Top 20 plemena

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
a jest vala bas ,cije smo to porazili jedinice ako su nam svi izmicali tek tako vojske i setali se kroz selaaaaaaa
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Mislim da se ne isplati svađat sa ovim nikname više, niti ulaziti u raspravu sa njim. Svaka druga je ista kao ona prošla, i svaka druga je da mi igramo prljavo, a jbt nismo još ni do njih došli oni su toliko opterećeni nama, plaču kukaju i mole. Jarane moj ljudi ti trenutno sad na u ovom stadiju igre na tvom kontinentu uzimaju po 1k premiuma na dan, i onda nas treba da bude sramota? Što farmamo, noblamo, čistimo, farmamo više od vas i kad se skucamo? Jel to? De ba nik, idi više vrati se u tu jazbinu odakle si izašao, sunce ti jebem, nisam dugo vremena dobio ban na vanjskom, izgleda da je danas taj dan
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
bježi ba nisam ovako rano ustao još od kad sam na popravni morao da idem nekad u trećem srednje, doduše i u četvrtom al na taj nisam ranio
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
štaš odmarat sunce ti, ja do 5 farmo i usto u 10, joj uranka majko draga, evo sve krv iz očiju frkti
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pa mogu i ja nekome reci isto na chatu da pise sta ja hocu,sakriti ko je i objaviti hahahah hajde benjo bjezi sa tim slikama aaa......
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
jer necu da se momak za sta proziva,njegov nick je na tw noblanje rewcrewa jos u startu kad je ovaj imo oko 1k bodova ,doktore ba ne seri s tim predumisljajima fotosop i kojekakve pizdarije,pun mi kurac ove slovenacke mozganije prozivanje i pusenje vlastitog kurca a vamo rade 300 puta gore stvari ,jos ima stida i obraza nekog za nesto prozivat de ba
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
nisam vas na accu nista prozvao jos,iako i ja mogu naredati nekih tu lazi i da se raspravljamo bezveze..
i onda pjana uleti i onda tu ulete drugi ljudi....
ne moze se sa vama raspravljati ni iznositi argumente,jer vas ima vise ovdje na forumu protiv niknamea koji isto zna nekad reci nesto bezveze....ali covjek barem iznese argumente neke,a pjana spominje nekog kera kako ga ide tuci,nesto ker,branite se samo vrijedjanjem...
i evo npr na ovaj moj komentar ocekujem da pjana prvi polije pa da ga prati kompanija ta vasa...

Ne znam sto se ne moze normalno pricati a ne odmah vrijedjati
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
ne znam doco gdje ti vidis sandijeve argumente..frajeru svaki komentar isti..on posten eag muljatori..citas li ti forum ovaj doco? dosta od mene vidimo se kad dodjem kuci gdje mi je net boze
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
PA DOKTOREEEEEEEEE ODO OD MUKE SVOG KERA ISTUC HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA VEZE TO S TOBOM NEMA :/ AHHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAAHHAHAH
btw kakve lazi spominjes ba doktoree
smayketa za admina
 

Fire Phoenix

Member
Reaction score
37
nisam vas na accu nista prozvao jos,iako i ja mogu naredati nekih tu lazi i da se raspravljamo bezveze..
i onda pjana uleti i onda tu ulete drugi ljudi....
ne moze se sa vama raspravljati ni iznositi argumente,jer vas ima vise ovdje na forumu protiv niknamea koji isto zna nekad reci nesto bezveze....ali covjek barem iznese argumente neke,a pjana spominje nekog kera kako ga ide tuci,nesto ker,branite se samo vrijedjanjem...
i evo npr na ovaj moj komentar ocekujem da pjana prvi polije pa da ga prati kompanija ta vasa...

Ne znam sto se ne moze normalno pricati a ne odmah vrijedjati

Može se normalno pričati, ali sa normalnim ljudima, npr. nik je normalan ali duall sandi mu nije normalan, tebe ne znam gdje bih svrstao, možda bih rekao da si i normalan kada bi vidio dalje od vlastitog nosa (BOTINA ipak ostaješ)...
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Slobodno reci da je to black pirat flag koji je pobjegao kod rev,i sada se uplasio da ce biti noblan,a posto ne zna igrati trazi duala.
 
Top