Tooney

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
al ste mi pametni koliko je vas koji to pricati o telaferu opste ucesatvovalo u toj akciji. ja mislim ni jedan. prema tome ne laprdajte i okrenite se hr4 i ovome plemenu na ovome svijetu, ako hocete nesto naravno da pisete na ovoj temi.


edit: fino ispitajte te barbare i nadite im neku vezu sa nama i prijavite nas i mi letimo vani i imate onda manje problema na ovome serveru, do tada mislim stvarno da treba da sutite svi redom koji nesto oko toga spominjete, ili bar otidite i pogledajte mapu oko nasi sela na ba4. pa ce te da vidite da mi ne pravim clustere oko svojih sela, naprotiv noblamo pa makar i na 24 sata ali ne kupimo barbare nikada zato i nemam jak cluster oko svoji sela. jer dosta barbara bude zbog odustajanja igraca oko nas, a to se zna zasto je tako, bar oni znaju :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
al ste mi pametni koliko je vas koji to pricati o telaferu opste ucesatvovalo u toj akciji. ja mislim ni jedan. prema tome ne laprdajte i okrenite se hr4 i ovome plemenu na ovome svijetu, ako hocete nesto naravno da pisete na ovoj temi.


edit: fino ispitajte te barbare i nadite im neku vezu sa nama i prijavite nas i mi letimo vani i imate onda manje problema na ovome serveru, do tada mislim stvarno da treba da sutite svi redom koji nesto oko toga spominjete, ili bar otidite i pogledajte mapu oko nasi sela na ba4. pa ce te da vidite da mi ne pravim clustere oko svojih sela, naprotiv noblamo pa makar i na 24 sata ali ne kupimo barbare nikada zato i nemam jak cluster oko svoji sela. jer dosta barbara bude zbog odustajanja igraca oko nas, a to se zna zasto je tako, bar oni znaju :)

Msm da si upravu denise :festa:
 

DeletedUser

Guest
al ste mi pametni koliko je vas koji to pricati o telaferu opste ucesatvovalo u toj akciji. ja mislim ni jedan. prema tome ne laprdajte i okrenite se hr4 i ovome plemenu na ovome svijetu, ako hocete nesto naravno da pisete na ovoj temi.


edit: fino ispitajte te barbare i nadite im neku vezu sa nama i prijavite nas i mi letimo vani i imate onda manje problema na ovome serveru, do tada mislim stvarno da treba da sutite svi redom koji nesto oko toga spominjete, ili bar otidite i pogledajte mapu oko nasi sela na ba4. pa ce te da vidite da mi ne pravim clustere oko svojih sela, naprotiv noblamo pa makar i na 24 sata ali ne kupimo barbare nikada zato i nemam jak cluster oko svoji sela. jer dosta barbara bude zbog odustajanja igraca oko nas, a to se zna zasto je tako, bar oni znaju :)

A dobro i vrabci na grani znaju te stare fazone....

Napravi bezveze racun,uloguj se na svijet(stavi dva nivoa rudnika),restartuj se jednom(2 nivoa rudnika) i stavi racun na gasenje.
Sad kreni sa pravim racunom(opet staviti 2 nivoa rudnika),restartuj se na istu stranu i nastavis da igras.
Rezultat,5 minuta posla, a imas 3 barbarska sela u blizini sebe.

Ovo se odradjuje na nivou plemena,i ti sad racunaj,
60 clanova X 3 barb.sela....

Ovo je radili RS pleme dok jos neki od vas ni u skolu nisu krenuli! :)
 

Holiday

Member
Reaction score
0
Hmm..Ajde molim vas koji igrate Hr4 kucajte u Poredku 'beo' ma ćete viditi koliko ih ima..
 

krabat

Member
Reaction score
0
al ste mi pametni koliko je vas koji to pricati o telaferu opste ucesatvovalo u toj akciji. ja mislim ni jedan. prema tome ne laprdajte i okrenite se hr4 i ovome plemenu na ovome svijetu, ako hocete nesto naravno da pisete na ovoj temi.


edit: fino ispitajte te barbare i nadite im neku vezu sa nama i prijavite nas i mi letimo vani i imate onda manje problema na ovome serveru, do tada mislim stvarno da treba da sutite svi redom koji nesto oko toga spominjete, ili bar otidite i pogledajte mapu oko nasi sela na ba4. pa ce te da vidite da mi ne pravim clustere oko svojih sela, naprotiv noblamo pa makar i na 24 sata ali ne kupimo barbare nikada zato i nemam jak cluster oko svoji sela. jer dosta barbara bude zbog odustajanja igraca oko nas, a to se zna zasto je tako, bar oni znaju :)

ja sam vas vec prije 2 dana prijavio samo admin izgleda da nema bas puno vremena ako budete banovani nadam se da necete odma odustat ne zelim manje problema pocnite ponovo kako vas bog stvorio ...gol bez pampers ili slicno, ako vama nesto znaci ja cu se restartat pa cu svama pocet blizu vas pa da vas vidim da li ste toliko dobri koliko se po porukama hvalite :D...za vas bi to ucinio
 

DeletedUser

Guest
ja sam vas vec prije 2 dana prijavio samo admin izgleda da nema bas puno vremena ako budete banovani nadam se da necete odma odustat ne zelim manje problema pocnite ponovo kako vas bog stvorio ...gol bez pampers ili slicno, ako vama nesto znaci ja cu se restartat pa cu svama pocet blizu vas pa da vas vidim da li ste toliko dobri koliko se po porukama hvalite :D...za vas bi to ucinio

bude li banova, naci cemo i tebe kao sto smo beowulfovu sestru nasli...


