Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Moze li mi netko objasniti tko je ovaj zmajce?
Jel to onaj koji je popio ban na hr23 i ja mu namjestio novi na hr25 jer je obični muljator? :kokice:

Hajde se pokrij po ušima i uvuci u neku mišju rupu, na tvome mjestu ne bih imao obraza uopće javljati se po forumima kada bi me pratio ugled najvećeg muljatora koji ionako nikad nije opstao duže od 2 mjeseca na svijetu :lool:
Pojest će te moji plavci a ti samo gledaj i piši tu lovačke priče po foumu. Dok ti tu pišeš, ja odoh skoknut po neko novo vaše selo. Jerry-u i horusu svaka čast što su dali sve od sebe kada ih je pleme već ostavilo na cjedilu..

A sada hajde smišljaj neku novu muljažu. Možda da i nama sada uzmeš šifru pa da preko noći makneš vojsku i uzmeš prazna sela kao na hr23? Iako ni tako nisi mogao uzet selo :hahaha:
(nek je pozdravljen i tvoj partner u zločinu, znam da ce i on ovo pročitati jer je aktivan ovdje)

Lp svim ljudima.. a i tebi zmajce :pivo:

Ako se sjećaš hr21 igrača si-sa i onog drugog ne znam nick sad provjerim na twstats kasnije, što su se međusobno farmali, e to je taj drugi
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ako se sjećaš hr21 igrača si-sa i onog drugog ne znam nick sad provjerim na twstats kasnije, što su se međusobno farmali, e to je taj drugi

Hahaha ja ba, zaboravili smo zmajceta na hr21, i tamo je ispusio :D
Kamara spiskanih premiuma i muljaze i pusiona na kraju :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Da sam ja Zmajče ti, ja bih samo sad napisao:


''samo me spominjite, dižite mi reputaciju, ja odo pa cu ući kasnije.. do tad ispišite dvije stranice o meni ''

tačno nisi kreativan :kokice:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Da sam ja Zmajče ti, ja bih samo sad napisao:


''samo me spominjite, dižite mi reputaciju, ja odo pa cu ući kasnije.. do tad ispišite dvije stranice o meni ''

tačno nisi kreativan :kokice:

Imam tebe da pises za mene,pa ne placam te dzabe :D
 
Top