Tooney

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ma nema koristi im govorit da to nema veze sa nama !

Administrator je tu i on neka provjeri i odluči,aa do tada AKO NEMATE DOKAZA poklopite se i šutite !

:kisa:
 

DeletedUser

Guest
pa šta se brinete :lool:

digli su si tonu barbara da imaju sta nooblat :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
lol..imaju dobar polozaj..kasnije krenuli..i sad su u podrucju gdje startaju oni koji idu KRENI PONOVNO.. pa se brisu..jer ih plemena odbacuju itd.

IMO:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
pa šta se brinete :lool:

digli su si tonu barbara da imaju sta nooblat :ludilo:

ma deja ovo je bio više kao "joke"

ne sudim nikome, vrijeme će pokazati kako će Tooney igrati
jer uspjesi na ostalim serverima ne donose uspjeh na novim i sl.

đabe im igrači koji imaju na drugim svjetovima velike račune i nešto postignuto iza sebe ako ovdje nisu došli igrati

a to će najbolje pokazat vrijeme

ja im želim sreću i uspjeh jer premalo je pravih igrača
na balkanskim serverima, bila plemena, travian, ikariam ili bilo koja druga igra u pitanju

Go Go Tooney
 

krabat

Member
Reaction score
0
lol..imaju dobar polozaj..kasnije krenuli..i sad su u podrucju gdje startaju oni koji idu KRENI PONOVNO.. pa se brisu..jer ih plemena odbacuju itd.

IMO:andjeo:

znam ja kad su krenuli pa odma imaju barbare svugdje gdje stoje |o|...

a to je tesko da se ne vidi kad prelazim preko karte i to nema vezu sto se ovdje prestaljaju
to bi i ovako vidio
 

DeletedUser

Guest
imaju fin polozaj..restartovani igraci idu k njima. poslala ih i ja nekoliko tamo:D
 

krabat

Member
Reaction score
0
ajde pozvat cu te u moje pleme pa napravi mi nekoliko blizu mene onda mozes ici opet ca da i ti imas malo posla:D
 

DeletedUser

Guest
ma deja ovo je bio više kao "joke"

ne sudim nikome, vrijeme će pokazati kako će Tooney igrati
jer uspjesi na ostalim serverima ne donose uspjeh na novim i sl.

đabe im igrači koji imaju na drugim svjetovima velike račune i nešto postignuto iza sebe ako ovdje nisu došli igrati

a to će najbolje pokazat vrijeme

ja im želim sreću i uspjeh jer premalo je pravih igrača
na balkanskim serverima, bila plemena, travian, ikariam ili bilo koja druga igra u pitanju

Go Go Tooney

Hvala !

Aa pokazat cemoo se,u to budite uvjereni ! ;)

phaenomeN,volim i ja tebe :love:
 

krabat

Member
Reaction score
0
neznam jesi peder ili cura |o| samo gledaj tvoj posao a ja svoj tako smo svi zaduzeni prema tebi imam ja oci kada nesto ne valja :D.......(peder nije vrijedanje)
 

DeletedUser

Guest
neznam jesi peder ili cura |o| samo gledaj tvoj posao a ja svoj tako smo svi zaduzeni prema tebi imam ja oci kada nesto ne valja :D.......(peder nije vrijedanje)

Tema je pod nazivom "Tooney",ako još nisi shvatio ! :S
 

DeletedUser

Guest
pozdrav tooney plemenu i posebno nejihyuga(nekad davno susjed sa ba4:zid:),bilkiju(susjed na ba3,ali to nije ni čudno pošto je on tamo susjed svima:eek:k:)-drago mi je da ste došli na hr jer tako će i konkurencija bit bolja i igra zanimljivija,a možda se u budućnosti i :boks:
 

DeletedUser

Guest
ako malo bolje pogledate ovaj dio poretka uocit ce te da mi stvarno igamo ovu igru i da nismo neki noobovi ovdje. a prije par dana sam vam postavio istu statistiku tako da mozete da vidite napredak

poredakt.jpg


e evo potrudio sam se da nadem i post od 14.01.11, 14:07, sto znaci da je proslo samo pet dana.

oddi.jpg
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Heheh,denise to je do onih barbara koje smo sami pravili i ostavljali u njima po 5 koplja zatim smo napadali te barbare i dobili jak OD :D
 
Status
Not open for further replies.
Top