Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
E moj smayke,na taj racun sam presao u zavrsnici svijeta 20,nema veze s 21 :D

Jesi, ali je taj soulstealer opljackao ili 1. Ili 2.Na hr 21 milion resa, i ti se hvalio na forumu... to opet nema nikakve veze a tobom
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
I još kad je noblao so-si taj acc, onda je stavio na profil

Mevle
Adin
Jasko

i opet nema veze s tobom
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
I još kad je noblao so-si taj acc, onda je stavio na profil

Mevle
Adin
Jasko

i opet nema veze s tobom

ti si puko ko vodokotlic,kazem ti samo na 20 sam igrao na soulstealer i to posle presao kad me vec RB izdao
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
vidis ba svi su njeg :D on postenjacina ko cojk uredan,ne pokusava prevarit ni nista alal ti vera dijete
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ma tipični klizeći sa obje noge pa se vadi da nije da nije po nogama udario već po lopti.
 

rale

New Member
Reaction score
0
Izgleda da ovaj NWO baš ima nekog zajebanog vođu :love:

Bas ocm gdje god dodje osmicevic svi ga zajebaju,ma momci cinjenica je da pleme u kojem je osmicevic uvijek izgubi,Osmo brat gdje god dodje I ako uzme grad koji to uzme na prevaru,a cim pocne da gubi kaze da odustaje od plemena,razocaran je u zivot suplemenike I prijatelje,jbg svi ga zajebali,u sustini ako zelite da osvojite neki svijet samo idite u kontra pleme od osmicevicevog I uzimate svijet sigurno,jbg evo 7 godina osmo igra kako ja znam I hvali se jos tim,a nikad svijeta nije uzeo,i ovaj svijet nista nece bit drugaciji I ovdje ce se pojavit neki vule,sale,david koji ce ga zajebat a on ce se jadan razocarat u zivot I ostavit sve svoje na cijedilu.

jednom razocarani osmo uvijek razocarani osmo
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Bas ocm gdje god dodje osmicevic svi ga zajebaju,ma momci cinjenica je da pleme u kojem je osmicevic uvijek izgubi,Osmo brat gdje god dodje I ako uzme grad koji to uzme na prevaru,a cim pocne da gubi kaze da odustaje od plemena,razocaran je u zivot suplemenike I prijatelje,jbg svi ga zajebali,u sustini ako zelite da osvojite neki svijet samo idite u kontra pleme od osmicevicevog I uzimate svijet sigurno,jbg evo 7 godina osmo igra kako ja znam I hvali se jos tim,a nikad svijeta nije uzeo,i ovaj svijet nista nece bit drugaciji I ovdje ce se pojavit neki vule,sale,david koji ce ga zajebat a on ce se jadan razocarat u zivot I ostavit sve svoje na cijedilu.

jednom razocarani osmo uvijek razocarani osmo

hahahahah :D ja ne znam sta ti pratis jarane,al ti si mnogo skenjan u zivotu
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kakav god da sam ja , opet imam hordu igrača koji me podržavaju, koji hoće da moje ime piše na profilu plemena kao lider :)
I u kojeg vjeruju, i koji slijede svaki moj potez, opet meni vjeruju kad ja pravim akciju i kad kazem da salju tamo toliko i toliko :)

I opet, al opet vodim pleme u kojem igraju igrachu koji su godinama tu , koji su stariji od mene i koji me poštuju :)
Šta god rekli, nevjerovatno je dobro biti ja , predivan osjećaj kada si Osmičević.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I još nešto Rale, sjeti se kako si izdao pleme u kojem si igrao :)
Kako si prenosio info, mi te deffali ti nam vukao deff, to je brate kada je neko smrad i pička :)

Ja sam uvijek igrao protiv vecine, najlakše je rijesiti server diplomacijom, a čuj to danas nije ni teško kad igra pleme kao DKL .. koji igraju kako vjetar puše, vi uživajte u svojih 200 PB koje dobijete kada osvojite, ja cu uzivati u akcijama, probijanju i slično..

Smrad kakav si ti je rijetko viđen, samo se sjeti kako si nas prodavao a mi te deffali, ako tako osvajas server onda si za mene cigan, ciganski server kao sv24 i jos mnogi brojni od ranije koji su se rijesavali preko DKL najveci govana na ovoj igrici, i preko diplomacije, od hr17 sam to zamrzio i stigao sam na sv25 i jos mrzim i uvijek cu igrati sa manjinom nego sa vecinom, a ti piši šta hoćeš vjeruj da me ne dotiče ni sekunde, samo jos jedan glupan koji pokušava sa glupostima :)

Vjerovatno si u Mijnonima ili SP, nadam se da ce te brzo nadoknaditi onaj off koji ste izgubili jutros u vasoj '' akciji '' na nas :)
 
Top