Top 20 plemena

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Da krenemo i sa tim :)

1 GEN - par solidnih igrača, ostalo je tu da popuni broj
2 EAG - jedna od kvalitetnijih ekipa, ali poznajući andyja ne očekujem mnogo :)
3 -SG- - plač
4 -KRU- - još veći plač
5 EAG2
6 KRU-A.
7 13th - smijurija
8 Cena! - fina ekipica, ako ozbiljno pristupe mogu da naprave nešto :)
9 -SG@-
10 PDP - - reko trava da ništa ne pišem dok se on ne vrne B)
11 _OP_ - smijurija
12 HB - smijurija
13 aGEN
14 AKS - plač
15 -DČ- - plač
16 MER - mala grupa, puna pedera B)
17 AXE - plač
18 _v_ - plač
19 DK - plač
20 -VA- - plač
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ja cu komentarisat prvih 9 plemena, sto je iole zanmljivo i moze imati nekog uticaja, 20 nema smisla.

1. NW - Nastalo spajanjem nepotpunih slovenaca, tj. onih "slovenaca" sa hr22 koji su osvojili taj svijet na nacin da samo sto nisu izvarali rodjenu mater za to. Haman im toliko znaci tim "malim slovencima" da budu bar u necemu jaci i od Srba, Hrvata, Bosanaca pa eto bar sa te strane drago mi je da su uspjeli zadovoljiti svoj ego. Sa druge strane, druga polovica plemena su DKL igraci, takodje nepotpuni, ako pogledamo imena "The Doctor" i "rewcrew", bar sa mojim iskustvima sa hr23, to su samo male "ptice lajavice" koji su bili najglasniji na forumu hr23 a u igri misevi. Glavna faca i takvog DKL-a je u PDP(naravno mislim na bokija). Samo spajanje je rezultat straha jednih prema drugima, ali eto uradili su nesto, napravili su nesto, ja da sam u vodstvu slovenaca, zabrinuo bi se zbog jedne stvari, a to je da nemaju vise kud, diplomacijom npr. nema na ovom svijetu Davidovog plemena a ni vuletovog, nemaju koga varat i zabit noz u ledja tako da sam 100% ubijedjen da oni nece osvojiti. (Ko misli drugacije, bujrum javno se kladimo u 1k PB).

2. EAG - Ovo pleme necu komentarisat zbog moguce pristrasnosti.

3. -SG- Da nema doniuss-a u ovom plemenu kojeg izuzetno cijenim, svrstao bi u rank DKL-a, ali ovamo sasvim solidno respektabilno pleme, koje ce bar ako nista drugo uzeti k55 i tu voditi glavnu rijec.

4. PDP - Svasta se moze reci za njih, mislim na jake i snazne rijeci, najkrace zid, bedem za slovence na kojem ce razbiti celo. U svakom slucaju odlicna ekipa sa strasnim imenima koja su dosla sa ozbiljnim namjerama na ovaj svijet.

5. EAG2

6. AKS - Ucinit ce k54 iole zanimljivim, da eto i bude neke formalne borbe za kontinent.

7. PDP-ova sela i nista vise od toga.

8. -KRU- Neka eto alternativa, -SG-u za k55, bit ce zanimljivo i jednima i drugima. Najvijam za SG

