedUser

Guest
Posto sam cvrsto odlucio da cu praviti pleme od 20-25 igraca max, bez akademije i picki materina na sledecet serveru, mozete me kontaktirati na

osmicevic.dino1 :) skype, samo poznati igraci, unreal play, i javno vam govorim da ako bude sledeci server, toliko cu odmaci na ljestvici da ce mi moral kad napadam na onog drugo/rangiranog biti 49% :)

Znaci sledeci server ko god ne bude u mom plemenu nece osvojiti, razlog tome je sto cu vam pokazati kako se igra sa premium bodovima i startat cu sa 50 000 premium bodova i spickat cu ih za 10 dana cisto da vam pokazem kako se osvaja sa PB.

odo u kladionicu igrat binga, dosla nova radnica sisa ko glava, a njoj uvijek vruce od one klime pa obuce neku majicu pa ja kruzim brojeve, poz

volim te pjana.

Imali neke sanse da ja upanem :$



@Pjana docu do vas brzo pa cemo se vidjeti :pivo: neka bolji pobjedi :$
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Gdje je Fate ? U drugom gradu ima farmu lvl 22 :D Mislim smijesno stvarno,koliko dugo vec ima taj grad? I jos on mi dodje posle pricati o necemu,pb,i sranjima,a najvise pb je potrosio :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Aaaa cuj sad ovo,kozinai-u u glavnom gradu farma 26,ja se kucam,ali barem imam sta i zakucati,ne mogu da vjerujem sa kakvim vi racunima raspolaazete :D To se moze vidjeti po vasim porazenim,i po vasem broju gradova,naprimjer fate ili slicno
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Aaaa cuj sad ovo,kozinai-u u glavnom gradu farma 26,ja se kucam,ali barem imam sta i zakucati,ne mogu da vjerujem sa kakvim vi racunima raspolaazete :D To se moze vidjeti po vasim porazenim,i po vasem broju gradova,naprimjer fate ili slicno

jel te stid da vas takvi racuni deru?

pozdrav za dinu
 

Fate

Member
Reaction score
0
Gdje je Fate ? U drugom gradu ima farmu lvl 22 :D Mislim smijesno stvarno,koliko dugo vec ima taj grad? I jos on mi dodje posle pricati o necemu,pb,i sranjima,a najvise pb je potrosio :D

hahaha ono je fatin deff iz tog sela al izvidi slobodno glavno izmacu sve izv :*
 

DeletedUser

Guest
Samo što smo stigli prašnjavi sa puta
Hteli su sa vrata da nas vrate
Ovde nije baš badava, cene su im strava
Koga briga brate primili smo plate..
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Fate suti molim te,Dzokavac ti farma gradove dole,farme ti po 18lvl,nula si ti jarane moj , ziva nula :D
A bit ce vcrs nekog kucanja a ?
 

kozinai

Member
Reaction score
0
Joj zmajce de suti molim te. Ispraznio si nam selo deffom i prazno selo ne znas noblat. Nisi ni ramove slao jer si znao da je prazno.
A kad si tolko pametan sta nisi nuku razdilija u 4 dila?
Jer si glup eto zasto...

Ali vjerovatno ce tek sutra vidit ovaj post jer je posli 11 pa ga mama poslala na spavanac
 
Last edited:

Fate

Member
Reaction score
0
Joj zmajce de suti molim te. Ispraznio si nam selo deffom i prazno selo ne znas noblat. Nisi ni ramove slao jer si znao da je prazno.
A kad si tolko pametan sta nisi nuku razdilija u 4 dila?
Jer si glup eto zasto...

Ali vjerovatno ce tek sutra vidit ovaj post jer je posli 11 pa ga mama poslala na spavanac

hahahhahahhahah :D win (Y)

Moj ti buraz sad ce oprt on od tatka i mame trazit para onako plakace da mu daju hahahahah
 

haris22

Member
Reaction score
6
Na ovom forumu ima bruka jadnih ljudi, al CUCA je ispred svih

znači mene (dual sa acc kwonel) je našao optuživat kako prodajem priču crncima



Jadniče u kolibu odakle si došao!
 
Top