Spam

master.ba

Member
Reaction score
0
pa jesi li vidio ? Znaš li šta sam komentarisao? Reci ... Nek kaže bilo ko :D

Provaljujem seeeeeeeeee se se se se se se se

zasto bi se ja ubjedjivao sad s tobom ? samo mi daj jedan razlog ... :ludilo: a admini su tu da RADE svoj posao :) tako da ...
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
zasto bi se ja ubjedjivao sad s tobom ? samo mi daj jedan razlog ... :ludilo: a admini su tu da RADE svoj posao :) tako da ...

Pa što se ti ubjeđuješ sa mnom? Idi skini mi se i poyy , šta me citiraš koji k

@Milene, samo hard :D
 

master.ba

Member
Reaction score
0
Pa što se ti ubjeđuješ sa mnom? Idi skini mi se i poyy , šta me citiraš koji k

@Milene, samo hard :D


ja se necu ubjedjivat s tobom pogotov ovde samo sam postavio pitanje adminima ja tebe nisam ni spomenuo ni citirao nit koji k ... tako da :p
 

DeletedUser

Guest
Uzeću diplomu ma lažnog fakulteta
Ma neku ću bogatu naći preko neta :ludilo:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
tebra skidam tange koje nosi tvoja hmmm :D

haj ban ko ga jebe, da ispoštujem ljude
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ali tu nije kraj
super heroj, srebrenik995, nakon što sa svojim srebrenik995mobilom ulijeće pod ručnom na vanjski forum, ili ti ga u nas na selu poznatiji kao externi forum, da brani svog očajnog prijatelja, on tu postaje očajniji od njeg
baca tu neke komentare, ofira sam sebe, ne zna šta će od života, nafuro neki Dino Osmićević stil, haj što je prvo postavio sliku svoju, pa je uklonio, pa sad još i sa sunčanicama postavio, i to identičnim kao u gospodina Dine Osmićevića, šta ti ga znaš, možda mu je Dino neki rod, Boga pitaj gdje Dino lutao 94-95, a još u ovog kuća pored puta, da se vratimo na priču.
znači baca tu neke komentare, ofira sam sebe, ne zna šta će od života. Međutim, vidi da ovo nisu obični smrtnici tipa Joker, sa Batmena, i tu naravno počinje psovat majke, sestre, rodice, jer vidi da je izgubio bitku, ali kod njeg ostaje ona, izgubio bitku, ali ne i rat. Rat je izgubio čim se prijavio ovu noć na forum da neke komentare ostavlja tu, tipa mangupske..i na kraju baca bijeli peškir, tipa predajem se

hahahahahaahahahahahahahahahha ovo je najjaci komentar koji sam vidio zadnjih par godina :kokice::kokice:
Skinite liku ban :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja bih samo da pozdravim ove sto nisu iz Srebrenika :D

Ovu dvojicu fanova, dzaba me pljuvadi, ja se kupat u dzakuzi cao.
 
Top