9. _OP_ - Pleme na kojem ce se slovenci sa dkl-ovcima izivljavat i hranit svoj ego.
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
to uvezi davida več sam rekao tada kad se desilo to sanjim ja sam prestao igrat nikad samoje strane nije bilo da ne poštujem toga šta sam se dogovorio
david se jeste dogovorio sa psički božički on je tada bio vođe wolf pack
tada smo imali i najbolje igrače iz slovenije svi su bili sami profesionalci i bili su u vodtsvu
oni su svi odustali od igre jer su kkvi jesu i mene osobno i račune koji ovdje igramo uvjek i nas sve su jeb...
tako da jeste i mene je stid
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
1. NW - Nastalo spajanjem nepotpunih slovenaca, tj. onih "slovenaca" sa hr22 koji su osvojili taj svijet na nacin da samo sto nisu izvarali rodjenu mater za to. Haman im toliko znaci tim "malim slovencima" da budu bar u necemu jaci i od Srba, Hrvata, Bosanaca pa eto bar sa te strane drago mi je da su uspjeli zadovoljiti svoj ego. Sa druge strane, druga polovica plemena su DKL igraci, takodje nepotpuni, ako pogledamo imena "The Doctor" i "rewcrew", bar sa mojim iskustvima sa hr23, to su samo male "ptice lajavice" koji su bili najglasniji na forumu hr23 a u igri misevi. Glavna faca i takvog DKL-a je u PDP(naravno mislim na bokija). Samo spajanje je rezultat straha jednih prema drugima, ali eto uradili su nesto, napravili su nesto, ja da sam u vodstvu slovenaca, zabrinuo bi se zbog jedne stvari, a to je da nemaju vise kud, diplomacijom npr. nema na ovom svijetu Davidovog plemena a ni vuletovog, nemaju koga varat i zabit noz u ledja tako da sam 100% ubijedjen da oni nece osvojiti. (Ko misli drugacije, bujrum javno se kladimo u 1k PB).


mi i doktor smo krenuli da se spojimo jer nemrem obečat čovjeku kako čemo ovo ono mi smo dogovore napravili pošteno i toga čemo se držat ako vam to smeta vaš je problem
mi fino igramo uklađivamo stvari i radimo na našim dva plemena mi imamo soj cilj i to što vas boli i plačete nas ne interesuje mi se samo nadamo da čete jaki
vi pdp
i vi svi ostali
sretno vam i igrajte sa punom parom pa da vidimo k jeste ko
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
to uvezi davida več sam rekao tada kad se desilo to sanjim ja sam prestao igrat nikad samoje strane nije bilo da ne poštujem toga šta sam se dogovorio
david se jeste dogovorio sa psički božički on je tada bio vođe wolf pack
tada smo imali i najbolje igrače iz slovenije svi su bili sami profesionalci i bili su u vodtsvu
oni su svi odustali od igre jer su kkvi jesu i mene osobno i račune koji ovdje igramo uvjek i nas sve su jeb...
tako da jeste i mene je stid
eto sad svi slovenci bili protiv toga, svi odustali, predali racune, ma nemoj molim te? Jerry rokao do kraja, kulijak, psicki i svi ostalo, koga ti zajebavas i pravis budalom
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Na hr22 glavnu riječ su vodili kuli i psički.. Istresli svoje komplekse nakon hr20 i htjeli na bilo kakav način doći do osvajanja tog svijeta. Na hr20 i kulijack i psicki igrali dobro ali ispušili na kraju i došli na hr22 sa ekipom, sa hrpom premiuma, sa varkama, koje je psicki lično priznao na forumu, da je htio sjebati Davida kad tad i to je i uradio. Na kraju je sjebao i Vuleta ali o tom po tom, tad nisam pratio taj svijet.. Nikname niko tebe lično ne proziva, dobar si igrač, uredu, bio si protiv toga na hr22, uredu, ne osporava niko tvoje riječi i tvoje sposobnosti, ali ovdje se uopšteno proziva dobar broj 'slovenaca' koji igraju ovdje a bili su i na hr22.. Ako se većina ne slaže sa odlukom svoga vođe i neće da uradi nešto što im on govori,onda to neće ni uradit. Znači mogli su odma bojkotovati vaše pleme na hr22, ali ne, ljudi su se složili i nastavili igrat. A psički ima veliki kompleks od kallasa sa hr20, a vjerujem i pomalo od nas, jer smo ga malo ubijali u pojam sa plemićima. Psički, pozdrav od Ku*ate Bakice, a i tebi nik lp.. Uživajte, igrajmo se, pa ko je bolji neka pobijedi ovaj svijet.

