Top 20 plemena

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Svjetovi su sve manji a "oni" nikad vise love nisu ubirali. Sad zarade na jednom malom svijetu ko prije sto bi na 10 svjetova. Za posljedicu ima se da stari igraci prestaju igrat, pojavi se po neki ovisnik hh al nije to vise to. Ima i dalje lijepih ekipa i jakih igraca al nema dovoljno za 3 svijeta istovremeno jer rijetko ko igra aktivno vise od jednog. Jos malo da se rastjera sa ovim diplomacijama i udarcima ispod pojasa i onda ce da zavladaju onakvi popud doktora, ramosa i ostale kompanije.
 

UseYourBrain

Member
Reaction score
32
svo to rastjeravanje je i počelo od hr22, tad se i počela burza i zlatnici koristiti pretjerano, takođe od strane slovenaca, samo na tom svijetu je otišlo 15 velikih igrača sigurno..
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Jbg ma kad bi doslo 10 igraca pravih jos bilo bi za 4 plemena po 4 konta a ne ovako, uvijek fali taj 4 kont uvijek mora bit slab i za njega 108 borbi
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
http://prntscr.com/cw9c8e
Za one koji su se juce obradovali kucanjem i pomislili da su desetkovali ludi petak a ja lijepo rekao da je ono tek pola offa :D
Neki su se cak pricali da ce sad ko da farmaju, e pa nece to ici tako :D
Vidjeli ste off juce kojem mozete da se divite i ponosite se sto ste kucali, pravite festu, a sta sad kad vam pokazem da nismo ni osjetili taj off, da to sto je za vas ogromno za nas je sica? :D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ma botovi ljudi,pogotovo miga i pjana....
Haj pjana tu i tamo,on nije normalan...
ali miga botina koji zajedno igra sa jos vecom botinom mariom....Ne znam otkud mario,covjek se stalno ubaci gdje mu nije mjesto...
Idiotski i botovski acc,sramota za pleme pdp da dopusta sebi da imaju takav acc u svom plemenu....

A sad ko je tu na tome accu ludi petak sto komentarise na forumu,ako je benjo onda ni on nije normalan hahahah...

Ma benjo,bit ce pljackasa polako....dok se skupi offa jos....
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
doktore doktoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

gori srce kaoooo afrikaaaaaaaa, odo se vozat sipno sam gorive znači hljebe ko vas hebe pozdravi je pozdravi univerzitetea znači prelazi iz x u 2 više žutih barca-city
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
odo keru dat šta da jede nije hudnik jeo ništa još od prošli put kad sam dobio na kladionici a to je bilo prije neke 4 i po godine i koji dan
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
pjana haj ako su bile pare hocemo kafu pit ,vidim i goriva imas :pP

doktore s kojim pravom ti prozivas "botovski accovi" ovo ono,sta je s vama tu ?
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
prelio hahahaha

evo sad čitam ne mogu vozit auto sa stranim tablama brate, kao zabrana neka hahahahhahaha

et ne smijem više vozit, džaba nasuo gorive :p
 
Top