Top 20 plemena

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahah covjek me treci ili cetvrti put pitao s cim se pucam...ma kazem samo bezveze su neka komentarisanja na NW...
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Nismo toliko mnogobrojni ko EAG, ali da se proba pružiti otpor. :)
NW i PDP mi je zanimljivo kada otvorim liste igrača koliko jakih i iskusnih igrača ima. EAG također zato i ne volim što smo na kontinentu sa njima. :)

Zanima me samo ko će koga izdati u ovome svijetu :)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
IZDADEEEEE MEEE TIIIIIII, nisam se nadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooo
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Nismo toliko mnogobrojni ko EAG, ali da se proba pružiti otpor. :)
NW i PDP mi je zanimljivo kada otvorim liste igrača koliko jakih i iskusnih igrača ima. EAG također zato i ne volim što smo na kontinentu sa njima. :)

Zanima me samo ko će koga izdati u ovome svijetu :)

Cao momak
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Zašto PDP ima ovako jake igrače, a loše farmaju nema ih na ovim ljestvicama, PB?
Odgovorit ću na pitanje, kontra pitanjem.
Zasto je igrač Sulejman - Velicanstveni jucer isfarmao 121k resa a dnevni rekord u farmanju sela mu je 77 a to čak nije bilo ni jučer.
Možda čisti igrače sa svojih 4k ODA?
Zašto Adoo i još par ostalih igrača na K55 ofarma po 100,200k resa sa 1k ofarmanih sela, a mi na k44 i K45 možemo ofarmati jednaku cifru ili čak i više, a ofarmamo puno manji prosjek resursa po selu?
Zašto Andy oko sebe ima pravi mali raj što se barbara tiče? http://prntscr.com/cmjiw9
Ma čista slucajnost :D

Ukratko:
Neki ljudi muljaju, neki koriste raznorazne trikove da bi povecali svoje farmanje na maksimum, a neki se nalaze na slabijim kontinentima gdje nemaju konkurenciju u farmanju i odmah im je prosjek resursa po ofarmanom selu puno bolji nego drugima.
Na K44 i k45 (A osobito na granici ta 2 kontinenta) nalazi se velika koncentracija aktivnih farmera na malom teritoriju i ljudi se kolju za resurse. Naš prosjek resursa po selu je mizeran. Igrači plemena PDP puno farmaju. Normalno da ima onih igrača koji ne farmaju bolesno puno ali to je pleme gdje se nalazi dosta računa koji farmaju po čitave dane. Rezultati nisu bajni upravo zato jer ne postoji dovoljan broj kvalitetnih farmi a koncentracija igrača koji aktivno farmaju je prevelika.
Nadam se da je malo jasnije :D
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Odgovorit ću na pitanje, kontra pitanjem.
Zasto je igrač Sulejman - Velicanstveni jucer isfarmao 121k resa a dnevni rekord u farmanju sela mu je 77 a to čak nije bilo ni jučer.
Možda čisti igrače sa svojih 4k ODA?
Zašto Adoo i još par ostalih igrača na K55 ofarma po 100,200k resa sa 1k ofarmanih sela, a mi na k44 i K45 možemo ofarmati jednaku cifru ili čak i više, a ofarmamo puno manji prosjek resursa po selu?
Zašto Andy oko sebe ima pravi mali raj što se barbara tiče? http://prntscr.com/cmjiw9
Ma čista slucajnost :D

Ukratko:
Neki ljudi muljaju, neki koriste raznorazne trikove da bi povecali svoje farmanje na maksimum, a neki se nalaze na slabijim kontinentima gdje nemaju konkurenciju u farmanju i odmah im je prosjek resursa po ofarmanom selu puno bolji nego drugima.
Na K44 i k45 (A osobito na granici ta 2 kontinenta) nalazi se velika koncentracija aktivnih farmera na malom teritoriju i ljudi se kolju za resurse. Naš prosjek resursa po selu je mizeran. Igrači plemena PDP puno farmaju. Normalno da ima onih igrača koji ne farmaju bolesno puno ali to je pleme gdje se nalazi dosta računa koji farmaju po čitave dane. Rezultati nisu bajni upravo zato jer ne postoji dovoljan broj kvalitetnih farmi a koncentracija igrača koji aktivno farmaju je prevelika.
Nadam se da je malo jasnije :D


Danke :)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Apostol da odgovorim i ja tebi a neću da te citiram jer će mi biti preveliki post. Nisam na računu pa sam slikao ovako. http://prntscr.com/cmkyaq - Tu se nalazi moje selo sa računa ludi petak. Farmamo zadnja 3 dana 100k-114k(novi rekord) sa mizernim brojem barbara oko nas. Kolju se ljudi i za resurse i kod nas. Andy je na skroz drugoj strani. Važno je napravit farme odmah na početku i farmati konstantno. Od barbara u ovoj fazi nema hljeba, ne toliko koliko se očekuje.. Možeš ofarmati 2k sela a 50k uzeti ako samo farmaš barbare. Eto mi imamo dobre farme, pravili smo sebi farme, naravno sitne jer se vidi po ODA da to nisu veće farme, i na 3h udaljenosti.. Oko sebe i nismo toliko htjeli praviti farme ali opet farmamo dobro.. Šta više, odlično. Jer je na kontinentu veliko farmanje svih igrača našeg plemena i dosta je teško uzeti preko 150k...Pogotovo za poziciju kada si skoro pa na sredini svijeta i nema toliko barbara. Važno je biti konstantan sa farmanjem i farmati stalno. I dosta znači poslati farmanje u ovom dijelu igre u 4 i 5 ujutru i pokupiti resurse dok većina spava :) Kad su oni banovani računi pobarbarili, izviđao sam barbare po 5k svega, po 13k svega i pošaljem 100 lake, vrati se sa 7 opljačkanih resursa... Znači ljudi su na tome dobili dosta resursa jer su bili blizu tih banovanih igrača. Oko mene nije bio ni jedan banovani igrač, naprotiv bili su na udaljenosti od nekih 3h ... A i valja znat jbg
 
Top