Travkice, ako bi mogao na pp se javiti ingame, pošto nemam pojma ni gdje igraš ni ništa, kad sam pisao na početku na codename onaj klico valjda piso sa mnom, nemam pojma, ako ti nije problem, trebaš mi nešto.. Ako jeste, onda jebiga :D

lp svima
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
to sa hr22 je gotova priča, samo bih se nadovezao da je smješno to što kažeš da su glavni igrači odustali, za tebe znam da si odmah napustio acc iako je on ostao u igri, a pored tebe napustio je još i Marko(Psicki Bozicki, čovjek koji je prekršio dogovor), tako da je malo glupo da govoriš da vas je napustilo mnogo, igrački niste bili uskraćeni..

btw. tema je o hr26 pa bi bilo dobro da se držimo toga :)
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
jeste tako je bilo šta če raja onda odbacit sve zašta su radili al neama veze i hr 14 smo osvojili al nije bilo ni malo mrlje na diplomatiju znam i kulijacka osobno i pošten je čovjek al vidiš nitko nije stavio svatlo na taj događaj i mene je stid to pričat samo neču ovdje da čujem kako smo slovenci to i ono mi ne dolazimo ovdje i plačemo kao vi mi igramo i u igri se pokaže ko je ko
onda ste cjeli glasni al kad ima mulje i blamaže koju sam ja prpio kao vođa nakon hr14 i još ni tada nismo tražili izgovore nego smo igrali
sada lepo uživajte sa vašim multičima i imajte se na max
nama je svejedno mi imamo svoj put i to čemo vidjet kad dojdemo do kraja puta
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
1 NW 73.419 34 2.159 38 1.932 - Odlicno pleme, nadam se da ce se fino organizovat i praviti pametne poteze, vodstvo okej, igraci okej, nadam se da ce dogurati do kraja
2 EAG 55.310 35 1.580 36 1.536 - Skup jako dobrih igraca i imena, pod vodstvom Andya mogu daleko stici sto se i ocekuje, samo naprijed momci :pivo:
3 PDP 47.841 23 2.080 26 1.840 - Mala ekipa sa velikim ciljevima, nek im je sa srecom jer ce im trebati srece
4 -SG- 44.090 34 1.297 34 1.297 - fino pleme, ako se budu mogli organizovat mozda nesto i postignu
5 EAG2 34.760 35 993 35 993 - akademija koja bi mogla puno toga uraditi
6 AKS 31.065 35 888 35 888 - sve najbolje , organizujte se
7 -KRU- 30.212 35 863 35 863 - nisu losi, jos uvijek mogu preokrenut situaciju
8 13th 28.877 33 875 33 875 - malo su njezni, nije to za plemena
9 -NW- A 25.317 25 1.013 25 1.013 - ovo je valjda ono sto je ostalo od Gen i njihove akademije, nadam se da ih nece zapostaviti
10 _OP_ 25.259 29 871 29 871 - U skripcu su, moraju naci izlaz, nadam se da ih nece niko iskoristit
11 -SG@- 24.869 31 802 31 802 - akademija fina
12 KRU-A. 24.041 28 859 27 890 - organizovaniji su od glavnog plemena
13 OTP 19.441 22 884 22 884 - Poznati otpisani, da li ce pokazat zube, vidjecemo
14 MER 17.284 18 960 17 1.017 - nista posebno
15 -DČ- 12.366 35 353 35 353 - neaktivni
16 _KRU_ 11.851 35 339 35 339 - neaktivni
17 _OP_@a 10.188 17 599 17 599 - neaktivni
18 -VA- 8.943 18 497 18 497
19 AXE 6.698 11 609 11 609
20 »V« 5.521 8 690 8 690 - obecavajuce
 
Top