Tooney

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ako osjecas potrebu da ukazujes na to onda se obrati osobi koja je to napisala na pp ili moderatorima da kazne, ne spamaj temu :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
jeste ruzno, ali kada te neko j... dvije tri godine ko on nas onda vise nemas izbora i moras mu sve pod spisku srozati i prijetiti takvim stvarima. nemoze covjek vise da izdrzi.

ako iko ovo shvata kao igru onda sam to ja, i na takav nacin vodim pleme, bez ikakvih prijetnjih sa potpunom slobodom u igri i zbog toga napredujemo i medusobno se postujemo

:zzz: odo ja sova me ganja
 

DeletedUser

Guest
Bla,Bla Bla....

Ovako... Tooney Znam Vrlo Dobro Sa Ba4'
Shta Vishe Na HR 4 Sam Im Cuvao Osnivaca Plemena Itd.. Itd...
Sve Sto Me Zanima Znam...Pa,Tako Da I Ove Barbare Sto Spominjete
Je Samo Lapsus...

Iskreno..Tvrdim Da Tooney Ni Jednog Barbara Nije Napravio...
Znachi Na Skype Se Cujemo Non-Stop I Znam Sve Sta Se Deshava..

A,Te Price Ovo Ono' Ljudi Nisu Krivi Sto Imaju Respect I Strahopostovanje Kod Drugih Igraca...

BTw' Da Ne Razvlacim Tooney Do Kraja!
:eek:k:
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
Vidim da je i toony u jakom sastavu, mada nazalost cini mi se ovaj put da ste jaci na recima nego sto cete biti na delima, i igraci kao sto je SyrusTheAssasin sto ga znam sa ba3 i koji je molio iracdalija da ga primi u Barbar, onda spijunirao i prosao kako je prosao..
To su za mene losi igraci (bez uvrede Syrus ali smatram da rusis prosek plemenu Toony )

Nej za koga kazem da je jaci od mene kao igrac iako jedan put sto smo se sukobili on je ostao cist.. vodim 1:0 :) , je malo preterao sa dizanjem u oblake..
nej druze dali si bolji ili losiji od borisa, nije vazno, obadvoica ste na svoj nacin vrhunski igraci kad hocete da igrate.
Da se vratim na temu
Kao pleme odradili ste ba4 odlicno, i lepo ste iznenadili igrace sto su bili neutralni (cisto proveravali set-up) na tom svetu, nadam se da cemo i ovde videti tako nesto.
neznam kakvi su vam odnosi sa Starcima i Ravkom, i kako ravka vodi svoje pleme, ali ako se ravka posveti tome, kod njega u plemenu imaju neki od jacih i iskusnijih igraca sa ba, sad sve zavisi od vremena i koliko ko moze da odvoji za igru, i oni bi mogli da vam budu najveca konkurencija.

Sve u svemu Srecno.


bude li banova, naci cemo i tebe kao sto smo beowulfovu sestru nasli...


ravka za cvaju posalje tvoju ip adresu, vezu u telekomu je lako naci

ajmo jos jednom pokazi koliko si jadan..
 

DeletedUser

Guest
dobro decko, nmg se ja raspravljam vise sa obicnim spamerima..
irca nikad nisam molio, on je meni ponudio da predjem u pleme, pre nego sam ista napisao, ako cemo iskreno...
i necu vise uopste da raspravljam na tu temu, i svaki post i tvoj i boriss-ov i bilociji cu da ignorisem.



a to da sam ja los ili ne, svako ima pravo na svoj sud.. na meni je da dokazem ingame..
dokazao sam na ba1, dosao do administracije 3ceg najjaceg plemena dok je glavna postava i vukla pleme, prepoznali kvalitet..
na ba3 sam napisao sta i kako je bilo..
dokazao sam na ba4 gde sam zakasnio debelo, i opet bio top5 oda, i top15 rang, pre beowulfovog umesanja...
ba5 su trazili od mene da igram na Raoul Duke accountu, i minder i nikola i elmoo.. i to govori :/
ba6 nisam igrao...
strani serveri ne spominjem...

a na hrt cu da se dokazem..




nadji me ingame, raspravicemo, moje pleme Tooney cu za tebe ostaviti po strani, ja za tebe ne znam nista, a hvalis se na sve glase...
ako ne igras hrt4. igracu ja i hrt5, i hrt6.. samo izvoli.....

bas da vidim tog sto vodi nejija, i omalovazava borissa (svaka cast coveku, dokazao je svoje na ba2, i sto se mene tice ima sav respect, bez obzira sto se nikad nismo slagali)...


Edit: ovo za krabata, najobicnija sala. shvatili svi sem tebe
i dobio si prijavu za to vredjanje, cisto manirima da te naucim..





necu vise da spamam, nisam glavni u plemenu :D (a i batalio sam spam).. ljutice se
 
Last edited by a moderator:

TopSecret

Member
Reaction score
0
assasin
Toony je dobro pleme, bar onaj sastav sto je bio na ba4 gde su se i dokazali, nisam upoznat sa svim clanovima na ovom svetu.
A nej je odlican igrac, sa njim u vodstvu nemam sumnje da ce se ovo pleme boriti za prvo mesto.
Nadam se da se nesmatra spam ako kazem da je nej jedan od najboljih igraca sto sam ga uspoznao, bolji je od mene
a to sto sam rekao da vodim 1:0 je na ba3 i neznaci da se hvalim , dokazujem niti se trebam dokazivati, ali ako hoces pogledaj barbar na hr3, rano u igri nej je farmao nekoliko igraca i ja sam ga ocistio ali on se oporavio i dalje nastavio da ih farma , (nisam aktivno igrao ba3 ali te se secam), mada to nije vazno imam visoko misljenje za njega.

kao sto rekoh, ocekujem da ce hr4 biti oclican svet i bice interesantno pratiti razvoj nekolicine plemena.

srecno nej
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Hvala oblivione imas respect :eek:ok:
bilo bi veselo kad bi i ti bio tu jer si jedan od najboljih igraca koje znam sa ba a i sta je najvaznije dobar covjek ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ma neji je sisa, kickat cu ga za par dana iz plemena slabo mi se razvija skroz
 

krabat

Member
Reaction score
0
Procitaj od ranije moje postove na ovoj temi.
Rekao sam da vas ne poznajem kao pleme,znam samo neke pojednice i da vam zelim srecu.
Sto se tice barbara tu je admin da radi svoj posao,
mada ja to smatram strategijom,nista nelegalno.

Ono na sta vam pokusavam skrenuti paznju jeste da je ovo igra,
i da je djetinjasto i ruzno upucivati RL prijetnje zbog igre!

meni bogami restart je tu kad neko misli da nema mogucnost da se razvije na jedno mjestu a ne da si olaksava igru
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top