ravka za cvaju posalje tvoju ip adresu, vezu u telekomu je lako naci
 

DeletedUser

Guest
Boriss gde ces ici na sledeci svijet ili server
da te rokam?
ili dodji na svijet4 i mi smo nedavno poceli
da ti pokazem koliko si prosjecan igrac
ako si se kojim slucajem ''uzdigao'' previse

pozdrav za citav svijet4, gotovi ste :zid:

krabat, prica da smo pravili acc-ove ti je suplja, nadji dokaze i zali se podrsci, ja niti igraci iz plemena sa kojima komuniciram nismo napravili Multi racune ali da se nadovezem na pricu ja sad mogu napraviti 100 acc-ova i staviti ih sve na brisanje i onda napraviti jedan na kojem cu nastaviti igrati, na tw.net je to dozvoljeno, trebalo bi da je i ovde.

boriss :hahaha:
idi na kosovski server ako se ikad otvori, tamo prosipaj svoje ''ja sam pro'' postove :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Srednjoskolac smiri dozivljaj.
Ti si za mene djete...

I malo manje proxy koristi,znas ti i sam sta radis. ;)

bude li banova, naci cemo i tebe kao sto smo beowulfovu sestru nasli...

Kako te nije sramota ovako nesto uopste i napisati covjeku!
Njegovo je da se zali,a admin ce da radi svoj posao.
Ti si ko zeznut neki momak...
Napaljeni srednjoskolci nasli da prijete na forumu!
Imas srece da ja nisam admin servera,
za ovakvu prijetnju bi ti dao dozivotni ban na sve hr servere.


Klinac ovo je igrica, obrisi nos i pravac krevet!
 

DeletedUser

Guest
Srednjoskolac smiri dozivljaj.
Ti si za mene djete...

I malo manje proxy koristi,znas ti i sam sta radis. ;)



Kako te nije sramota ovako nesto uopste i napisati covjeku!
Njegovo je da se zali,a admin ce da radi svoj posao.
Ti si ko zeznut neki momak...
Napaljeni srednjoskolci nasli da prijete na forumu!
Imas srece da ja nisam admin servera,
za ovakvu prijetnju bi ti dao dozivotni ban na sve hr servere.


Klinac ovo je igrica, obrisi nos i pravac krevet!



hajde ba ne lupetaj ovuda naraodu, neka dokazu da su nasi racuni vezani za te barbare i mi idemo kuci.


i usput nemoj nikome govoriti da je klinas, i da je skolarac i takve stvari, evo sebe cu pod broj jedan, nedavno sam zvarsio fakultet, prema tome ohladi sa tim nekim fazoncicima.ti baba mi djeca. puhni sline pa se plazaj, mani mi toga, ima ovdje dosta vise starijih od tebe.
 

DeletedUser

Guest
nemojte spamati temu
da nebi kartonisao

jel bitno kakav je ko igrač
ova igra se ne može igrati jedan na jedan
gdje ste to vidili,nije ovo tekken :D
ovo je timska i strategijska igra gdje treba mLogo vremena i sreće za razvoj
 

DeletedUser

Guest
Ravka daj otkaz i nemoj raditi ovaj posao admina.
Covjek uputi RL prijetnju a ti das glup komentar.
Ne znam ko je sad gluplji,ti ili oni.
Kakve napomene,trebas ga odmah zauvijek sa foruma odstraniti!

@carrey: Nisam ja rekao da si ti klinac.Ne moras se prepoznavati..
Sto se tice barbara tu je admin da sve procjeni,da li je legalno ili ne.
Mada to je stvar taktike i iskustva i redovno se radi na mnogim serverima.
Sto se mene tice,to je ok.Jedna obicna taktika..

i nisu hr serveri, vec hr svjetovi, kad si tako pametan.

Lapsus calami. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
prema tome nemoj onda da nam punis temu sa spamom, otvori novu temu tooney pravi barbare i tamo se raspravljajte, ovdje smo da predstavljamo savez i sve dok sam ja voda toga saveza nece ga niko blatiti na bilo koji nacin.ako ima ne regularnosti onda ce to ljudi naci i maknuti one acc koji imaju veze sa tim, do tada nema potrebe da pricamo ovdje o tome

HVALA
 

DeletedUser

Guest
prema tome nemoj onda da nam punis temu sa spamom, otvori novu temu tooney pravi barbare i tamo se raspravljajte, ovdje smo da predstavljamo savez i sve dok sam ja voda toga saveza nece ga niko blatiti na bilo koji nacin.ako ima ne regularnosti onda ce to ljudi naci i maknuti one acc koji imaju veze sa tim, do tada nema potrebe da pricamo ovdje o tome

HVALA

Dok sam i ja vodja isto ce biti (zauvijek) :ljut: :hahaha:
poznat je boriss po njegovoj potrebi da privlaci paznju, otkricu ti lijek za njega, /ignore
:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
nemogu brate ignor, uvijek mi se nekako nakace ovakvi likovi, igraj i idi u svoju avliju proleme praviti, kada dodemo do tebe i kada te budemo dirali onda cemo raspravljati
 

DeletedUser

Guest
Procitaj od ranije moje postove na ovoj temi.
Rekao sam da vas ne poznajem kao pleme,znam samo neke pojednice i da vam zelim srecu.
Sto se tice barbara tu je admin da radi svoj posao,
mada ja to smatram strategijom,nista nelegalno.

Ono na sta vam pokusavam skrenuti paznju jeste da je ovo igra,
i da je djetinjasto i ruzno upucivati RL prijetnje zbog igre!
 
Status
Not open for further replies.
Top