Top 20 plemena

pajke

Member
Reaction score
5
Nemojte brata nik-a napadati!
Racun koji je najvise pokazao na ovom svijetu, barem po meni
Nik uzmi jedno hladno na moj racun :D
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Čovjek baš kulturno napisao i tu ga sad pravite budalom...

Teško se čita zato što je Slovenac, logično.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Da vi njega postujete kao igraca nebi ovo ni pisali....Da je recimo tebi ovakav tekst poslao Smayke ili neko s kim si dobar i ti bi ovako na forum stavio?
 

UseYourBrain

Member
Reaction score
32
jel ti dao sendi šta premiuma da ga braniš, oni plaćaju za sve..

smayke je bot, to zna svako, ne moram ja njega postavljati :p
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ovo sve vise lici na hr25 toni na sjeveru sa svojima a na jugu opet skoro isti kao SPQR,NWO kako vec, a na k45 dklovaca i jos nekih, a k55 otiso lagano kao i kod MINI-ja
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ovo sve vise lici na hr25 toni na sjeveru sa svojima a na jugu opet skoro isti kao SPQR,NWO kako vec, a na k45 dklovaca i jos nekih, a k55 otiso lagano kao i kod MINI-ja
nije tačno
dosta velika razlika između kvalitete igrača hr25 i hr26...hr25 k55 je imao veoma kvalitetnije i bolje igrače nego hr26..gledajući pleme -SG- koje je sad pod vodstvom didija(trebao je ranije preuzeti to) je početnićko pleme, došao ja na hr25 napravio pleme, pozvo ove bez plemena oni ušli napisali na forumu hajmo na hr26 i tako ...koje ima solidne neke igrače, nabrojat ih na 2 prsta možeš, koji su hajmo reči došli onako da ubiju dosadu, pa upali tu u pleme..k45 dklovci i još neki, čim je DKL u pitanju piši propalo...EAG totalno druga ekipa, možda ima 3-4 igrača iz NWO(SPQR) sa hr25, i da je ista ekipa, drugo vodstvo znači druga igra, ne možemo ja i ti isto razmišljati nema šanse..možemo biti tu blizu negdje i da se složimo da to valja il ne valja...Dino je imao svoju strategiju, Adnan ima svoju...PDP ni slično Plavcima
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
pa koji je svijet onda kvalitetniji koliko čujem u poslednje vrijeme sve se samo nešto sa spajanjima dobiva jel

al smayke šta nisi kazao da je i SG bio pun špijuna od eag pa i to moraš kalkulirat kako če onda igrat ja znam da ih eag svugdje ima i kodnas al neka nama nesmeta mi igramo svoju igru
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
nije tačno
dosta velika razlika između kvalitete igrača hr25 i hr26...hr25 k55 je imao veoma kvalitetnije i bolje igrače nego hr26..gledajući pleme -SG- koje je sad pod vodstvom didija(trebao je ranije preuzeti to) je početnićko pleme, došao ja na hr25 napravio pleme, pozvo ove bez plemena oni ušli napisali na forumu hajmo na hr26 i tako ...koje ima solidne neke igrače, nabrojat ih na 2 prsta možeš, koji su hajmo reči došli onako da ubiju dosadu, pa upali tu u pleme..k45 dklovci i još neki, čim je DKL u pitanju piši propalo...EAG totalno druga ekipa, možda ima 3-4 igrača iz NWO(SPQR) sa hr25, i da je ista ekipa, drugo vodstvo znači druga igra, ne možemo ja i ti isto razmišljati nema šanse..možemo biti tu blizu negdje i da se složimo da to valja il ne valja...Dino je imao svoju strategiju, Adnan ima svoju...PDP ni slično Plavcima
Razlika je ali ipak ima vas vise sa 25-ice nego samo 3 haha...Jedino nisam mislio na kvalitetu SG i MINI nego na koliko su izdrzali xD
 
Top